8 порад, як подбати про навколишнє середовище

9 серпня 2022
Ліля Колісник

У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.

 1. Сортуйте сміття. Поки по Україні не розміщені окремі контейнери для сортування, нам здається, що робити це важко. Та коли ви почнете гуглити цю тему, здивуєтеся, скільки інформації є про сортування та переробку сміття в Україні. Зокрема можна придбати чи зробити самому такі контейнери. Усю актуальну інформацію, куди можна здати і як позбутися сміття, можна знайти на вебплатформі Україна без сміття

 2. Споживайте менше м’яса. Не сприймайте це як заклик до відмови від нього. Наприклад, можна їсти його не щодня або додатково пропустити один прийом такого вживання до графіку, який у вас є.

 3. Вимикайте світло, якщо не маєте в ньому потреби. Часто ми просто забуваємо це робити — у ванній, на кухні, не вимикаємо лампу, коли лягаємо спати.
   

 4. Прогуляйтеся замість поїздки на автомобілі. Я живу в невеликому місті і помітила, що до місць, куди легко можна дістатися пішки, люди все одно використовують транспорт. Створюють автозастої, а в навколишнє середовище автівки викидають шкідливі речовини.

 5. Екоторбинки замість одноразових. Використовуйте багаторазові сумки і торбинки. Такі легко можна придбати для продуктів й інших речей.

 6. Віддавайте на переробку пластик. Так він отримає друге життя.

 7. Використовуйте воду відповідально. Не зловживайте нею під час миття посуду і приймання душу.

 8. Купуйте локальні продукти — підтримуйте фермерські господарства.
   

Іноді завдяки маленьким непомітним крокам кожен із нас може зробити щось справді значне.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати ідеальний жіночий годинник
Тренди змінюються ледь не щосезонно. Здається, і не вженешся за ними. Та є речі, які завжди тішитимуть око й залишатимуться доброю класикою. Одна з таких речей — годинник. Розглянемо в статті кілька правил вибору.
Читати більше