30 жовтня 2020 року
Анна Аверіна
Енергії оновлення листопада 2020 року
Портал 11-11

Дорогі мої друзі, підходить до завершення жовтень, і давайте подивимося, що нас чекає в листопаді.

У листопаді ми завершуємо тривимірний цикл розвитку і починаємо новий - багатовимірний. І зараз ці реальності існують разом, створюючи хаос, який поступово впорядкується, коли всі частоти налаштовуються гармонійно.

В даний момент ми входимо в те, що називається «гармонійне налаштування». Це означає, що всі різноманітні Рівні і Виміри проходять через налаштування, яке відображатиме внутрішній стан Творця.

Це Грандіозний Процес налаштування зараз відбувається в ваших власних тілах, в різних вимірах і рівнях. Ваше Фізичне Тіло і ДНК налаштовуються з Кодами Землі і всіма рівнями Фізичного творіння, а ваша Душа налаштовується з Духом і всіма рівнями Космічного Творіння. Ці процеси з'єднуються у вашому Серці, центрі Мудрості і любові, що з'єднує вас з усім, що є. І так відбувається ваша еволюція - разом з еволюцією Творця.

На Землю з кінця жовтня приходить нова енерго-інформаційна хвиля. 31 жовтня, в місяць у повні, хвиля почне розганятися, а пік цієї хвилі припадатиме на 11 листопада 2020 року. Відбудеться черговий просторово-часовий зсув, який на якийсь час загострить суперечності навколишнього вас світу. І зараз для нас особливо важливий внутрішній баланс. Залишайтеся спокійними і врівноваженими.

Я підготувала для вас активацію, яку доречно буде провести 31 жовтня 2020 року, в день, коли місяць у повні:

https://drive.google.com/file/d/1fY9S7hAhaN1iQgdtivBvuSQDZhrLgO90/view?usp=sharingВи

Можете проводити її, при бажанні, до 11 листопада, щоб підготуватися до планетарної роботі, присвяченій відкриттю порталу 11-11:

https://youtu.be/TbEZ5E1ZeRY11/11

Портал 11-11 є потужним порталом, який дозволяє нам і Землі коригувати свою часову шкалу і підніматися на новий виток спіралі еволюції.

Період в 11 днів після повного місяця 31 жовтня буде мостом між старим і новим. І цей час вимагає усвідомленості. Відкриття Золотого багатовимірного моста - це потужний час для глибокого зцілення ДНК і очищення від старих «програм». Важливо залишатися в своєму серці, в священному храмі любові, і не дозволяти собі впадати в гнів і смуток.

Зараз настає найсприятливіший час для перегляду свого сценарію життя. Це час завершення старих контрактів Душі і укладення нових, спрямованих на ваш розвиток і служіння вищим цілям вашого втілення. Наша основна задача в втіленні нести Світло, щастя і радість на планету, процвітати, еволюціонувати, підвищувати вібрації і допомагати Землі еволюціонувати.

І зараз, як ніколи, актуальне мій трансформаційний курс «Створення нових життєвих сценаріїв, контрактів та угод». Анулюйте всі контракти, які були підписані в старих енергіях. Все, що ускладнює просування по шляху розвитку і не є вашим найвищим благом.

Дорогі мої, ви зараз проводите колосальні потоки енергії на Землю. І для того, щоб не наражати на своє тіло небезпеки захворювання онкологією, обов'язково проводіть і зворотний потік - висхідний.

Ми повинні збалансувати потоки енергоінформаціі, якими обмінюються Земля і Космос, в своєму серці. Найпростіший і ефективний інструмент для цього - дихання Нескінченності, яке дав нам архангел Михаїл. Так ми знаходимося в рівновазі і наша трансформація проходить екологічно і комфортно.

Якщо ви напружуєтеся, чините опір, ви створюєте перешкоди на шляху потужних потоків енергії і можете суттєво нашкодити своєму здоров'ю. І тут, як то кажуть, «незнання законів не звільняє від відповідальності» .

З любов'ю, Анна Аверіна,

метапсихолог, трансформаційний тренер.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com