29 січня 2020 року
Унікальні енергії лютого 2020 року

Наприкінці грудня 2019 року і в січні 2020 року ми створювали ескізи і проекти своєї нової реальності на тонких планах. У лютому 2020 року все задумане почне проявлятися в конкретних подіях і обставинах. З'являться можливості, які ви не могли навіть уявити. Це пора братися до справи і активно діяти в обраному напрямку.

Енергії лютого активні і творчі. Можна сказати, що всі починання січня знайдуть в лютому енергетичну підтримку, а, значить, дадуть позитивні результати. Знову ж, успіху досягають ті, хто зумів зцілитися від багатьох страхів, сумнівів, негативних думок і емоцій. Люди з розвиненою свідомістю, здатні будувати реалістичні плани і втілювати їх в життя, діяти - отримають в лютому найпотужнішу підтримку.

Але якщо ви чините опір розвитку та оновленню, то проблеми почнуть наростати, підштовхуючи вас до трансформації і розвитку. Усвідомте, що якщо ми самі нічого не оновлюємо в своєму житті, то обставини болісно оновлюють нас. Варто не доводити справу до кризи і обнуління. Змінюйтеся і змінюйте своє життя на краще.

У лютому найважливіші події будуть пов'язані з творчими проектами та з можливостями для самореалізації, самовираження і втілення в зовнішній діяльності внутрішнього розуміння свого шляху. В цей час ми співвідносимо способи реалізації себе в зовнішньому світі зі своїми внутрішніми сенсами і потребами.

У лютому стає добре усвідомленими процес матеріалізації ваших думок. Тому вам зараз важливо бути в балансі і усвідомлювати, що ви створюєте своїми думками. Відточуйте в лютому свою майстерність усвідомленого творіння реальності, щоб проявити її у більш важливих для вас подіях, які очікуються влітку і восени.

02 лютого 2020 року відкриється унікальний енергетичний портал, така подія трапляється раз на тисячоліття.

Енергії лютого закладають матеріальну основу на цілий рік. І цей лютий місяць вплине на ваше процвітання особливо сильно, оскільки 2 лютого відкривається портал «Брама Долі», яка триватиме до 22 лютого. Практично увесь місяць буде відкритий цей магічний портал, коли можна буде повністю змінити свою долю.

Цифра 2 несе енергію достатку і процвітання, а також, сексуальну енергію. Дата 02022020 є дзеркальною, і такі магічні дати з'являються раз на тисячоліття. При цьому, сума цифр дати 02022020 дорівнює 8, а це, також, символ грошей і нескінченності. Цей день є ще й 10-м місячним днем, і в цей день найкраще починати нові справи.

Закриється портал 22.02.2020, де вже присутній 5 двійок і в сумі виходить цифра 1, а це символ початку і всього нового.

У період відкритих «Брами Долі» дуже добре запустити процес примноження грошей, наприклад, зробити інвестицію в новий проект або почати свою справу. Це стане потужним імпульсом для розвитку вашого матеріального достатку. Добре в цей час задуматися про створення сім'ї і стати процвітаючими та в цій області життя.

В цілому, все, на що ви спрямуєте свою увагу в цей час, у що вкладете свою енергію, те і буде у вашому житті проявлено в достатку. Тому будьте особливо усвідомленими в ці дні. Надсилайте свою увагу тільки на те, що хочете проявити у своєму житті в достатку.

02 лютого о 20-20 за київським часом або в інший доречний для вас час ви можете приєднатися до планетарної роботи, спрямованої на руйнування грошової матриці старого світу, на благо процвітання планети і людства.

Відео: https://youtu.be/hQYm2I9Di9Q

Цю активацію бажано проводити ще 11, 20 і 22 лютого. Цим ви посприяєте відтворенню загального процвітання Землі і людства.

Анна Аверіна, метапсихолог, трансформаційний тренер

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Анны Авериной

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше