АВК - легкість смаку, радість споживання

Про компанiю

Компанія АВК - один із лідерів національного кондитерського ринку. Ми входимо в трійку найбільших кондитерських компаній України за обсягами виробництва і в топ-100 світових компаній.

Історія АВК - це більше, ніж чверть століття наполегливої роботи усієї команди на досягнення найвищого результату - бездоганної якості продукції.

Компанія АВК
входить до
топ 100 кондитерських
компаній світу.

АВК виробляє шоколад, шоколадні цукерки, злакові солодощі та снеки, желейно-жувальні смаколики, а також іншу кондитерську продукцію.

Наші ключові бренди, які підкорили серця споживачів як в Україні, так і далеко за її межами: Королівський Шарм; Труфальє; Трюфель; Королівський Шедевр; Шоколадна ніч; KRESKO; Бам-Бук; Мажор; Жувіленд; Шоколад АВК; Гулівер; Хто сказав Му? та інші.

Піклуючись про здоров'я споживачів, кондитери компанії розробили асортимент діабетичних продуктів, один з найширших серед українських виробників (молочний, екстра-чорний шоколад та батончики без цукру).

 

Нашi цiнностi

Якість

Майстри солодкої справи АВК вкладають свій талант та досвід у кожну цукерку. Наші солодощі - це прояв постійної уваги до потреб ринку, максимальна прозорість виробничих процесів та гарантована якість. Ми віддані інтересам споживача, споживач довіряє нашій продукції. Це - наша найбільша винагорода.

Команда

Команда - головний секрет успіху АВК. Професійність кожного - це запорука на шляху до єдиної спільної мети.

Відмінною особливістю розвитку і формування нашої команди є можливість самореалізації для кожного із співробітників. В компанії створено всі умови для особистого розвитку та професійного росту кожного члена команди. Ми впевнені, що втілення будь-якої великої стратегії - неможливе без талановитих людей.

 

Компанія АВК
популярна у
56 країнах
світу.

Репутація

За 26 років відданої праці компанія АВК заробила репутацію надійної та відповідальної компанії.

Нам довіряють споживачі. Нас поважають наші партнери, адже АВК завжди проводила і проводить відкриту та прозору політику у ділових відносинах. Підтвердженням цього є співпраця як з великими міжнародними компаніями, так і з маленькими фермерськими господарствами. Більшість з них є нашими партнерами вже понад 20 років.

Чесне ім'я і бренд - наші найдорожчі нематеріальні активи!

Знак «АВК» на упаковці став символом гарантії якості!

Цитата з сайту www.avk.ua

Інформація надається з метою ознайомлення.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше