30 жовтня 2019 року
Сім'я Світла із сузір’я Плеяд
Послання землянам

У цьому Всесвіті багато хто вважає людину безцінною, хоча ви самі не уявляєте собі всю цінність фізичного тіла. Ваше людське тіло - найцінніша річ, яку ви коли-небудь мали або яку ви коли-небудь зустрічали. Ви воістину безцінні. За володіння Землею постійно йшли війни. В результаті вас навмисно відволікли від можливості відкрити для самих себе те багатство інформації, що міститься у вашому фізичному тілі.

Відволікали ж вас певними контролюючими та силовими впливами. Вас навмисно вчили і вчать тому, що ви не значимі (незначні) і не маєте великої ​​цінності. Подібні умови не дозволяють іншим формам Розуму прийти і підключитися до вас. Ті, хто контролюють вас, не можуть отримати від вас необхідну інформацію, тому вони вас ховають від інших, тримають вас «на карантині», ізолюють від зовнішнього світу.

В результаті подібних дій інші форми Розуму, які потребують вас, не можуть вступити з вами в контакт. Вас вчать Танцю безсилля, хореографами якого є ви як людська раса.

В цей час ви пізнаєте свою цінність.

Нам би хотілося поділитися з вами знаннями на цю тему. Нам би хотілося звернути вас на шлях пізнання своєї цінності, безперервного процесу її пошуку. Те багатство інформації, яке ви виявите в собі, буде рости і розвиватися в міру вашого духовного зростання.

Земля - ​​мініатюрна версія того, що відбувається у Всесвіті, за тим лише винятком, що Земля є точкою запуску. Ми порівнюємо цю планету з зерном або насінням. Ми повернулися на Землю для того, щоб допомогти Представникам Сім'ї Світла, які були «посіяні на Землю» в даний проміжок часу.

Саме зараз виникли умови, що містять в собі можливість зміни подій. Час абсолютно неправильно інтерпретується в реальності третього виміру і є набагато більш гнучким поняттям, ніж ви можете собі уявити. Час дозволяє одночасно проникати в кілька реальностей, розтягуючись, роз'єднуючи, огинаючи і обертаючись навколо себе.

Ви були народжені на Землі, щоб змінити хід історії, переносячи себе з майбутнього в минуле. Таким чином, ви змінюєте минуле. Ви і є зерна змін.

Ми хочемо поділитися з вами деякими концепціями, які виводять вас за межі обмежувальних рамок свідомості, всередині яких ви звикли себе ідентифікувати. Якщо ми допоможемо вам поставити під сумнів ваше поточне сприйняття реальності, можливо, ви зможете сприймати і інші реальності. Нашим наміром є заплутати вас, щоб ви прийшли до ясності!

Ви настільки міцно укладені в парадигму масової свідомості, яка відтворюється на планеті знову і знову, що вам буде потрібна рішучість і великі зусилля, щоб вийти за межі свого поточного світогляду. Всі ваші погляди базуються на так званому лінійному часу і на досить обмежених знаннях історичних подій.

Вам нав'язали певну версію реальності, і через систему освіти, що має невиправданий авторитет, ви цінуєте і нахвалює себе за здатність повторювати різні історії. Ви приймаєте ці розповіді в якості фактів, ніколи не ставлячи собі питань щодо їх змісту і методів навчання. Вам було розказано вже безліч історій. Ми розповімо вам ще декілька.

Слова мають набагато більш глибоке значення, ніж може здатися на перший погляд. Всі ваші мови містять певний код. Звуки створюють образи, і це позначається у вашій свідомості, і таким чином вони стимулюють структури свідомості. Вимовлені слова несуть в собі вібрації, відмінні від надрукованих.

Ми з великою обережністю вибираємо те, що хочемо передати, і у нас є певні способи використання кожного слова. Ми знаємо, що ви чуєте одне значення, але ті звуки, які ми вимовляємо, несуть зовсім інше значення безпосередньо вашому тілу (розумному тілу – smart body).

Коли ви входите в наші вібрації, ви отримуєте безліч інструкцій, які є запускаючим механізмом для розкручування все нових горизонтів знань. Існують слова, зміст яких, як вам здається, зрозумілий. І існує простір між усіма словами, що є саме по собі окремим вченням, знанням. А є звуки, які ми вимовляємо, луною відгукуються в клітинах вашого тіла. Саме вони і розповідають вам про зоряну історію Свідомості Плеяд. Звуки зовні і всередині зливаються в єдине ціле, щоб прискорити ваш духовний розвиток.

Спочатку було Слово, і слово було Звуком.

Таким чином, народилося все суще. Звуки впливають на кожного з вас і змінюють планету в цілому. Але ви не усвідомлюєте витонченість даного процесу. Слова, надруковані на сторінці, також розташовані і зашифровані певним чином, щоб передати вам безліч пластів реальності. Чи траплялося вам читати сторінки нашого тексту, отримуючи при цьому для себе одне значення, а потім, перечитуючи той же текст, абсолютно нове значення? Іноді вам навіть може здатися, що того, що ви прочитали в останній раз, в тексті не малося на увазі і, найімовірніше, ця інформація була для вас недоступною.

Ми припускаємо, що близько півмільйона років тому, в тій області існування, яка впливає на Землю в даний момент часу, мали місце великі заворушення. Земля в значній мірі втратила свій суверенітет. Інша сила правління (Темні Сила) прийшла і проголосила свої права на власність цього завидного шматка нерухомості, який ви називаєте своїм будинком.

Богоподібні керуючі, які нещодавно отримали призначення (на керування Землею) не завжди були добрими і доброзичливими істотами. Земля була привнесена в життя мільярди років тому з певною метою.

Передбачалося, що вона має стати міжгалактичним центром по обміну інформацією, частиною великої бібліотечної системи, де зберігалася б інформація з незліченної безлічі галактик. Землі була призначена роль Живої Бібліотеки цього Всесвіту.

Багато творців, зібравшись разом, звели воєдино свої знання і створили різні форми життя. Вони запозичили ДНК і різні комбінації генетичного матеріалу у безлічі світів. Вони зберегли цю інформацію в Бібліотечній Системі Землі, яка була пов'язана з системою Дванадцяти Космічних Бібліотек. Як ви бачите, план, розроблений для Землі, був грандіозним.

Початкові Садівники Землі були Представниками Сім'ї Світла, істотами, які працювали з метою поширення інформації. Вони асоціювалися з аспектом Свідомості, що називається Світлом. Світло є інформація.

Представники Сім'ї Світла створили центр з обміну інформацією, який вони зачали, виносили і породили. Вони створили таку область простору, в яку різні галактики могли б привносити свою інформацію, беручи участь в процесі користування і отримання узагальнених знань. За даний проект - Живу Бібліотеку Землі - в результаті вибухнула битва.

Заворушення охопили Землю, і Земля стала місцем конфліктів і подвійності.

Деякі боги-творці, у яких було право робити те, що їм заманеться, - адже Земля була областю вільного волевиявлення, - прийшли і захопили планету. Дані боги-творці зробили свій набіг на Землю приблизно півмільйона років тому. Це той період часу, який вам на даний момент підноситься як початок цивілізації. Насправді ж цей період є лише новітнім періодом в історії цивілізації - фазою сучасного людства. Різні варіації людського життя на Землі існували впродовж багатьох мільйонів років.

Коли відбулися ці заворушення, певна група сутностей (Темних) боролася в Космосі навколо Землі і завоювала Планету. Нові власники хотіли залишити в невіданні «аборигенні» раси Землі, щоб їх легше було контролювати. Початкові види створених людських рас зазнали генетичне руйнування, в результаті чого їх ДНК була розібрана на складові частини.

Уявіть собі, що Земля - ​​частина величезної Імперії, що знаходиться далеко від вас. Припустимо, що у батьків - царів цієї Імперії - виникла проблема з дітьми, і вони повеліли їм: «Підіть на Землю і пограйте деякий час там».

Зробивши це, боги не усвідомлювали, що те, що вони привели в рух, в майбутньому повернеться до них як «мережа», «капкана» або «глухий кут» розвитку. Коли діти богів стали грати з золотом і генетикою, а також з кров'ю, зводячи жіночу силу, - вони не відали, що творили.

На даний момент часу боги усвідомили, що перед Свідомістю Плеяд стоїть дилема. Свого часу на Землі вони дозволили розвинутися тиранії, і ця тиранія дістала їх самих, повернувшись до них.

Чи здогадувалися ви (Людство) про те, що саме ми (боги-творці вашої ДНК) дозволили статися тиранії, що ми позбавили вас вашої спадщини - повноцінної функціонуючої ДНК, що складалася з дванадцяти ниток?

Не будьте наївними, в тому числі і по відношенню до нас - Свідомості Плеяд. Чому, ви думаєте, ми проводимо зцілення вашої планети? Припустімо, що ви нам потрібні для нашої подальшої ступені розвитку, для нашої подальшої еволюції. Якщо ми бажаємо духовно зростати, нам необхідно зцілити минуле, з яким ми нерозривно пов'язані. Наші предки привнесли хаос на дану планету, але наші предки також допомогли вам пройти через безліч змін.

Свідомість Плеяд впливало на обидва порядки. Пам'ятники нашого впливу свідчать про те, що Енергія Свідомості Плеяд була улюблена і шанована на Землі, що більшість культур на вашій планеті не мало по відношенню до Свідомості Плеяд негативних почуттів. Проте, нам першим необхідно визнати, що в далекій давнині Представники Енергії Плеяд маніпулювали генетичними лініями людської раси і були пов'язані з енергією Рептилій. Це те, що ми прийшли зцілити. Це мета нашого відвідування Землі в цей час великих змін.

У пошуках причини, як ми прийшли до подібного плачевного стану в літочисленні системи Плеяд, нас повели в майбутнє, щоб показати просту істину: наша система не зможе розвиватися далі, не вирішивши свої проблеми з вами. Іншими словами, ми не можемо далі розвиватися як Торці, поки ми не передамо всі наші можливості і всі наші права тим, кого ми створили.

Ми не можемо постійно здійснювати поліцейський нагляд і контроль над своїми творіннями. В цьому наша дилема. Ось чому ми чекаємо, коли ви проявите свій власний досвід як Творці.

Чим вище просувається сутність в здобутті сили і перетворенні реальностей, тим болючіше і нижче вона може впасти. Земля перетворилася в магнітний вихор, що притягує до себе «занепалі» енергії (темні, негативні енергії). Ці енергії увійшли не тільки в простір самої Землі, але заповнили собою також увесь простір Сонячної системи.

Не думайте, що «там добре, де нас немає», що існування всюди бездоганно, в той час як на Землі - одні недоліки. Насправді вся Сонячна система в даний час відчуває важкі часи. Існують інші системи, інші варіанти вашої Сонячної системи, які «накладаються» на її просторово-часові характеристики. За умови відтворення певних мислеформ дані енергії притягують і залучають енергії тотожної природи (подібне притягується до подібного).

Що відбувається, коли ви потрапляєте в смугу негативної енергії і ніяк не можете з неї вибратися? Ви притягує до себе все більше і більше її кількість. Неприємності буквально «липнуть» до вас.

Так і Земля впродовж тривалого періоду часу притягувала до себе переважно негативні енергії. Основною характеристикою цих негативних енергій було їх «падіння з великих висот», де вони приймали рішення - можливо, неправильні або неправомірні - і тим самим втратили здатність до створення духовно розвинених реальностей, що підносять Дух.

Один з найбільш надихаючих аспектів вашого перебування на Землі - це початок процесу  зміни структури вашої ДНК. Творчі промені Космосу, що несуть в собі Світло, в формі фотонів бомбардують Землю, стимулюючи зміни і перебудовуючи фізичне тіло людини через зміну ДНК.

Розрізнена інформація, яка містить всю історію і самоусвідомлення існування Живої Бібліотеки, зараз реорганізується на клітинному рівні.

У міру реорганізації і возз'єднання спіралей ДНК ви зможете створити більш розвинену нервову систему, яка прискорить процес надходження нової інформації у вашу Свідомість. Ви пробудите багато нервових клітин, що дрімали довгий час. Ви навчитеся повністю володіти своїм фізичним тілом, а не працювати на мінімумі можливого. Навчитеся користуватися матеріалами своєї власної історії, щоб пізнати щось нове.

Без осуду себе та інших, в любові і радості йдіть по життю. Не варто створювати в своїй реальності повторні покази обридлих мильних опер.

Ми лише нагадуємо вам про знання, що приховані в глибинах вашої Свідомості і фізичного тіла. Ми хочемо, щоб ви згадали, ким ви є насправді, і приступили до створення власної реальності.

Ви виростете духовно і втілите в життя можливість володіти ситуацією без маніпулювання. Ви знайдете свободу, коли повірите у власні здібності, про існування яких навіть не підозрювали.

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

20 татусів, які крутіші за будь-яких супергероїв
Не у всіх татусі — відомі спортсмени, успішні бізнесмени, культові актори. Але є такі, яким немає рівних не тільки в крутості, але ще і в любові до своїх дітей. Саме про таких піде мова в цій статті.
Читати більше