4 способи боротьби з поганим настроєм

12 вересня 2016
Олена Українка

"Якщо у тебе все погано, не хвилюйся, це незабаром пройде. Якщо у тебе все добре, не хвилюйся, це теж незабаром пройде."

John A Simone

Буває таке, що з самого ранку у вас поганий настрій. Ну так погано, що й робити нічого не можеш, все просто валиться з рук, і розмовляти ні з ким не хочеться. Автор цієї статті знайшов 5 способів, що допомагають впоратися з огидним настроєм.

1. Потрібно подумати

Коли ви відчуваєте себе розбитим, втомленим, сумним, не здатним на виконання роботи, коли з кожною годиною все стає тільки гірше і нічого вас не радує, в цей момент варто подумати і відповісти собі на такі питання:
 
1. Що мене засмутило і чи буде це так важливо для мене років через 5?
 2. Кого ще, крім мене, хвилює ситуація, що склалася?
 3. Чи можу я щось зрозуміти з даної ситуації?
 4. Чи можу я отримати якусь вигоду з даної ситуації?
 5. Який найменший крок можу я зробити, щоби змінити ситуацію, що склалася?

2. Використовуємо спорт в боротьбі з поганим настроєм

Після самоаналізу варто зайнятися якимось спортом. Навіть якщо ваші роздуми ні до чого доброго не привели, і нав'язливі тужливі думки продовжують долати вас, то заняття знімуть внутрішнє напруження, ви будете почувати себе більш енергійним і підтягнутим, настрій покращиться.

3. Змиріться і прийміть поганий настрій

Коли у нас з'являються негативні думки і почуття, то природно ми намагаємося позбутися від них. Ми розшукуємо різні методики зняття стресу, намагаємося не думати про погане, женемо від себе негатив. Всі наші сили спрямовані на боротьбу з поганим настроєм. Якщо ви вже спробували застосувати перший і другий пункт, але сумні думи все ж крутяться в голові, то, можливо, варто спробувати прийняти їх?

Ну так, огидний настрій, що ж тепер, перестаньте витрачати сили на боротьбу з ним, ви тільки підсилюєте цим свої негативні емоції. Після того, коли ви дійсно змирилися з цими думками, вони раптом несподівано можуть відпустити вас, в якийсь момент ви відчуєте, що вам вже краще, і все не так сумно.

4. Будьте вдячні за цей поганий день

Звичайно, бувають зовсім жахливі дні, коли ви дуже виснажені емоційно і ви просто не розумієте, як можна бути вдячним за такий день.
 
Але з іншого боку, коли пристрасті трохи втихомиряться, ви зрозумієте, що ваші страждання були чимось на зразок подарунка. Коли ви багато чого пережили, ви стаєте більш жалісливою і розуміючою людиною.
 
До того ж, коли ситуація зміниться на краще (а це неодмінно станеться), ваша радість стане такою ж безмежною, якою до цього була печаль.
 
Плюс до всього, ті дні, коли у вас немає ніякої мотивації, щоби щось робити, дозволяють вам поглянути на речі по-новому. Ви багато роздумуєте, і, можливо, цей поганий день стане для вас одним з найкреативніших.
 
І пам'ятайте про те, що тільки справжні перфекціоністи можуть намагатися зробити так, щоб кожного дня у них був чудовий настрій. Насправді, життя - складна штука, і в поганого настрою не завжди є причини. Може ви просто встали сьогодні не з тієї ноги? Тоді завтра вставайте на обидві відразу, і день обов'язково стане кращим!

(via)

Якщо вам сподобалась ця стаття, вас також можуть зацікавити:
Мудрі поради психолога Михайла Литвака
12 способів змінити життя для тих, у кого зовсім немає сил
Як зробити свій ранок позитивним: 22 поради
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше