30 грудня 2020 року
Анна Аверіна
Стоячи на порозі Нового 2021 року ...

Дорогі мої друзі.

Ось і підійшов до кінця 2020 рік. Багато хто вважає це рік страшним, важким, з масою неприємних подій, обмежень, викриттів і катастроф. Але все не так, як здається з першого погляду. Давайте подивимося на події цього року і попередніх років з позиції макросвідомості.

36 останніх років нас ласкаво, з любов'ю закликали до розвитку енергії Творця, йшло пробудження людства за «материнським» сценарієм. За цей час багато людей прокинулися, «подорослішали», взяли відповідальність за своє життя і за майбутнє Землі. І це виявилося вирішальним у 2012 році. Критична маса пробуджених людей допомогла всьому людству перейти до нового етапу розвитку без катаклізмів і воєн.

  Але більшість людей залишилися інфантильними, проявляючи споживацьке ставлення до навколишнього Світу. Щоб їх розбудити, змусити, нарешті, вибрати: або подорослішати або ж піти з планети, в 2020 році, був включений сценарій «батьківський», більш жорсткий. Це, наприклад, коли юнака, щоб він навчився жити самостійно, відправляли в далекі краї без батьківської підтримки, і це була найбільш короткострокова школа життя - людина дорослішав дуже швидко ...

І ось в 2020 році світ навколо нас різко змінився. Все стало хитким, незрозумілим і нестабільним. У нашу свідомість наполегливо прописується сценарій - все пропало, економіка впала, все розікрали, нас чекає цифрове рабство, чипізація, влада пітьми ...

Все, що раніше було приховано, раптом, стало явним. Темряву, наче, висвітлили яскравим Світлом. Стали відомі всі їхні брудні справи, плани і наміри, особливо у політиці. І це не випадково. Саме це входило в плант Темних - налякати, ввести в паніку, змусити повірити в їх могутність і безмежну владу.

Здавалося б, як тут не злякатися і не запанікувати ...

Але все змінює ракурс сприйняття. Підніміться над ситуацією, і подивіться з розширеної перспективи: всі у Всесвіті є творінням і частиною Творця - Єдиного Поля Свідомості. Воно включає в себе, як Світло, так і Темряву ...

Темрява, це якась «служба», яка робить на Землі найважчу і брудну роботу по утилізації відпрацьованих енергій - вони цим живляться, можна сказати ... І за специфікою своєї роботи, ці сутності зовсім позбавлені співчуття і роблять свою роботу, часом, самим жорстким чином. Тому ми і вважаємо їх ворогами людства, що бачимо їх дії, але не бачимо прихованого сенсу.

А сенс в тому, що кожна людина в дуальному світі складається зі Світла і Темряви. І зовнішня Пітьма харчується вашої внутрішньої темрявою - утилізує її. Причому, людство саме розгодувало Темряву на Землі до неймовірних розмірів своїм негативом, а тепер намагається з нею боротися ...

Але усвідомте, боротися з Темрявою марно, поки вона існує всередині нас. Темрява зникне тільки тоді, коли їй не буде чим буде харчуватися. Темрява зовнішня піде, коли ми викорінимо свою внутрішню темряву. Це боротьба йде всередині нас.

Коли людство подорослішає і візьме відповідальність за все, що відбувається на Землі, на себе, перестане ворогувати, ненавидіти, боятися і змагатися, а буде діяти, як Єдиний здоровий організм, що розвивається.

Зараз йде остання стадія очищення Землі і людства від усього страху і негативу, накопиченого за багато століть. Він виходить зараз у величезних кількостях і поглинається Темрявою. І боятися цих сутностей, все одно, що боятися асенізаторів, які прийшли до вас почистити каналізацію ... Так, це погано пахне, але, що самі наробили, то і нюхайте ...

Ви можете запитати, а як же пандемія, яка забрала тисячі життів?

Вірус, яким так налякане людство, насправді, покликаний не вбити людину, а викликати трансмутації для прискореного розвитку і пробудження Свідомості. Це програма, розрахована на очищення, на налаштування з новими енергіями Землі.

Тому і приймаються владою безпрецедентні заходи - ізоляція, носіння масок, штрафи, вакцинація, обробка людей неправдивою інформацією, що викликає панічний страх саме перед цим вірусом, хоча в історії людства були епідемії набагато гірші. Влада більше боїться нашого пробудження, нашої усвідомленості, а не вірусу, - інакше вони не зможуть нами керувати, маніпулювати нами.

Але їх мишача метушня марна. Ми всі пройдемо через цю мутацію ... Це потрібно для переходу в нову еру Водолія, нас готують до нового життя, в якій людина є тональною істотою Світла, яка випромінює Світло і не містить темряви всередині себе.

Ми повинні це пережити з ясним розумінням всіх процесів, які зараз відбуваються. І нам був даний час так званого карантину на вивчення самих себе, на усвідомлення багатовимірності внутрішніх світів, на очищення і трансформацію.

Так, це нелегкий процес - прискорена трансформація, позбавлення від страху і внутрішньої темряви ... Але тут вже, потрібно вибирати - або ти подорослішаєш і станеш Людиною Усвідомленою, або будеш донором Темряви до кінця життя. Вибір завжди залишається за тобою.

Сподіваюся, зараз ви змінили своє ставлення до минулого року і усвідомили, що всі події 2020 року було орієнтовані на дозрівання Людства шостої раси. І від цього дозрівання залежало наше майбутнє, в яке ми вступаємо в 2021 році. Те, що, з першого погляду, було спрямовано проти людства, насправді, допомагало йому змінитися, прокинутися і увійти в нову еру Новими людьми.

Що б не відбувалося зараз в світі - просто знайте - все відбувається на краще, довіряйте своєму серцю, а не тому, хто вас намагається налякати (в першу чергу ЗМІ, контрольовані Кабалою - ВЗ).

І я хочу подякувати минулий 2020 рік за всі дари, які він нам дав: звільнення від страхів і ілюзій, можливість подорослішати, набратися сил, усвідомити, куди хочемо йти, знайти мудрість і впевненість в своїх силах.

У 2021 року ми переходимо з режиму дозрівання в режим повної свободи дій, без яких не побудувати Новий Світ.

Світ перебудовується і 2021 рік - це рік адаптації до змін, що відбуваються, до мінливої ​​реальності. Багато людей прокинуться від сну, перестануть обговорювати «погані новини» і почнуть активно створювати фізичну реальність, набуваючи нові навички, спираючись на абсолютно нову інформацію.

У 2021 році нам багато чого доведеться міняти, змінилася тканина простору, і старі підвалини перестали працювати. З'являються нові ідеї, концепції, проекти, і можливості для реалізації наших нових ідей і планів, і доведеться перебудовуватися «на ходу». Наша успішність буде залежати від гнучкості нашого розуму, здатності приймати абсолютно нову інформацію, змінюватися і розвиватися.

Починаючи з 2021 року, забудьте слово стабільність.

Це рік переходу на нові рівні життя, рік відновлення зв'язків і контактів на новому рівні, міграції в потрібні нам напрямки, в потрібні нам життєві простори, в нові інтереси, залученість в нові види діяльності. У цих всіх змінах проявляться нові сфери для нашого розвитку, для застосування наших знань і здібностей, для розкриття наших потенціалів.

Це час, коли ми вчимося вибудовувати чесні відносини з зовнішнім світом, з самим собою, з життям, з іншими людьми, переживати нові почуття, нові емоції, засновані на щирості.

Для нас починається період ясності бачення напрямку, усвідомленості, а також, активних дій в нашому творенні. Ми вчимося чітко фокусуватися на тому, куди потрібно направити свою енергію. Ми стаємо людьми іншого духовного рівня, активними в соціумі. Людьми, які одухотворяють матерію.

Поступово Світ урівноважиться, прийде в стан енергетичного балансу. І на Землі встановиться Новий порядок, на зміну цінності матеріальних ресурсів прийде цінність ідеї, інформації, творчості, винаходів і розвиток технологій, які звільняють людину від важкої праці. Замість державних структур актуальною стане ідея рівності народів, об'єднаних в Єдину людську спільноту вільних людей.

2021 рік - це час, коли нам доступні максимальні можливості для того, щоб спільними зусиллями побудувати новий прекрасний світ. Потрібно тільки взяти на себе відповідальність, засукати рукава і діяти!

І я хочу привітати вас, дорогі мої друзі, з прийдешнім Новим роком, з першим роком нової ери Водолія, нової цивілізації, Нового Світу. А яким він буде, цей новий Світ, залежить від кожного з нас.

 Будьте щасливі і творіть щасливий світ!

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com