30 жовтня 2019 року
Подія: Головна Небесна Угода 2020 року
Плеядянські Сили Світла 
Термінове планетарне повідомлення для зіркового посіву на Землі

15 листопада 2019
Валерій Зміївський

Вступ

Два земних місяці тому Земний Альянс отримав критичне завантаження Акаші від Сил Світла, який містив подробиці про майбутнє головне небесне вирівнювання, яке сигналізуватиме про довгоочікуваний час повного звільнення планети Земля і велике еволюційне Вознесіння Людства.

Певні учасники Земного Альянсу вже якийсь час обробляють маркери даних в цій новій  останній передачі, і в цей день ми представляємо вам велике послання надії, свободи та схвалення, що надходить безпосередньо від плеядянців.

Те, що ми можемо сказати вам напевне – «цей великий час Людства прийшов!»

Зверніть увагу на цю астрологічну подію. Більшість основних астрології не будуть повністю обізнані про історичні деталі або наслідки цього планетарного вирівнювання. Деякі астрологи високого рівня, які є ключовими учасниками Земного Альянсу, мають першорядний інтерес до цієї небесної події і спостерігали за нею впродовж деякого часу, і надали інформаційну підтримку для цієї передачі Світлих Сил.

Початок передачі ...

Великі!

Через чотири земних місяця починається дуже значне і рідке небесне вирівнювання, з'єднання один з одним Плутона і Юпітера.

Потужні дії цього космічного вирівнювання відчує зоряний посів Землі з 20 лютого по 17 грудня 2020-го року.

Повний енергетичний вплив цього вирівнювання буде найбільш успішним на Землі об 11:11 годині всесвітнього часу 11 листопада 2020-го року.

Плеядянські дані про цю небесну подію

Частина перша

Центральне Сонце, розташоване в галактичному ядрі, в центрі нашої галактики Чумацький Шлях, в сузір'ї Стрільця, нещодавно продемонстрували підвищення активність через циклічні викиди маси в чорній дірі в центрі галактики.

Ці викиди Центрального Сонця бомбардують нашу сонячну систему екзотичними частинками високої частоти, гамма-фотонним плазмовим Світлом, яке було виміряне як резонанс Шумана Землі в діапазоні 40-100 герц.

Гамма-стан Свідомості (благословення і надлюдські здібності) резонує в діапазоні частот 40-100 герц.

Нижня межа П'ятого виміру (Небеса) починається рівно з 40 герц, а верхня межа закінчується рівно на 100 герц.

Вимір - це не місце, а стан буття чи Свідомості, що може і буде проявляється як  реальність, що сприймається.

Велике Центральне Сонце в точці 12-D - це те, що називається «Розумною Енергією Джерела» та випромінює себе назовні нескінченним чином, виявляючи себе як все існуюче.

Велике Центральне Сонце передає всю свою інформацію (про космічні промені) вниз до Центрального Сонця, у П'ятий вимір, для зберігання та використання в цьому локальному Космосі.

Центральне Сонце - це міжгалактичне сховище, в якому зберігається вся світлова інформація, що міститься у цьому Всесвіті.

Вся інформація, яка існує, така ж сама, як і всі знання Бога / Всесвіту і записів Акаші.

Це інформація, яка продукує / складає все існуюче.

Це  все речі, і немає нічого, що на 100% не зроблено з цього.

Це основна, глибина, Розумна Енергія Всесвіту.

Це сховище божественного, 5D Світло, було заблоковано низькочастотними Темними істотами від входу в енергетичне поле Землі впродовж останніх 350 000 років, однак доброзичливі Сили Світла (Галактична Федерація Світла) майже повністю видалили усі штучні центральні сонячні блокування і тепер допомагають людству, направляючи Світло Центрального Сонця на Землю впродовж потрібного часу, використовуючи передові технології кристалів Андара і світлові кораблі.

Плеядянці знають, що в певні моменти астрологічного календаря небесні тіла цієї Сонячної системи розміщуються особливим чином, створюючи потужну зіркову браму, яка дозволяє досягти Землі набагато більшій кількості цього 5D Світла від Центрального Сонця.

Вони також знають, що це зумовлений і відповідний час діяти від імені всього людства на заключному етапі операції «Шедевр» (завершення будівництва Нової 5D Землі).

Плеядянці будуть використовувати зіркову браму Юпітера / Плутона 2020-го року, щоб направити величезну кількість 5D Гамма Світла від Центрального Сонця, що тепер повністю присутнє на поверхні земного Сонця, вниз до Землі, де воно буде прийнято, декодоване й інтегроване в ДНК 4,5 мільярдів людських тіл зоряного посіву на Землі, з метою повного проявлення Нової Реальності 5D Землі тут.

Ця точка на часовій шкалі людської історії є повною енергетичною кульмінацією Події і завершить Великий космічний цикл цієї Сонячної системи і людства.

Деякі члени Земного Альянсу знають про визначеність цієї сонячної події і підтверджують, що наша Сонячна Система проходить через надзвичайно енергетично щільну область Галактики в цей самий час.

Екзотичні частинки, що містяться в цьому космічному плазмовому полі, заряджають земне Сонце, як гігантський суперконденсатор, який незабаром розрядиться як епічна та космічна світлова подія, свідками якої стануть всі люди на поверхні Землі.

Масивна вхідна хвиля білого, магнітного, 5D Світла від Центрального Сонця, яка прийде на Землю, починаючи з весни 2020 року, створюється до завершення впродовж всього 2020 року, коли усі зіркові брами (8:8, 9:9, 10:10, 11:11, 12:12, 13:13) 2020 року повністю відкриються, і цей процес завершиться грандіозним сонячним спалахом ближче до кінця 2020 року.

Енергія, яка нині накопичується в магнітному полі навколо Землі, підвищує вібрації Землі і Свідомість усіх живих тут істот.

Земна цивілізація незабаром перейде в гіпер-мірне співтовариство.

Тепер можна буде подорожувати багатовимірного через простір і час через проходження нульової точки, за допомоги технологій вільної енергії, які дозволяють антигравітаційний політ.

Надлюдські здібності будуть досягнуті 4,5 мільярдами зоряного посіву на Землі, які вже готові до цієї трансформації.

Частина друга

Дорогі!

Це планетарне вирівнювання буде найпотужнішим і особливим в історії людства.

Все - галактичні інформаційні дані, ченнелінгові дані, всі пророцтва і кожен знак у Космосі - вказують на той факт, що незабаром відбудеться неминуча еволюційна подія на планеті Земля.

Доісторичні, археологічні дані, отримані з хронометричного датування вуглецю-14, в поєднанні з різними іншими типами відносних методів хронологічного датування, показують:

Наступні доісторичні події в древній часовій шкалі Землі відбулися, коли була відкрита Зоряна Брама Плутона / Юпітера:

Руйнування планети Тіамат,

Початок і кінець Льодовикового періоду,

Вимирання доісторичних видів,

Прихід аннунаків,

Великий Потоп,

Перша створена, сучасна людина,

Початок і кінець Лемурійської і Атлантичної цивілізацій,

Початок і кінець раси будівельників,

Зникнення культури Майя,

Плеядянці покинули Землю.

В сучасний період людства, впродовж останніх двох століть, астрологи відстежували і зберігали письмові записи про це конкретне небесне вирівнювання.

Як і в давні часи, кожен раз, коли відкривався цей галактичний портал, на планеті Земля відбувалися найзначніші події, часи, епохи та зрушення.

Починаючи з весни 2020 року, це вирівнювання принесе енергію Вознесіння, звільнення і нових починань для усіх громадян Землі, але, як і при будь-якому великому зсуві або зміні, буде значна кількість планетарного хаосу, оскільки стара колективна 3D-Матриця повністю поступається місцем новій 5D-Матриці - формі Світла.

Це особливе планетарне вирівнювання є небесним знаком того, що Нова Золота Ера Світла нарешті прийшла на планету Земля.

Частина третя

Дорогі!

Наближаючись до Великого 2020 року, ми всі повинні бути кращими версіями самих себе, якими тільки можемо бути.

Світло, що зараз приходить на Землю, дуже потужне, і воно буде тільки збільшуватися в силі впродовж наступних декількох місяців.

Потрібна сильна і здорова істота Світла, щоб зуміти інтегрувати ці вищі рівні фотонного Світла, тому зараз саме час подбати про своє тіло, розум, емоції і дух.

Їжте тільки натуральні, рослинні енергетичні продукти і пийте багато чистої води.

Можливо, вам доведеться відпочивати або спати більше, ніж зазвичай, щоб інтегрувати ці вищі рівні Світла.

Позбавтесь усіх негативних людей і речей у вашому житті і будьте якийсь час на самоті і природі. Ви змінюєтесь і зцілюєтесь, тому вам потрібно на певний час залишатися в спокої.

Вилікуйте свою внутрішню травму, щоб очистити своє тіло від негативної і токсичної емоційної енергії.

Шукайте знання поза системою 3D-Матриці, щоб ви могли повністю зрозуміти, що відбувається.

Заземлюйте себе в Природі.

Медитуйте хоча б одну годину на день.

Щоденна морська соляна ванна буде творити чудеса.

Зверніться по допомогу в соціальну мережу starseed (зоряний посів).

Кристали допомагають пропускати/направляти високо вібраційну енергію через шари тіла.

Любіть себе більше, ніж будь-коли, відтворіть своє життя, щоб бути тільки тим, ким ви хочете бути, що ви хочете, і навчіться нехтувати громадською думкою інших.

Тепер ви повинні бути першими, і так воно і є.

Живіть в очікуванні головного Небесного світлового шоу на Небесах в 2020-му році, коли Сили Світла продовжать допомагати людству в його великої духовної еволюції.

Дякую вам за ваше велике служіння всьому людству.

Нехай допоможе вам Бог,

Майкл і плеядянці

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше