29 січня 2019 року
Отець Абсолют
Енергетична будова клонів
Ченнелінг

Привіт, дорогі мої улюблені діти!

Сьогодні мені хотілося б докладніше поговорити про клонів, вірніше про їх енергетичну будову, і про їх взаємодію з людиною.

Ці істоти, незважаючи на те, що зовні вони нічим не відрізняються від людини, енергетично не мають з нею нічого спільного. Оскільки у них повністю відсутня чакрова система, то можна сказати, що у них немає власної енергії. Вони не можуть черпати її з божественного Джерела, як людина, ні з земного, як це роблять рептилоїди.

Так за рахунок чого існують клони? Виключно за рахунок вашої енергії, дорогі мої!

Але, на відміну від рептилоїдів, які не переносять енергій високих вібрацій, клони всеїдні. Їх батарейки працюють на будь-якій енергії, від найнижчих, до найвищих вібрацій. Чому це відбувається? Перш за все, тому, що вони сприймають енергії не чакрами, які є тонкими органами чуття, як у людини, так і рептилоїдів, хоча в урізаному вигляді, а усім своїм єством. Енергія, яку споживають клони, не служить для них джерелом ні їх деградації, ні їх духовного розвитку, а лише способом існування (вони є своєрідними енергетичними паразитами). 

Саме тому клони соціально дуже активні. Вони прагнуть бути в центрі подій, у великому натовпі. Вони беруть участь у всіляких рухах, політичних партіях, сектах, сценічних масовка, різних шоу. Вони відвідують різноманітні збори, конференції, мітинги, маніфестації, різні спортивні змагання, шоу, словом, будь-які заходи з великим скупченням людей. Багато з них прагнуть до духовного розвитку, і не усвідомлюючи того, що воно для них недосяжно.

Особливо привабливі для клонів масові медитації, які дають їм величезний заряд енергії. Як правило, клони відчувають людей з сильною енергетикою, і намагаються буквально скупатися в їх енергетичній аурі. На фізичному плані це виглядає як нав'язливе спілкування, від якого людині дуже важко позбутися, оскільки інтуїтивно вона відчуває його штучність, але часто не може зрозуміти справжню причину своєї неприязні і відторгнення.

Потрібно сказати, що більшість клонів не знає, що вони клони, і тому не можуть зрозуміти, чому люди інстинктивно стороняться і уникають спілкування з ними. Але оскільки вони позбавлені тонких органів почуттів, вони не відчувають реакції людини, у них немає зворотного з ними зв'язку. Тому вони продовжують проявляти наполегливість, нав'язуючи людині свою присутність.

Той, хто навчився користуватися чакровою шкалою, може легко розпізнати клонів в своєму оточенні. На клона не відреагує жодна з ваших чакр. Ви можете лише відчути ледь відчутний потік, як легкий вітерець, вздовж його тіла. Так на тонкому плані проявляється його енергія, яку клон збирає звідусіль, і за рахунок якої існує.

Мені хочеться, щоб ви чітко усвідомлювали, що клони - це не роботи, які працюють на батарейках, а генно-модифіковані живі істоти, які, подібно до людини, мають пам'ять, свідомість, свій характер, звички, але не мають Душі. Створення таких істот є найбільшим злочином рептилоїдів на Землі, оскільки є ненормальним за своєю природою, і є грубим порушенням Вселенських законів.

 На цьому зупинимося сьогодні.

Люблячий Отець Абсолют говорив з вами.

www.youtube.com

Канал Goodwill Chenneling

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

26 Book Forum — 7 книг, які варті вашої уваги
Одна з важливих подій в літературному житті — це Форум видавців, який цього року відбувається 18-22 вересня у Львові. Зазвичай на ньому представлено чимало цікавих книжок. Утім, серед них є такі, про які можна сказати, що вони заслуговують на найпильнішу увагу.
Читати більше