Анна Аверіна
2020 й рік - рік Дозрівання

Добігає кінця 2019 рік і настав час поговорити про енергії нового року.

2020-й рік - доленосний момент в історії Землі. Поговоримо про суть 2020-го року.

Так, це рік потужних трансформацій, але ...

Не чекайте, що все навколо різко зміниться. Всі глобальні зміни в цьому році будуть відбуватися всередині, на Тонких Планах.

2020-й рік подібний вагітній жінці, яка потребує спокою, тиші і правильному ментальному харчуванню. Це означає, що в 2020-му році ми повинні допускати в свій розум тільки позитивні думки, повні радісних надій і непорушної віри у власні здібності.

Одне з головних завдань на 2020-й рік - забезпечити нашій «вагітній жінці» (яка виношує наше майбутнє) максимально сприятливі умови для природних і благополучних пологів, які відбудуться в наприкінці грудня 2020-го року.

2020-й рік - це Мати, цілком заклопотана турботами про майбутню дитину. Уже відомо, хто народиться - хлопчик, і назвуть його Рік 2021-й. Дійсно, в 2021-му році буде головувати владна чоловіча енергія. Але в 2020-му році царює материнська енергія Дозрівання.

Енергія Дозрівання дуже миролюбна. Однак вона готова знищити будь-кого, чия агресивна поведінка створить негативне енергетичне тло для її малюка.

Головні принципи числа 2020: бачення мети свого шляху, Творча спокійна діяльність, внутрішній розвиток, миротворчість і впевненість в собі.

Правильна лінія поведінки в 2020-му році - спокійний, поступовий розвиток обраного в житті напрямку. Дайте собі дозріти в ім'я майбутніх грандіозних звершень, доречних для 2021-го року. У 2020 році ваші прийдешні перемоги дозрівають, набираються сил, щоб одного разу заявити про себе.

У 2020 році провідна роль належить жіночому началу - тихому, дбайливому, прощаючому, чутливому і люблячому.

І в цьому році, використовуючи саме жіноче начало (все, що пов'язане з терпінням, дозріванням і миротворчістю), ми набагато більшого доб'ємося, ніж чоловічими методами.

Чоловіча основа, набравшись Духовної сили в 2019 році, в 2020 році проходить внутрішню трансформацію з Воїна в Творця, який проявиться в 2021-му році у повній силі.

І головне, що я хочу сказати про енергії 2020 року:

Енергії гармонійні, прихильні і високо духовні, але вони нейтральні, і тільки ви наділяє їх формою. Саме ви формуєте події свого життя і події на всій Землі. І від кожного з вас залежить, яку дитину народить 2020-й рік.

https://www.youtube.com

Мировой Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше