30 листопада 2019 року
Вібраційний прогноз від lee на грудень 2019 року

Тріскається лід. Це не типово для грудня, але це час утворення тріщин в тому, що було непорушним. Час, коли факти будуть руйнуватися через пильну до них увагу.

Ваш людський погляд на світ буде підкріплений внутрішнім світлом. Ви немов рентгеном будете просвічувати різні аспекти свого життя, усталені поняття, шаблони, звички, ставлення до себе та оточення.

У грудні на вас чекають інсайти і відкриття в найнесподіваніших місцях. Ви будете вражені тим, як раніше не бачили очевидне. Найбуденніші речі проявляться для вас в новому світлі.

Ніяка логіка вам не допоможе в цих осяяннях. Все буде відбуватися само собою. Ви на щось дивіться і виникає відчуття «я зрозумів». І вам відкривається повна ясність в якомусь питанні.

Перші відкриття прийдуть в питаннях, які здаються другорядними. Те, що зараз не виглядає важливим буде найслабкішим місцем для утворення тріщин. Одна-дві дрібниці, потім ще серія і тут станеться щось особливе. Через руйнування деяких «стабільних» дрібниць, виникне пролом в чомусь важливому для вас. Виявиться, що це «важливе» не має опори.

А потім ви дивитеся на «звичайний факт», а під ним якийсь «пшик». Брилі факту нема на чому триматися. У виникає здивування - як це я можу серйозно ставитись до ось цього факту, коли в його основі суцільно мильні бульбашки? І тоді вам доведеться докласти зусилля, щоб склеїти фундамент або ... викинути старий факт в смітник історії.

Наступний етап - це вибудовування нової основи. Щоб покласти своє світосприйняття на надійний фундамент, доведеться переглянути безліч варіантів свого самовизначення. На цьому етапі виявиться, що маса інших вірувань також спочивали на бульбашках, міхурах чи піску. Ви озирнетесь і усвідомите, що тріщини виникли по всій структурі ваших переконань.

І ось вже тоді ви підійдете до усвідомлення, що ви вже інша людина. Це може бути дуже смішно - поки ви щось буде шукати в зовнішньому світі, ваше «Я знаю» чекатиме вас вдома. Відчуття від того, що потрібно якось склеювати нестиковки, раптом зміниться світлом ясності, повного розуміння. Ви почнете дивитись на своє життя і усвідомлювати нового себе. Це трапиться «раптом» - без логіки, без причини, без напруги.

Ознакою фінальної стадії буде легкість і відчуття «все добре». Безпричинне знання «добре», про яке ви раніше могли чути і намагалися його розібрати «по поняттям». Але виявиться, що це цілісне відчуття, яке деталізується і не має першопричину в події. Навпаки, воно саме і є причиною подій.

Можете закласти це знання в основу наступного року, можете його проігнорувати і пірнути в деталі старих переконань. Але ваші відкриття себе все одно чекають на вас. Все це вже реалізувалося в моменті «зараз», а грудень лише розкладе ці вібрації щодо подій, які будуть доречні особисто для вас.

Пам'ятайте, що це все відбудеться без жодної напруги, а тому насолоджуйтеся сьогоденням ​​- «робота» вже зроблена, все прекрасно, ви молодець!

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати наматрацник: різновиди невидимого помічника
За об'ємним матрацом досить складно доглядати: чистити його й сушити в разі забруднення незручно. Наматрацник захистить виріб від пилу та бруду, завдяки чому термін його служби подовжиться.
Читати більше
Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше