30 липня 2019 року
Невідомий воїн Світла
Центральна космічна раса (Окрилені)
Огляд поточної ситуації

Цей запис у блозі містить інформацію, отриману безпосередньо від Центральної космічної раси (ЦКР).

Спочатку зробимо невеликий огляд поточної ситуації на поверхні Землі.

Після захисту Драконійського флоту, що надійшов за екстреним викликом Кабали, Сили Світла посилили очищення плазмових павукових гнізд в решітці Землі, що, в свою чергу, також є причиною того, що ці сутності нещодавно стали настільки переляканими і починають цілеспрямовані дії проти Працівників Світла.

У Південній Америці також відбувається багато важливих подій. Континент як і раніше є енергетично захищеним оплотом Кабали / нацистів, і вихор Богині в Венесуелі досі люто оскаржується.

Група Химера в цей час зосереджена на Німеччині. Видимою ознакою їх діяльності може бути те, що компанія Vodafone (нова назва російської компанії МТС) раптово переключилася на використання антен з технологією 5G в 20 німецьких містах.

За твердженням Сил Світла, Німеччина є однією з країн з найбільшою кількістю втілених представників Зоряного посіву для утримання Світла в цьому важливому регіоні, оскільки енергетичні перетини там є одними з найпотужніших, за які ведуться битви на поверхні планети. Якби німецькі лей-лінії і вихори були вільні, решітку Землі вже можна було б не підтримувати. Ось чому Темні викликають так багато хаосу, маніпуляцій і руйнувань в цій частині Європи впродовж тисячу років, кульмінацією чого стали дві світові війни.

Але це тільки питання часу, коли Берлін буде звільнений від будь-якого темного впливу і лей-лінії в цій області, на кшталт тієї, яка пов'язана з Палацом Сан-Сусі, знову будуть звільнені.

Історична інформація

13 січня 1745 року указом свого кабінету Фрідріх Великий розпорядився про будівництво заміського будинку в Потсдамі. За його ескізами архітектор Георг Венцеслаус фон Кнобельсдорф створив проект майбутнього Палацу Сан-Сусі. Фрідріх Великий захотів, щоб архітектор створив затишний житловий будинок в стилі рококо, що відповідав його особистим потребам, де б культура побуту поєднувалася з живою природою. За задумом Фрідріха палац Сан-Сусі повинен бути одноповерховим, а цоколем йому мав служити сам пагорб. Фрідріх відмовився від довгих сходів, з внутрішніх приміщень він хотів виходити безпосередньо на широку терасу, що веде до саду, винограднику.

Найбільш помітною операцією Сил Світла, ймовірно, є справа Епштейна, яке знищить захисну стіну Кабали навколо глобальної педофільні системи і ознаменує початку наступної ланцюгової реакції (тривожних) викриттів, які в якийсь момент закінчаться крахом Матриці.

Після відставки прем'єр-міністра Англії Терези Мей ви також можете побачити подальші фізичні наслідки енергетичного звільнення Британських островів через публікацію матеріалу, що члени англійської (фальшивої) королівської сім'ї також залучені до справи Епштейна, що в якийсь момент також призведе до їх падіння.

Цікаво також відзначити, що частина традиційних ЗМІ в цей час, мабуть, повідомляють більш нейтрально і серйозно про Співтовариство Q Анона (QAnon), оскільки вони вже говорили про острів Світла  задовго до арешту Епштейна.

Що стосується теми появи представників Близнюкового Полум’я, і створення островів Світла, слід сказати, що тут відбулися зміни. Руйнівні події навколо Події відбуватимуться швидше, ніж планувалося, тому що Земля/Гайя як свідома жива Істота вирішила вигнати всю Пітьму, оскільки вона досягла своєї межі страждань - і вона хоче відпочити.

Таким чином, дехто з представників Близнюкового Полум’я, які вже увійшли (втілились) в людські Аватари через заміщення, були знову з них вилучені, і в цей час вони повернулися на кораблі. Це пов'язано з тим, що кількість природних катастроф тепер буде збільшуватися швидше, і через брак часу фокус Сил Світла в цей час більше буде зосереджений не на повільному створенні островів Світла, а скоріше на руйнуванні карантину навколо планети і якомога швидшому першому Контакті.

   Дехто з представників Близнюкового Полум’я приєдналися до Дельта/Срібного командування і працюють з кораблями у справі Прориву. Темні/Кабала також знають про майбутні трагічні події і про те, що вони більше не зможуть залишатися на цій планеті, яку перетворили на в'язницю для людства. Перше, що вони зробили, - це створили фальшиву версію про техногенну причину зміни клімату на планеті, знову звинуватили своїх рабів (людство) у всьому цьому і зробили останню велику крадіжку грошей шляхом оподаткування до того, як опустилася завіса.

На задньому плані вони вже працюють над планом втечі, оскільки вони все ще думають, що їм вдасться втекти, не будучи спійманими Силами Світу. Більше нічого не можна сказати про це, за винятком того, що в цей час вірогідна поява все більшої кількості матеріалів, пов'язаних з НЛО і інопланетянами в традиційних ЗМІ, оскільки як позитивні, так і негативні групи підштовхують цей процес.

Що стосується катастрофічних подій, то космічна Центральна раса оголосила, що в Південній Америці приблизно в цей же час відбудуться масові виверження великої кількості вулканів, а вздовж американського західного узбережжя відбудеться руйнування тектонічних плит, що виходять з пустелі Мохаве. Це підводить нас до фактичного предмету цього запису від Окрилених або Центральної космічної раси.

Центральна космічна раса вже кілька місяців перебуває в світах навколо планети Земля. Вони вже вступили в контакт з різними ключовими Працівниками Світла на поверхні і з ними також можна зв'язатися в будь-який час за допомогою медитації. Окрилені в своїй нефізичної формі зазвичай виглядають як гігантські яскраво сяючі силуети. Але вони також можуть перетворитися в гігантські сфери, які також можуть служити космічними кораблями.

Іноді здається, що вони також мають свого роду дзьоб, тому їх часто зображують у вигляді птахів або орлів. Орел дійсно може розглядатися як характерний вид тварин Центральної космічної раси, оскільки він абсолютно вільний, ширяє над речами і дивиться на все з висоти. Це також причина, чому корінні американці поклонялися Орлу, і часто носили прикраса з їх пір'я в якості головного убору.

В останній раз Окрилені активно з'являлися як заступники на поверхні планети два століття тому. Через те, що багато позитивних корінних племен були настільки чистими, Окрилені (ЦКР) могли увійти в Аватари кількох світлих жінок і чоловіків-шаманів на короткий час, і таким чином змогли надати важливі знання людям. Однак архонти зруйнували цей зв'язок, викликавши винищення цих племен за допомогою колонізації Америки, так що у окрилених (ЦКР) більше не було чистих посудин (людських тіл), доступних на Землі.

Як і багато інших символів (свастика (свастя), Всевидяче Око) Темні також взяли символ ЦКР, Орла, і прикріпили його до своїх власних прапорів (прикладом можуть служити Візантійська імперія, фашистська Німеччина, Російська Федерація). Це також є причиною того, що багато королівських будинків або націй мають один або двоголовий орел на своїх емблемах (або подивіться на Римську Аквілу, імператорський орел нацистів, двоголовий російський орел).

Вся справа полягає у привласненні сяючої сили початкового позитивного символізму, тому що Темні не мають нічого подібного у себе. Але зараз, після тривалої подорожі з Центру Галактики Чумацький Шлях, «справжні» Орли повертаються і готуються до приземлення. А це означає, що кінець карантину Землі наближається, тому що ЦКР енергетично перевершує Химеру, яка виглядає павуком на Землі в порівнянні з справжнім орлом в небесах. Химера боїться ЦКР. Письменник Толкін у своїх творах також послався на Окрилених в формі орлів, які з'являються щоразу, коли ситуація найбільш безнадійна.

Проте ЦКР не просто хоче бути асоційованою з орлом, Окрилені набагато більше: вони - створіння чистого Світла і Любові, наповнені добротою. Вони також можуть виглядати як золоті ангели, і мати крила. Також під час медитації можна переміститися в золоте проміжне царство і з'єднатися з трьома або чотирма з них. Там ЦКР може проводити лікування, вони можуть навіть виконувати енергетичні операції на тілі Світла за допомогою своїх дзьобів.

Вони можуть відразу ж виявити причини багатьох фізичних і психічних проблем, будь то проста нестача поживних речовин або недостатність Любові. Фактично, для більшості людей відсутність Любові є основною причиною багатьох проблем. Тому рекомендується активно спілкуватися з ними і дозволяти їм заряджати вас золотою енергією Любові, щоб знову відчути Любов до себе. Ви також можете дозволити їм захистити вас енергетично або дозволити їм очистити ваше оточення в разі енергетичних атак (наприклад, плазмовими павуками).

Також рекомендується зробити це впродовж найближчих декількох днів, оскільки зараз є так званий «чорний супермісяць», а темні вже проводять масові ритуали і енергетичні операції і атаки. Також рекомендується очищати всю планету білим вогнем в найближчі дні, щоб нейтралізувати аномалію, яка закачується назад в земну решітку під час таких фаз.

Ви також можете використовувати Золоту Енергію або енергію Рожевої Богині для подальшого очищення, гармонізації та перезарядки Землі. Це підводить нас до кінця цього запису.

www.youtube.com

Канал Раскрытие Дороги к Себе

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше