30 вересня 2020 року
Квантова фінансова система повністю перекриває кисень Глибинній Державі

Квантова фінансова система QFS

Мало кому відомо про те, що ця нова система була розроблена в рамках підготовки до захоплення грошової боргової системи, щоб покласти край фінансовому рабству і контролю над населенням. Альянс дав президенту Трампу своєрідну чарівну паличку, щоб захопити стару банківську систему (SWIFT),  не змінюючи її.

У людства немає технологій для боротьби з фінансовою системою Глибинної держави. Інопланетяни прийшли на допомогу людству з технологіями з інших вимірів, щоб виконати це завдання. У квантових комп'ютерах інтелект вбудований без 3D-правил. Ніяке тривимірне творіння не здатне замінити силу живої істоти. З цією метою штучний інтелект (ШІ) був розроблений Темними, щоб замінити Свідомих Істот.

Духовна сутність була створена для фізичної реалізації QFS . Наша Земля подібна до живої істоти, яка отримує свою життєву силу з Планетарного кільця символів. Очікується, що QFS буде працювати на основі квантового доброзичливого інтелекту шляхом взаємодії з будь-якою фінансовою транзакцією в будь-якій точці фінансового світу. Як гарантія того, що кожна угода / транзакція є законною і прозорою для кожного власника рахунку. Той, хто вивчав квантову фізику, може зрозуміти, який вплив ця квантова інформаційна технологія здійснює на кожну фінансову транзакцію, що проходить через Квантову фінансову систему. Це не може бути змінено. Підтвердження і розкриття цього вдалого компонента QFS є гарантією і відмінною рисою стовідсотково надійної, нейтральної та безпечної системи передачі даних / переказів.

Деякі люди намагаються дискредитувати QFS, яка є найбільшим фінансовим досягненням всіх часів. Це непорозуміння може бути результатом того, що QFS не має аналогів, її ні з чим порівняти, що коли-небудь було створено в цьому світі раніше. Це як антигравітаційна машина у порівнянні з автомобілем. Немає ніякої реальної основи для розуміння цієї технології. У неї немає рівних; у неї немає еквівалента в передової технології, який був у кого-небудь раніше. Це нове. Вона безроздільно панує в технології, яку використовує для досягнення фінансової безпеки і прозорості, необхідних власникам валюти для виконання всіх фінансових гуманітарних завдань. За допомогою QFS світ може бути затоплений валютами, забезпеченими золотом, які призначені для ліквідації старої фінансової системи Кабали, коли центральні банки контролюють всі фінансові операції.

QFS руйнує систему центрального банку

З активізацією QFS (Квантової Фінансової Системи) Альянс повністю знищить центральну банківську систему Ротшильдів (SWIFT), яка була розроблена Мейером Амшеля Ротшильдом (1744-1812 р.р.) для управління світовою економікою і звернення населення світу в боргове рабство.

Правда в тому, що QFS вже деякий час (більше року) працює паралельно з центральною банківською системою і протистоїть численним спробам хакерів Кабали вкрасти кошти. В ході цього процесу багато банкірів були спіймані на місці злочину і заарештовані. Ця потужна квантова комп'ютерна система могла привласнювати цифровий номер кожному фіатному долару / євро / ієні, що знаходяться на кожному банківському рахунку у всьому світі і, отже, відслідковувати в режимі реального часу грошові потоки, точно знаючи, куди йдуть конкретні гроші, коли вони були переведені, хто відправив їх за своїми реєстраційними даними і який рахунок отримав гроші.

Уявіть собі розчарування банкіра, який тільки що вкрав гроші і незаконно перевів їх на інший рахунок, а потім був заарештований в режимі реального часу за крадіжку. Ці банківські грабіжники зазнали поразки. Вони роблять останній ковток повітря, перш ніж тяжкість їх «смертельних планів» обрушиться на цих жалюгідних кровососів.

Тільки забезпечені золотом валюти, які мають цифровий золотий сертифікат, можуть бути переведені через QFS. Золотий сертифікат посилається на серійний номер на зливок золота, який зберігається в резерві для забезпечення валюти. Позаземні технології застосовуються для карантину золота, що використовується для підтримки валют. Його неможливо вкрасти або винести з безпечних сховищ, де вони зберігаються. Ось чому вона називається валютою, забезпеченої золотом, вона повинна посилатися на зливок золота в сховищі, який підтримує валюту.

Посилання на «валюти, забезпечені активами» - це процес встановлення валюти, заснованої на активах в країні походження. Активи є підставою для встановлення кількості валюти, доступною в країні, але всі деномінації валют повинні знаходитися в межах QFS і мати золотий сертифікат, щоб бути активними в межах QFS. Якщо активи видобуваються або вилучаються з Землі, вони будуть продаватися на ринку, як і будь-який інший товар. Це величезний процес, завдання, що вимагає чималих зусиль. Але це необхідний процес для забезпечення всесвітньої цінності всіх валют, що використовуються в рамках QFS.

Будь-яка фіатова валюта, яка не може вважатися чистою, ясною, не терористичною і не створена для підтримки незаконної діяльності, що дискваліфікує більшість фіатових валют, не може стати законною валютою в QFS. Фіатові валюти, отримані від легальної діяльності, будуть обмінені в банку на забезпечені золотом валюти.

QFS не має аналогів у передових технологіях

Квантова фінансова система - QFS не має собі рівних ні з чим, що коли-небудь було створено у світі раніше. У неї немає рівних; у неї немає аналогів в передовій технології будь-якої іншої системи до неї. Вона абсолютно нова. Вона безроздільно панує в технології, яку застосовує, щоб досягти стовідсоткової фінансової безпеки і прозорості, які потрібні всім власникам валютних рахунків. За допомогою QFS стара грошова система світу може бути легко змінена, щоб охопити забезпечені золотом валюти, які повністю виключають використання старої системи центрального банку Кабали. На жаль, для повного розуміння просунутої QFS-структури не існує еквівалентної технології, яка могла б служити прикладом.

Глобальне скидання валюти

Без можливості сертифікувати існуючі гроші в новій QFS, вся діяльність Центрального банку втратить будь-яке значення в рамках цієї нової фінансової системи. Країна, яка не відповідає вимогам GESARA, буде виключена з QFS і в кінцевому підсумку буде виключена з міжнародної торгівлі. Їх нафта або зерно, або щось ще, мають цінність, але яким чином країна, яка відповідає вимогам GESARA, буде платити за ці товари країні, що не є учасником QFS?

Гроші не можуть бути переведені. Країни, що не відповідають вимогам, якщо такі є, будуть змушені обмінюватися товарами або здійснювати обмін кредитами з іншими країнами - система, яка в даний час недоступна для ведення бізнесу на будь-якому рівні значущості. Якщо говорити про країни третього світу - країни, які не відповідають вимогам, будуть віднесені до країн четвертого або п'ятого світу.

Для участі в QFS кожна країна повинна відповідати вимогам GESARA. Альянс буде використовувати конкретну кількісну формулу для визначення кількості готівкової валюти «в країні», яка повинна бути забезпечена золотом в QFS. Результати формули дозволять встановити справедливу вартість активів кожної країни у порівнянні з тієї чи іншою країною. Золота існує набагато більше, ніж необхідно для забезпечення золотом всіх світових валют. Після встановлення через GCR ціна на золото не буде мати ніякого відношення до вартості конкретної валюти по відношенню один до одного. Всі гроші будуть однаково відкалібровані.

Якщо ціна на золото зростає, вартість всіх валют також буде рости, що не приведе до зміни номінальної вартості всіх валют. Формула включає в себе, зокрема, економіку країни, її пробуджене населення, яке є одним з активів країни, і ряд інших параметрів, що визначають вартість валюти країни. Ця формула повинна застосовуватися до кожної країни таким чином, щоб всі валюти були на рівні всіх інших країн.

Застосування формули і загальна вартість усього золота означає, що валюта однієї країни повинна мати ту ж вартість, що і валюта іншої країни. Це називається глобальним скиданням валюти - скиданням всіх валют нарівні з усіма іншими світовими валютами, і кожна з них має золотий сертифікат для підтвердження автентичності. Ця вимога кожної країни використовувати формулу скидання і застосовувати світовий стандарт, щоб забезпечити функціонування QFS відповідно до плану. Саме з цієї причини країна повинна відповідати вимогам GESARA для участі в QFS.

Альянс підтвердив, що їхня мета - перемогти Глибинну державу - була набагато більш складною і трудомісткою, ніж передбачалося і планувалося. Стає все більш очевидним, що інформація, яка змінить світ, буде оприлюднена, ймовірно, раніше, ніж очікувалося. Це, ймовірно, буде супроводжуватися довгоочікуваними масовими арештами членів Кабали. Існує буквально більше ста сімдесяти тисяч запечатаних кримінальних звинувачень, готових до виконання, і частково вже виконаних.

Як тільки Дональд Трамп буде переобраний першим Президентом Нової Республіки Америки в листопаді 2020-го року, ця послідовність подій матиме місце, і пробуджені читачі повинні будуть допомагати всім зрозуміти, що відбувається, пояснюючи позитивний характер змін, які відбуваються.

Ніколи не забувайте, що навмисне знецінення фіатної / паперової валюти центральними банками - це злодійство, а поточні гроші - підробка. Батьки-засновники США розглядали підробку як серйозний злочин, що заслуговує смертної кари.

Еліти Глибинної Держави перебувають в паніці, оскільки все більше людей пробуджуються, і Темні еліти розуміють, що не можуть зупинити це. Вони постійно намагаються за допомоги COVID, масок для обличчя, соціального дистанціювання, заворушень тощо, запобігти або придушити цей процес, але істина виходить назовні, і її вже не можна зупинити.

Тепер настав час людям навчитися думати самостійно, відсторонюючись від галасу безглуздого групового мислення, і прийти до висновку, що паперові гроші не можуть бути цінними. Багато що в світі було навмисно невірно витлумачене і спотворено засобами масової інформації. Існує велика нестача незалежних, критично мислячих людей.

Щоб перемогти Глибинну державу раз і назавжди, необхідно, щоб хоча б 50% (половина) населення прокинулося. Інформування людей на їхній рідній або знайомій мові має важливе значення для досягнення цієї мети, мети остаточного звільнення людства.

Єдність створює силу

Люди, які прокинулися, хочуть зустрітися з іншими здоровими людьми, без масок, з тієї причини, що ми разом сильніше і здатні швидше перемогти Кабалу Глибинної держави, звільнитися від боргового рабства, в яке їх втягнула кабала. Наш процес звільнення не може бути зупинений. Об'єднання з іншими однодумцями створює і формує нашу кращу реальність.

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг

Переклад і правка Валерія Зміївського

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com