АВК - легкість смаку, радість споживання

Про компанiю

Компанія АВК - один із лідерів національного кондитерського ринку. Ми входимо в трійку найбільших кондитерських компаній України за обсягами виробництва і в топ-100 світових компаній.

Історія АВК - це більше, ніж чверть століття наполегливої роботи усієї команди на досягнення найвищого результату - бездоганної якості продукції.

Компанія АВК
входить до
топ 100 кондитерських
компаній світу.

АВК виробляє шоколад, шоколадні цукерки, злакові солодощі та снеки, желейно-жувальні смаколики, а також іншу кондитерську продукцію.

Наші ключові бренди, які підкорили серця споживачів як в Україні, так і далеко за її межами: Королівський Шарм; Труфальє; Трюфель; Королівський Шедевр; Шоколадна ніч; KRESKO; Бам-Бук; Мажор; Жувіленд; Шоколад АВК; Гулівер; Хто сказав Му? та інші.

Піклуючись про здоров'я споживачів, кондитери компанії розробили асортимент діабетичних продуктів, один з найширших серед українських виробників (молочний, екстра-чорний шоколад та батончики без цукру).

 

Нашi цiнностi

Якість

Майстри солодкої справи АВК вкладають свій талант та досвід у кожну цукерку. Наші солодощі - це прояв постійної уваги до потреб ринку, максимальна прозорість виробничих процесів та гарантована якість. Ми віддані інтересам споживача, споживач довіряє нашій продукції. Це - наша найбільша винагорода.

Команда

Команда - головний секрет успіху АВК. Професійність кожного - це запорука на шляху до єдиної спільної мети.

Відмінною особливістю розвитку і формування нашої команди є можливість самореалізації для кожного із співробітників. В компанії створено всі умови для особистого розвитку та професійного росту кожного члена команди. Ми впевнені, що втілення будь-якої великої стратегії - неможливе без талановитих людей.

 

Компанія АВК
популярна у
56 країнах
світу.

Репутація

За 26 років відданої праці компанія АВК заробила репутацію надійної та відповідальної компанії.

Нам довіряють споживачі. Нас поважають наші партнери, адже АВК завжди проводила і проводить відкриту та прозору політику у ділових відносинах. Підтвердженням цього є співпраця як з великими міжнародними компаніями, так і з маленькими фермерськими господарствами. Більшість з них є нашими партнерами вже понад 20 років.

Чесне ім'я і бренд - наші найдорожчі нематеріальні активи!

Знак «АВК» на упаковці став символом гарантії якості!

Цитата з сайту www.avk.ua

Інформація надається з метою ознайомлення.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com