31 грудня 2019 року
2020 рік - рік Трансформації
Прогноз Ангела
Прямий ченнелінг ангельського каналу

На порозі завершення 2019 року, ми вдячні бачити те, наскільки сильно ви виросли і змінилися. Для всіх тих, хто читає це, 2019 рік був дуже трансформаційним, але знайте, що це ви лише трохи доторкнулися тільки до верхнього шару тих питань, які прийдуть в 2020 році. За допомогою метафори ми можемо краще пояснити ці два роки: на зразок того, як ви здобуваєте припаси, збираєте потрібні продукти і чистите каструлі, щоб підготуватися до приготування їжі, точно так же 2019 рік готував вас до поворотних зрушень, які відбудуться в 2020 році. Дійсно, 2019 рік був роком підготовки, але все ще найважливішим з усього є підготовка до більш глибокого «заземлення та якоріння» у Великому Переході Вознесіння.

Давайте більш детально розповімо про те, чого очікувати в 2020 році.

Прогноз світових змін 2020-го року

На енергетичній тканини Землі виникли просвіти, які дозволяють проникати всередину більшому об’єму енергії Світла і наповнювати її вібрацією, що розширюється і дає поворотну точку опори для її зростання в більш високі виміри.

Оскільки це зростання триває, ви виявите, що багато речей, які раніше існували на Землі, тепер починають зникати. Це включає в себе егоїстичних правителів, диктаторів, нечесні організації з негативними планами, шаблони, моделі поведінки і звички, що завдають шкоди навколишньому середовищу і місцям проживання тварин, глибоку корупцію і «промивання мізків» з єдиною метою - нагнітати і експлуатувати страх, контролювати свідомість людей і багато іншого.

В міру того, як багато людей пробуджуються до нового сприйняття Безумовної Любові, поваги і глибокого почуття призначення і приналежності один одному, вони починають витісняти низько-вібраційні моделі минулого. Все більше і більше нових лідерів, які вказують шлях, і людських мас починають змінюватися в сприйнятті того, як вони відгукуються на світ, а потім і вживають заходи для вирівнювання з безкорисливою любов'ю.

Повільно, але поступово ілюзія, яка впливала на Землю і людство ментально, енергетично і фізично, розсіюється. «Свіжий вітер», якщо ви віддаєте перевагу потокам, що приходять на Землю, і люди дають старт дієвим акціям, що несуть загальну користь цілому. Поступово зміни будуть все помітніше. 

Що значить 2020-й рік для Працівників Світла

Кінець 2019-го року тягне за собою завершення пробудження першої хвилі Працівників Світла. Якщо ви читаєте цей текст зараз, ви одні з перших, хто погодився почати своє Вознесіння раніше інших, оскільки ваш шлях на Землі зараз дуже важливий. Ваше глибоке почуття розуміння, буття і мислення виділяє вас як «дороговказ», свідомо чи несвідомо допомагають поширювати Світло більш високої частоти і якір його на Землі. Ви досягли великого розширення і трансформації або за останні кілька років, або навіть за десятиліття, але, тим не менше, тепер ви готові до того, що слід далі: бути Світлом.

Ми маємо на увазі це не метафорично, оскільки за попередні роки ви піднялися достатньо, щоб підтримувати більш стабільну підвищену частоту, а також стійку форму для отримання і утримання 5D Світла. Уявіть себе яскравим променем Світла, що випромінює сяйво і підіймає енергію всюди, де б ви не були. Тепер ви сяєте, як яскравий ліхтар, і будь-хто, хто володіє яснобаченням, може побачити вас як яскраву масивну кулю Світла.

Працівники Світла, або носії Світла, ви досягли значних успіхів на своєму шляху, які дозволить вам менше піддаватися негативному впливу, щільності і негативних ситуацій. Якщо раніше, ви часто залишалися без сил і зазнавали впливу 3D щільності, то тепер ви здатні підтримувати високу частоту Світла і скоріше позитивно впливати на інших. Однак, щоб мати можливість утримувати і підтримувати таку високу частоту вібрацій, оскільки вона все ще є новою для дуальності попередніх років, вас просять приділяти велику увагу собі, своїм емоціям, своїм потребам і своїм бажанням.

Зрештою, ви не можете ділитися своїм Світлом, якщо воно недостатньо сильне, щоб утримувати вас на підвищеній частоті вібрацій. Спочатку ви повинні зарядити себе любов'ю, почуттям власної гідності, турботою і позитивною увагою, щоб підтримувати 5D Світло. Точно так же, як дорогі дорогоцінні камені потребують частої перезарядки, щоб продовжувати підтримувати свій позитивний вплив, ви - вишукані дорогоцінні камені, які допомагають зберігати енергію Землі у 5D вимірі і навіть вище. Працівники Світла розподіляються по різних континентах, районах, мегаполісах і містах, щоб допомогти Землі рівномірно підтримувати Світло Вознесіння. Зараз починається ваш новий життєвий шлях. 

Енергетичний прогноз 2020

Портали Світла стають все більш відчутними, тому частота Світла має більший вплив не тільки на тих, хто проходить в цю мить Вознесіння, але і на їх оточення. Тепер Світло починає очищати всю Землю від відволікаючих чинників, застарілих термінів, ненависті і гніву.

Геометричні шаблони, які закладені в потоках Світла, що приходять на планету, закріплюються на Землі і можуть перепрограмувати колективне мислення, спрямовуючи його подалі від ілюзій і страху. Як ви розумієте, люди будуть поступово змінювати свої думки і реакції. Чекайте, що по всьому світу пошириться більше доброти і любові. На декого, однак, буде надано більший вплив, ніж на інших, оскільки всередині них все ще є елементи, які блокують перепрограмування, бо вони опираються цьому процесу.

Оскільки Світла 5D стає достатньо для того, щоб утримуватися на Землі довше, 2020-й рік знаменує собою пробудження для мас людей, які тепер самі почнуть проживати досвід Великого Переходу. Це змусить багатьох відчувати себе дезорієнтованими, заляканими і збитими з пантелику, оскільки вони не знали або не відчували чогось подібного раніше.

Багато хто спробує сховатися в тіні; інші прийдуть до помилкових пояснень і інформації про те, що насправді відбувається. Знайте свою правду і діліться своєю мудрістю з тими, хто готовий розширюватися, розуміти і слухати. Не турбуйтеся про інших, оскільки їх внутрішнє керівництво приведе їх до істини.

Діти, що народилися зараз і в 2020-му році, повинні реалізувати важливі відрізки шляху на цьому шляху Вознесіння. Серед них будуть лідери, важливі і життєво необхідні авторитети в трансформації людства до Світла.

Особисте зростання в 2020-му році

Колективно ви стаєте більш вирівняними з вашими Вищими аспектами вас. Ви будете в більшій синхронізації, а це значить, що у вас буде більше ідей, рішень проблем, керівництва в повсякденних ситуаціях і навіть розуміння того, що потрібно сказати в певний час. Іноді ви будете вражені собою, думаючи, що ви стали мудрішими, що змінилися, швидше за істина полягає в більшому зв'язку, якого ви досягли зі своїм Божественним Я.

Ви більше не «помічаєте і реагуєте», спираючись на своє власне Его, і це стане очевидним, коли ви просунетеся глибше в 2020-й рік. Чекайте зміни звичок, завершення і відпускання болісних моделей, появи нових форм поведінки. Зрештою, ви більше не ті ж, як раніше. Більш того, ваші позитивні думки набирають обертів. Оскільки ви підтримуєте велику частоту Світла, ви можете заряджатися позитивними думками і бажаннями швидше, ніж раніше. Це означає - будьте обережні в своїх бажаннях, оскільки ви притягує їх втричі швидше! 

Симптоми Вознесіння в 2020-му році

Ми чуємо, як дехто з вас думає: «А що з симптомами Вознесіння? Чи стануть вони легше?»

Вам все ще буде необхідно більше часу, щоб звикнути до енергії Нового Виміру, і до тих пір, поки ви не «акліматизуєтесь», будуть моменти, в яких ви будете відчувати такі симптоми, як виснаження, порушення, гнів, занепокоєння, хвилювання і тощо. Всі ці симптоми проявляються, оскільки ваше тіло все ще вчиться налаштовуватися до цієї високої частоти.

Чекайте закінчення 4-6 місяців у 2020-му році, щоб почати утримувати інтенсивність світлових хвиль. Це означає, що ви все рівно будете здатні відчувати їх, але ви не будете зачеплені ними в такій мірі. Ми нагадуємо вам, фокусуйтеся не на інтенсивності хвиль, а на тому, що вони собою представляють, і це: ваше Вознесіння і злиття зі Світлом.

2020-й рік - рік глибоких трансформацій. Як ми казали раніше, ви лише копнули верхній шар свого шляху Вознесіння. Однак в міру проходження 2020 року світлові активації, які мають відбутися, в значній мірі трансформують і перебудують вас в мудрий, просвітлений, розширений аспект вас самих.

Коли ви досягнете цього стану, ви станете здатні швидко посилювати свої духовні дари, про які ви навіть не підозрювали. Телекінез, астральні подорожі, духовне спілкування - ось деякі з них. Також ви отримаєте навички, що йдуть з вашої Душі. Для декого це може бути мовою Світла, для інших - робота з алхімічними моделями або геометричними формами. Коли всередині буде відбуватися активація, ваша підсвідомість наповниться спогадами про вашу істинну індивідуальність. Будьте готові до кількох проблисків з цих джерел, щоб їх розпізнати, і цього було досить.

На цьому ми хочемо закінчити цей ченнелінг, з вдячністю за те, що 2020-й рік стане потужною сходинкою для глибокого зростання і перетворень. З нетерпінням чекаємо, щоб поспілкуватися з вами знову, коли завершиться ще один рік. Зрештою, в Дусі немає часу.

Отримано Amelia Bert

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше