4 способи боротьби з поганим настроєм

12 вересня 2016
Олена Українка

"Якщо у тебе все погано, не хвилюйся, це незабаром пройде. Якщо у тебе все добре, не хвилюйся, це теж незабаром пройде."

John A Simone

Буває таке, що з самого ранку у вас поганий настрій. Ну так погано, що й робити нічого не можеш, все просто валиться з рук, і розмовляти ні з ким не хочеться. Автор цієї статті знайшов 5 способів, що допомагають впоратися з огидним настроєм.

1. Потрібно подумати

Коли ви відчуваєте себе розбитим, втомленим, сумним, не здатним на виконання роботи, коли з кожною годиною все стає тільки гірше і нічого вас не радує, в цей момент варто подумати і відповісти собі на такі питання:
 
1. Що мене засмутило і чи буде це так важливо для мене років через 5?
 2. Кого ще, крім мене, хвилює ситуація, що склалася?
 3. Чи можу я щось зрозуміти з даної ситуації?
 4. Чи можу я отримати якусь вигоду з даної ситуації?
 5. Який найменший крок можу я зробити, щоби змінити ситуацію, що склалася?

2. Використовуємо спорт в боротьбі з поганим настроєм

Після самоаналізу варто зайнятися якимось спортом. Навіть якщо ваші роздуми ні до чого доброго не привели, і нав'язливі тужливі думки продовжують долати вас, то заняття знімуть внутрішнє напруження, ви будете почувати себе більш енергійним і підтягнутим, настрій покращиться.

3. Змиріться і прийміть поганий настрій

Коли у нас з'являються негативні думки і почуття, то природно ми намагаємося позбутися від них. Ми розшукуємо різні методики зняття стресу, намагаємося не думати про погане, женемо від себе негатив. Всі наші сили спрямовані на боротьбу з поганим настроєм. Якщо ви вже спробували застосувати перший і другий пункт, але сумні думи все ж крутяться в голові, то, можливо, варто спробувати прийняти їх?

Ну так, огидний настрій, що ж тепер, перестаньте витрачати сили на боротьбу з ним, ви тільки підсилюєте цим свої негативні емоції. Після того, коли ви дійсно змирилися з цими думками, вони раптом несподівано можуть відпустити вас, в якийсь момент ви відчуєте, що вам вже краще, і все не так сумно.

4. Будьте вдячні за цей поганий день

Звичайно, бувають зовсім жахливі дні, коли ви дуже виснажені емоційно і ви просто не розумієте, як можна бути вдячним за такий день.
 
Але з іншого боку, коли пристрасті трохи втихомиряться, ви зрозумієте, що ваші страждання були чимось на зразок подарунка. Коли ви багато чого пережили, ви стаєте більш жалісливою і розуміючою людиною.
 
До того ж, коли ситуація зміниться на краще (а це неодмінно станеться), ваша радість стане такою ж безмежною, якою до цього була печаль.
 
Плюс до всього, ті дні, коли у вас немає ніякої мотивації, щоби щось робити, дозволяють вам поглянути на речі по-новому. Ви багато роздумуєте, і, можливо, цей поганий день стане для вас одним з найкреативніших.
 
І пам'ятайте про те, що тільки справжні перфекціоністи можуть намагатися зробити так, щоб кожного дня у них був чудовий настрій. Насправді, життя - складна штука, і в поганого настрою не завжди є причини. Може ви просто встали сьогодні не з тієї ноги? Тоді завтра вставайте на обидві відразу, і день обов'язково стане кращим!

(via)

Якщо вам сподобалась ця стаття, вас також можуть зацікавити:
Мудрі поради психолога Михайла Литвака
12 способів змінити життя для тих, у кого зовсім немає сил
Як зробити свій ранок позитивним: 22 поради
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса та практичність: які матеріали використовують для оббивки м’яких меблів
Від того, наскільки вона буде практичною та міцною, залежатиме тривалість її «життя» та привабливого вигляду меблів, тож це варто враховувати, вибираючи диван чи крісло.
Читати більше
Чи можна займатися спортом під час місячних і як це впливає на організм
Останнім часом ставлення до особливостей жіночого організму змінилося на більш помірковане. Водночас оновились рекомендації щодо занять спортом під час місячних. Сьогодні ми розповімо про них.
Читати більше