5 впевнених кроків до розлучення

27 листопада 2019
Bilshe

На кожному весіллі є такий зворушливий момент: молоді стають на рушник, відзначаючи краєм ока, хто ж першим ступив на тканину рушника. Так визначається лідер у сім’ї. Але навряд чи комусь із присутніх на весіллі спадає на думку, що цей крок може стати першим на шляху до розлучення… Усі бажають молодим добра та щастя. Але чому ж такий високий відсоток розлучень?

Сімейне щастя – ювелірна робота. Помилитися і не помітити цього легко. Виправити дуже важко.

Хочеш жити у шлюбі довго та щасливо? Убережи себе і своє щастя від неправильних кроків-вчинків.

Перший крок до розлучення: відсутність довіри. Кажуть, кохання і ревнощі нероздільні. Неправда! Ревнощі (дурні, необґрунтовані) – це один із проявів особистого комплексу неповноцінності. До чого тут кохання? Навчися довіряти коханому. Краще сто разів помилитися, повіривши, «що він багато працює», ніж п’ять разів на тиждень ображати його недовірою.

Другий крок до розлучення – відсутність спілкування. Спершу закоханим вистачає і того, що він (вона) просто поруч. Але цей період триває недовго. Будь-якій людині потрібне спілкування і кому, як не найближчому, розповісти про те, що хвилює, чи то робота, чи то прочитана книжка? Вчіться спілкуватися! Немає більш міцного фундаменту для стосунків, ніж взаємне проникнення душевних хвилювань, професійних інтересів, устремлінь.

Третій крок до розлучення – жадібність. Але не затиснуті в кишені дрібні гроші, а душевне скупердяйство. Молоді люди нерідко припускаються помилки, налаштовуючи себе на споживче ставлення в області почуттів: «Я кохатиму тебе завжди, якщо ти негайно заприсягнешся мені у вічному коханні».

Даруйте своє кохання! Щедро даруйте, не замислюючись про те, що «Я вже п’ять разів приготувала його улюблене м’ясо в горщиках, а він тільки один раз приніс мені мої улюблені ромашки». Справжнє кохання беззавітне й безумовне. Не ображай свої почуття дебітом-кредитом!

Четвертий крок до розлучення – відірваність від тіла. Стоп! Йдеться не про секс, а про більш тонкі речі, які часто залишаються за кадром. Мудрі східні люди говорять: якщо ти за день обійняв менше семи людей – хворітимеш…

Якщо в традиціях сім’ї немає частих доторків одне до одного (без сексуального підґрунтя) – хворітиме кохання. Тримайтеся за руки, гуляючи вулицею, цілуйте одне одного при зустрічі і «прощаючись», коли він іде виносити сміття, «зустрічайтеся» у вузьких коридорах, борюкайтесь на підлозі як діти, штовхаючи одне одного вухами та п’ятами. Тілесний контакт необхідний людині! Він знімає напруження, підвищує імунітет, поліпшує обмін речовин.

Та й зрештою «невинні» дотики – це напрочуд приємно!

П’ятий крок до розлучення – обмеження чужої свободи. Запам’ятайте раз і назавжди – печатка в паспорті не дає ані найменшого права на володіння хоча б крупинкою чужої свободи. Навіть кохана людина, якій ти бажаєш лише добра, має право на власний вибір. І якщо тобі здасться (ти впевнена!), що її рішення помилкове – прийми його беззастережно як священне право вільної особистості. Шлюб – не пастка, він повинен не обмежувати особистий простір, а давати можливість для самореалізації.

Телеграм канал про весілля - https://t.me/wedding_UA
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше