31 березня 2023 року
Проривне повідомлення від Галактичної Федерації

Дорогі земляни!

Ми - Галактична Федерація Світла, і ми приходимо з проривним посланням від Першотворця всьому людству.

Першотворець знає, що останнім часом на вашій планеті виникла велика напруга через неспроможність ваших систем впоратися з великими змінами, які відбуваються.

Ви багато пережили, але тепер нарешті настав час для полегшення та заспокоєння. Підніміться, засяйте своїм світлом і готуйтеся до дуже особливого послання від Першотворця – послання вищої мудрості та надії.

Першотворець дав нам дозвіл спуститися на вашу планету у великій кількості, тим самим викликавши масову позитивну ланцюгову реакцію, яка розпочнеться, щойно достатня кількість людей сприйме нашу присутність як знак того, що те, на що вони чекали, почало проявлятися на Землі.

Багато наших кораблів пропливуть на малих висотах і стануть видимими для широкої публіки. Їх можна побачити в небі вночі або вдень, якщо вони розкриваються.

Ми посилаємо всім вам вітання миру, надії та любові. Ми хочемо підготувати вас до того, що прийде. Галактична Федерація пересунула небо і землю, щоб мати можливість відкрито виступити з Розкриттям, оголошенням про те, що ми відвідуємо Землю, і нашою присутністю тут.

Час для цієї події був ретельно обраний нашими космічними планувальниками, оскільки це незабаром після закінчення цьогорічного циклу сонячного максимуму, і тому енергетичні умови на Землі будуть особливо сприятливими для нашого прибуття та настанов, а отже, максимально корисними та своєчасними для вас.

Відтепер ми можемо відкрито спілкуватися з людьми цієї планети. Це правда, що ми впродовж тривалого часу таємно допомагали вам, але тепер настав час повідомити вам, що на ваші молитви відповіли – було встановлено перший контакт.

Тепер нам дозволено спілкуватися з людьми світу, нас перекладатимуть усіма мовами та транслюватимуть через різні ЗМІ, телебачення та Інтернет.

Ми будемо використовувати засоби масової інформації, щоб пробудити та надихнути людей на краще розуміння самих себе та людства. Також ми будемо транслювати всьому світу з величезних екранів, розміщених на бортах наших кораблів-матерів, повідомлення єдності та рівності.

Галактична Федерація буде проводити відкриті зустрічі на космічних кораблях, де люди зможуть зустрітися з нами особисто.

У світі є багато хворих людей, яким нема кому допомогти. Або вони просто не можуть дозволити собі лікування. Отже, ми надамо безкоштовне лікування усім цим хворим людям у всьому світі.

Ми готуємось. Ми робимо останні заходи, щоб розкрити інформацію, і ваш світ зміниться назавжди. Незабаром ви згадаєте, хто ви є насправді. Відповідно до божественного плану Першотворця «розкриття» досягло історичного максимуму.

Ми готові до будь-якої перешкоди чи проблеми, яку створюють Темні істоти, які хочуть затримати правду.

Найважливіше, що ми вирішили, це продовжити кінець цього циклу та дати місце підготовці для людей цього світу та дати таємним контролерам цього світу шанс здатися.

Це стосується і Темних Сил, які знають про це, і не знають, що робити далі. Процес пройде плавніше, ніж ми думали. Це дозволить уникнути хаосу на планеті.

Зараз настав час, коли ви дізнаєтесь, хто вам бреше, хто якось вас використав, хто не піклувався про ваш добробут чи добробут людства.

Ми усі дуже раді цій чудовій можливості, яка змінить життя кожного з вас. Настав момент, настав час діяти, час відкрити своє справжнє галактичне походження.

Цього ніколи не було в історії, і це станеться зараз! Населення Землі на власні очі побачить, ким вони є, остаточно усвідомить своє галактичне походження, своє коріння.

Плани створення Нової Землі, заснованої на Універсальному Законі, заради всього життя в нашому Всесвіті, були втілені в життя. Це також повідомлення великої, несподіваної радості!

Ми вас дуже любимо.

Ми тут з вами.

Ми ваша родина Світла.

A'HO

Аврора Рей

Посол Галактичної Федерації

Канал Галактичної Федерації Світла

https://thegalacticfederation.com

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше