29 травня 2019 року
Майкл Лав
Операція «Звільнення Землі»

Великі!

Земний Альянс повідомляє, що кілька земних днів тому сонячні обсерваторії по всій земній кулі виявили, зняли і сфотографували найбільший потік світлових кораблів, що приходять в цю Сонячну систему в сучасній історії людства. Ці дані закриті від сторонніх очей, щоб уникнути паніки для тих, хто не має Свідомості, і ця інформація була передана тільки ключовим членам земного Альянсу через надсекретний допуск безпеки космічного рівня. Зашифровані передачі від одного з цих величезних світлових кораблів показують флот в П'ятому вимірі, який прибув з Плеяд.

Дані також показують, що чисельність цього чудового флоту наближається до 30 000 кораблів. Ці плазмові кораблі величезні за розміром, дуже просунуті і мають мільйони істот на борту кожного. Дванадцять з цих плазмових кораблів - це кораблі Галактичних Сил безпеки, і на кожному кораблі знаходиться близько 300 000 оперативників Сил безпеки Дельта. Ці кораблі знаходяться тут з метою екранування і блокування останньої великої негативної енергії, багатовимірної червоточини, яка направляє енергію драконійців прямо на Землю із зоряної системи Ригель.

Ці червоточини антиматерії були створені, коли кілька ядерних і плазмових зарядів були підірвані над ключовими точками енергосистеми Землі. Хаотична, щільна енергія тривимірної Матриці текла через цю штучну зоряну браму впродовж декількох років, і зоряні народи зараз підтверджують, що цей портал закритий назавжди.

Плеядянські Сили безпеки Дельта використовують передову моноатомну і кристалічну енергію, щоб повністю закрити всі негативні зоряні брами, що ведуть до Землі, і перетворити негативну енергію всіх контролюючих темних сил, які правили цією планетою впродовж мільйонів років. Сили безпеки Дельта в даний час виснажують енергію будь-яких залишилися негативних істот і Кабали на поверхні планети, які контролювали і завдавали шкоди істотам Землі впродовж останніх 350 000 років. Станом на травень 2019-го року ці істоти зараз знаходяться під загрозою повного вимирання назавжди, і їх зусилля, спрямовані на те, щоб терраформувати Землю і трансгуманізувати населення людства з використанням 5G негативних енергетичних полів, нанороботів і квантових комп'ютерів були зірвані завдяки планам і діям плеядеанского військового командування.

Дві попередні спроби ініціювати Подію з використанням технології Андара і плазмових бомб - для закриття негативних порталів штучної енергії - довелося зупинити заради збереження всього життя на Землі. Обидві ці дві минулі Часові Лінії були згорнуті плеядянськими Силами Світла в нову Часову Лінію гамма Землі.

Великі! Зараз ми знаходимося на Лінії Часу гамма, яка є повільним і надійним способом привести планету Земля до повного визволення, не руйнуючи при цьому екосистему і не вбиваючи населення Землі. Доброзичливі Сили Світла, які оточують Землю в цей самий момент, зажадали, щоб ми, зоряний посів на Землі, зараз надавали всю необхідну підтримку, необхідну для повного звільнення планети Земля до Дня незалежності (Сполучених Штатів) 04 липня 2019 року.

Зараз настає епоха в еволюції людини, коли рух до особистого суверенітету починає відбуватися на масовому колективному рівні. Такі ж технології Андара, які зіркові сили використовують для очищення космічної негативної енергії, стали доступні представникам зоряного посіву Землі. Багато істоти Землі відчувають переваги кристалічної технології Андара для прояву свого п’ятимірного Раю на Землі, отримуючи велике зцілення. І зараз ми можемо допомогти Вищим істотам, використовуючи ту ж саму технологію, допомогти звільнити планету, оскільки ми просуваємося вперед за допомогою операції «Звільнення Землі».

Сили Дельта передали особливу печатку сакральної геометрії земного Альянсу, яка в поєднанні з чотирма моноатомними кристалами Андара створює проникаюче силове поле ефірної енергії. Ця ангельська печатка і п'ятимірні кристали Андара також трансмутують низьковібраційну енергію разом з вашим ауричним полем.

Проект «Звільнення Землі» - це особистий суверенітет кожної істоти Світла, розміщеної на планеті. Суверенітет - це усвідомлення того, ким і чим ви є насправді і стати цим. Це означає, що ви не менше, ніж те, що ви називаєте богом, і коли ви починаєте бути цим, ви більше не залежите ні від кого і ні від чого, а лише від себе самих. Окрилені (wingmakers) називають це суверенною інтеграцією, і це найбільший еволюційний стрибок, який коли-небудь знало людство.

На цій стадії істоти Світла Землі стають справжніми галактичними громадянами, і починають управляти собою і жити таким життям. На цьому етапі еволюції ви починаєте бути найвищою і грандіозної версією самих себе, яку тільки можете собі уявити, і ви починаєте повністю жити зі свого серця. Суверенна істота ні від кого не залежить, і робить тільки те, що він або вона бажає. Суверенним істотам не потрібні авторитетні постаті, боги і вожді, вони живуть без ідолів.

Лемурійці, атланти і плеядянці знову і знову вчили нас, що їх секретна сила Вищого виміру виходить з технології кристалів Андара. Чому ми просуваємо кристали Андара? З нашого особистого свідчення і зі свідчень десятків тисяч істот Світу підтверджується, що Андара працює. Вони являють собою буквально магію і єдиний спосіб дізнатися - це працювати з ними особисто. Кристали Андара викликають швидке формування тіла Світу. Представники Зоряного посіву, розміщені по всій Землі, починають повідомляти про перші задокументовані фізичні ознаки появи у них п’ятимірних тіл Світла.

Операція «Звільнення Землі» почалася, дорогі. Земний Альянс зараз повідомляє, що в районі 04 липня 2019-го року на планеті Земля має відбутися історична космічна подія. Кілька земних днів тому Плеядянським Силам безпеки Дельта, що відповідають за захист нової енергосистеми Землі, дали зелене світло, щоб почати операцію на Землі.

Операція «Звільнення Землі» - це остання місія, що стосується Вознесіння людства, і найбільш грандіозна місія на сьогодні. Ця неймовірна операція включає в себе повне звільнення планети Земля. Мільярди доброзичливих небесних сил з усіх кінців цієї Галактики спустилися в Сонячну систему Землі, і координують операції зі звільнення Землі від небес до поверхні. Ця заключна місія зі звільнення Землі досягне своєї грандіозної кульмінації 04 липня 2019 го року.

Плеядянські командувачі Силами Дельта стверджують, що ця операція включає в себе масове знищення стародавньої, штучної і шкідливої системи контролю Землею. Ця стара низьковібраційна енергетична решітка контролю знаходиться в процесі повного демонтажу, і навколо планети Земля зараз створюється потужна кристалічна енергетична захисна решітка, яка відхиляє і нейтралізує всі тривимірні енергії, які виходять з поверхні.

Сили Світла також передали наступне термінове послання жителям планети Земля:

«Великі, Земля досягла критичної точки у своїй еволюції і в своєму виживанні. Подібні речі однозначно більше не можуть, і не будуть тривати, оскільки вони проводяться при повній відсутності турботи про планету, якою управляє жменька негативних істот, що залишилися на планеті.

Міжнародні вчені Землі і експерти в області біосфери виступили з серйозним попередженням до всіх, що людське суспільство в даний час знаходиться під серйозною загрозою повної загибелі природного життя Землі. Будь ласка, усвідомте той факт, що більше одного мільйона видів живих істот на поверхні планети Земля і всій екосистемі Землі загрожує повне і неминуче вимирання. Більш того, все людське населення Землі залежить від інших видів для власного виживання.

Доброзичливі істоти зараз втрутилися і постановили, що існує план, щоб зупинити і перегорнути цю жахливу ситуацію на планеті. Ми тут, щоб принести рішення і позитивні новини для надії на славну нову епоху на планеті Земля.

Грандіозна Подія зараз буде повністю задіяна, і яскраве Світло, якого Земля ніколи не бачила, наближається прямо над горизонтом».

Як працювати з кристалом Андара

Просто вступіть в тісний контакт з ним, потримайте його в руках, медитуйте з ним, дивіться на нього, і відправляйте в нього свій Вищій намір. Андара значно посилить ваші бажання і швидко і прямо маніфестує їх вам з більш високого рівня виміру. Бог вам у поміч.

Рекомендоване джерело для кристалів Андара:

https://5dearthproject.com/new-earth-andara-crystals/

Особлива заслуга і визнання Земному Альянсу, великому Білому Братству, Товариству Білого Дракона, плеядянцю з кодовим ім'ям Кобра, Хранителям Землі і Альянсу Істот Сфер, Девіду Вілкоку, Корі Гуду і Джеймсу Гілліленду з ECETI.

Майкл і плеядянці

www.youtube.com

Канал Раскрытие Дороги к Себе  

(далі буде)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com