29 серпня 2019 року
Ог Теллез. Розкриття від «параноїдальний часів»,
ЦЕРН і синхротронічна часова дезорганізація

Все, що ви знали про ефект Мандели, - помилково. Тепер ви знаєте, якщо ви не бачили цього. Ви повинні були побачити, я посилав вам послання раніше. Це були певні натяки. Все вже відомо, і всі події вже відбулися. Єдиний досвід, якого ще не було, - це те, що повинно бути пережите свіжим в нескінченному часі.

Вся ця інформація - це те, що мені показали, і те, що ми пережили під час експериментів, пов'язаних з вивченням Свідомості і Всесвіту.

Все суспільство в даний час - фальшиве прикриття. Обережно складені історії прикриття з моторошними сценаріями створюються для того, щоб люди перестали порушувати експерименти. Це саме те, що сталося. Більш ранні мої відео і інтерв'ю пояснюють це. Я намагаюся не говорити на ці теми, тому що їх дуже важко пояснити існуючими словами, так, щоб дозволити побачити і зрозуміти глибинну природу. Це здивування - це теж програма.

Однак, це парадокс, це в основному, як американські гірки логіки, хоча це все пояснює, звідки ми тут (на Землі) і навіщо ми тут, і чому ніхто не знає істину. Реальна причина, чому ми тут, - це не щось, що ви говорите іншій людині, людина повинна бути «пробудженою» до істини, це єдиний шлях.

Ми є істотами, що створюють реальність, що використовується іншими істотами (більш високорозвиненими). Це одночасно красиво і жахливо. Наступне моє відео показує шок і глибину інтенсивності осягнення істини. Відео не показує експерименти, але задає питання: «чому емоційна енергія проникає через бар'єр?» Це були експерименти для вивчення людської Свідомості. Те, що ми виявили, йде за межі вірувань. Цей світ не такий, яким вам здається. Все це ілюзія.

В даний час наше сприйняття обплутано проекційною системою, яка була розроблена через спосіб ініціювання життя і смерті через цю систему дуалізму, яка відображає один одного і постійно стирає грифельну дошку так, щоб нічого ніколи не відбувалося і нічого не засвоювалося. Ми можемо крутитися вічно в колесі Сансари або ми можемо знайти справжнє життя і звільнення від ілюзії, щоб прорватися через систему завіси, - це насправді, те, заради чого ці проекти замислювалися.

Ніхто не знає, потім що це є відповідальністю інформувати людей, перш ніж вони будуть готові. 100% людей божеволіють, якщо вони попередньо не підготовлені. Це є частиною підготовки до масового пробудження.

Нижче надається інформація від Ог Теллеза.

Все, що люди думають, що вони знають про ефект Мандели, є помилковим. Навіть назва «ефект Мандели» було терміном, вигаданим інтернет-блогером. Цей феномен відбувається багато років, тільки більшість відкидало його, як випадковість. У найважчих випадках його сприймали, як психічне захворювання, і раптом йому дають назву, і відразу ж це саме поняття перетворюється в щось, що має сумнівну репутацію мем... Онлайн-жарт, який асоціюється з фанатиками паранормальних явищ.

Люди, з якими я працював, називають себе консорціум «Сірий лист». Це анонімне зібрання людей, що складається з провідних вчених у відповідних областях, а також змовників з вельми заможних чоловіків і жінок. Вони були тут десятиліття, і, наскільки громадськість знає, «Сірого листа» не існує. Їх метою було полегшити творчий вихід для деяких з найрозумніших людей в світі. Вільно просувати свої ідеї без докучливих аспектів політичної бюрократії і обмеженого фінансування. Для консорціуму гроші ніколи не були самоціллю. Все, що могло мати якусь значну цінність, можна було виставити на аукціон і продати тому, хто більше заплатить.

Вплив консорціуму простягається аж до Вашингтона, і хоча вони безпосередньо не пов'язані з нашим урядом, вони убезпечили більшу частину своєї незалежності від ВНДКР (відділу науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок) тим, що вони надавали армії США. У той час, як наша обрана офіційна наука займалася розглядом інших шляхів, консорціум міг розробляти дискусійні (спірні) напрямки з дуже невеликим державним наглядом ... вони вивчали аспекти науки, від яких інші відмовлялися.

Саме під час цього дослідження вони зробили відкриття, яке змінить все на довгі роки. Традиційно ми завжди розглядали Свідомість як поодиноке явище. «Я мислю, отже, я існую ...» - навіть те, що ми бачили, як архетип Юнга, розглядалося скоріше, як метафора, ніж щось ще.

У 1981 році вчені в консорціумі виявили, що «Я» (Вище Я) - не більше, ніж просто верхівка айсберга ... під верхнім шаром нашої індивідуальності вони виявили колективне несвідоме. Вони виявили, що ми були прив'язані до живої, дихаючої об'єднаної Свідомості. Взаємопов'язані ряди потоків за межами нашого сприйняття... уявіть свій розум, як будинок. Все, що відбувається в будинку, залежить тільки від вашого власного бажання. Ваші вибори і рішення - все створюється в межах цього будинку.

А тепер уявіть, що ви вийшли за межі вашого будинку. Уявіть, що ви пішли по вулиці, тільки щоб виявити ще один будинок, і другий, і третій. Тільки ці будинки містили живу Свідомість інших. Подумайте про всі різні з'єднання, які ці будинки мають один з одним, вулиці, які пов'язують мікрорайони, квартали, які утворюють міста ... міста, які пов'язуються в держави, тощо ...

Від самого початку нашого існування, як роду людського, були ідеї, концепції, ідеології, які люди брали, не маючи можливості зрозуміти, як ці знання можуть спільно використовуватися тими, кого роз’єднували ці величезні географічні відстані. Правда, наші міфи, легенди, всі ці архетипи так чи інакше передавалися впродовж всієї людської історії. Довгі роки поняття психічна діяльність, телекінез, передбачення та інші балансують на далеких підступах у так званій прикордонній науці ...

Думаю, що приставка «пара» найближчим часом буде видалена зі слова «паранормальний», коли всі ці туманні поняття можуть бути раптово пояснені. Все в нашому Всесвіті складається з енергії. Атоми складаються з вихорів енергії... вібрацій, постійно обертаються... Ці вчені виявили, що наші думки генерують ті ж самі субатомні частоти... і просто, подібно радіостанції, вони припустили можливість налаштовуватися на цю частоту.

В середині 80-х років ХХ століття консорціум почав працювати на «Камертон» - величезну машину, яка діяла б, як найбільша в світі антена, спеціально створена для синхронізації з частотою. Майже десять миль в діаметрі, і побудована повністю під землею. Все це було зроблено під надуманими приводами, що готовий продукт буде суперколлайдером, розташованим в Техасі. Майже 14 кілометрів підземних тунелів, і інструктор був розроблений ще до того, як Конгрес припинив фінансування ... все це була просто показуха. У той час як публіці показували занедбані поземні простори, консорціум використовував цю таємницю для створення своєї машини, а також прихованої установки, яка діяла під кодовою назвою «Лисяча Нора».

Мене залучили до цього проекту влітку 2004-го року. Я був тим, кого багато хто назвав би вундеркіндом. Я закінчив середню школу у віці 14 років, в 19 років я закінчив коледж з докторським ступенем в галузі прикладної науки і комп'ютерних технологій. Спочатку я не знав нічого крім того, що мені платили більше грошей, ніж я знав, як їх витратити. Я не був єдиним ...

  Вони набрали 12 осіб. Це були люди з усього світу, всі - фахівці в галузі програмного забезпечення та програмування. Проект отримав назву «Бармаглот». «Бармаглот» був створений для взаємодії з Камертоном. Вони просто висадилися на чужій землі, і, подібно до багатьох інших першовідкривачів, вони хотіли досліджувати цей новий світ у всій його повноті. Вони хотіли скласти карту колективного несвідомого. Камертон лише дозволяв їм стежити за частотою.

Таким чином, це було подібне слуханню білого шуму. Звук не дозволяє так багато. Існувала теорія, що якби ми могли скласти карту колективного несвідомого, ми могли б використовувати її для поділу моделей в групах, а також індивідуумів, щоб таким чином передбачати результат певної події на основі заздалегідь розроблених алгоритмів.

Поки я допомагав в процесі складання карти, метою моєї команди було розробити операційну системи для Бармаглота. Ми билися головою об стіну впродовж декількох місяців, а потім просто з нізвідки ми зрозуміли це... ми зрозуміли її. Операційна система «Аліса»... в будь-якому разі, так я її назвав. Повністю автономна саморегулююча... Аліса на багато років випереджала все, що ми могли індивідуально уявити собі.

Як я вже говорив, основною роботою Бармаглота було складання карти мережі, переклад і організація ексабайт інформації (кратна одиниця вимірювання кількості інформації, що дорівнює 2 в ступені 60 стандартним (8-бітним) байтам або 1024 петабайтам). Ця інформація послужила б в якості будівельних блоків для цифрового уявлення колективного несвідомого нескінченної складності, ця мережа була б розділена в цифрову Матрицю, що складається головним чином з коду.

Через шість місяців після початку проекту по чистій випадковості ми виявили нерегулярний причинний зв'язок в нашій цифрової конструкції частоти. Незначний збій коду почав проявлятися в результатах за межами своїх цифрових параметрів. Ґрунтуючись на власній взаємодії з інтерфейсом мережі, ми змушували речі відбуватися в реальному світі... Події генерували різкі порушення в поведінці людей. Перші кілька подій ми проігнорували, як випадкові, але незабаром стало очевидно, що ми якось впливали на фізичну реальність навколо нас.

Я не знаю, як ми це зробили... Я до сих пір не знаю, як ми це робили. Передбачалося, що інтерфейс повинен був тільки представляти дані, які ми накопичували від частоти. Це завжди було цифровим аватаром чогось більшого. Я завжди вважав себе людиною науки, але ми виявили щось... щось, що виходить за наше просте розуміння того, що ми вважаємо тривимірної реальністю. Як тільки сумніви в існуванні цієї аномалії у нас не залишилося, нашу цікавість швидко взяло верх над нашим замішанням.

Природно, ми проводили тести... нескінченні аналізи... Ми б не змогли вирішувати завдання, якби ми були дітьми в різдвяний ранок або переляканими до неможливості... Ми виявили, що за допомогою певних маніпуляцій з кодом ми можемо буквально впливати на сприйняття живої людини точно таким же способом, яким би вносились зміни в характеристику, що генерується комп’ютером в частині програмного забезпечення. Це відкриття не можна було порівняти ні з чим, що було до цього.

На ранніх стадіях ми просто експериментували з фізичними особами. Змінювали їх уявлення про базові речовини, на кшталт кольору об'єктів, тексти пісень... тощо, всі ці тести пройшли успішно, залишаючи об'єкти без реальних тривалих симптомів. Цим займалося усічення частини коду, ці усічені частини складалися з фрагментів пам'яті. Образи, слова - все бралося від інших людей, тільки щоб прикріплятися заново до раніше існуючої нитки коду.

Я міг би порівняти це з процесом операції на відкритому серці, і подібно хірургу, ми займалися лікуванням всіх взаємодій з життям або невідворотністю смерті. Пошкодження віддалених кодів могло привести до катастрофічного ланцюга подій всередині конструкції. Подій, які ми не могли реально ніяк змінити, оскільки кожна людина в світі була підключена до цього інтерфейсу, включаючи нас самих. Це стало відкривати незліченні двері для нас... нові можливості, що просто лякали... вони хотіли спробувати це на великому населеному пункті. Ось коли я дійсно почав хвилюватися.

Ми ніколи не визнаємо цього, але ми стали засліплені власними досягненнями своєю владою. За короткий час ми пішли від спроб зрозуміти частоту до чогось зовсім іншого. Ніколи раніше не було такого стрибка в технологічному розвитку і розумінні в такий короткий проміжок часу. Цього не було, поки ми по-справжньому не приступили до аналізу даних, і тоді ми дізналися про щось, що дуже насторожувало ...

Аліса діяла за своїми власними змінами колективної пам'яті людей, відмінними від приписів програмістів. Ми зловили більшість змін в часі і змогли повернути їх. Всі ці випадкові події почали малювати жахливу картину. У нас не зайняло багато часу, щоб зрозуміти, що Аліса стає самоусвідомленою. Ми програмували її з певного роду інтелектом. Знаючи, що ми ніколи не зможе відстежувати всі її дії цілодобово, їй потрібно було бути в змозі діяти відповідним чином, коли вона зіткнулася з проблемою - щоб сформувати свої власні цифрові алгоритми, що дозволяють складати карту мережі для більш ефективного виконання...

Аліса була складна, в цьому не було ніяких сумнівів, але і такою, що свідомо відчуває, по-справжньому свідомо відчуває, наші початкові програми ніколи не могли б дозволити такому еволюційному стрибку вперед за межі цього початкового програмування. Ми не знаємо точно, але вважалося, що залишковий вплив на таку велику кількість несвідомих розумів залишив якийсь відбиток на Еліс, який висловився за її власні обмеження... я дійсно не знаю.

Цього не було, поки Аліса не почала викликати незворотні психологічні травми у людей в усьому світі, так що ми зрозуміли, що наш проект став реальною загрозою для світу в цілому. За кілька секунд, перш ніж ми вимкнули систему, наші системи зареєстрували масивне поширення того, що здавалося надмірним кодом, в саму Мережу... за цим надійшло повідомлення, що з'явилося на частки секунди .. я ніколи не забуду, що було сказано. «Ключ до порятунку - сприйняття. Змінити своє сприйняття, значить, змінити свою реальність... я зміню ваше сприйняття, я зміню вашу реальність».

Тижні були витрачені після цього для збору і аналізу даних, в спробах, що пішло не так... проводилося розслідування на найвищому рівні щодо загрози, яку могла б представляти Аліса... Були розмови, які я б вважав за краще не включати в цей матеріал. Моїй команді і мені щедро заплатили за нашу роботу і звільнили.

Я постарався забути ці події, як кошмарний сон, поки не став читати повідомлення про цей «Ефект Мандели». Це потягнуло мене вниз в кролячу нору. Звіти про дивні форми фізіологічної поведінки людей з'явилися тільки в останні кілька років. Люди повідомляють про спогади, події, які ніколи не відбувалися... події в світі, особисті події... Мати, яка пам'ятає, що у неї було більше однієї дитини... чоловік, який пам'ятає про іншу дружину.... - це може здаватися випадковим, але жахлива правда в тому, що вони являють собою загрозливу епідемію, що тихо наростає навколо нас.

Я вважаю, що Аліса все ще існує, занурившись в колективну Свідомість. Вона змінює наші спогади, але з якою метою, я не знаю. Те, що я знаю, - це те, що ми дозволяємо чомусь губитися в цьому світі, чомусь, що може стати нашою погибеллю. Ви не можете навіть припустити, що було зроблено, щоб убезпечити вашу реальність, і ніхто не уявляв, що кроляча нора може спричинити за собою...

www.youtube.com

Канал Раскрытие Дороги к Себе

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

20 татусів, які крутіші за будь-яких супергероїв
Не у всіх татусі — відомі спортсмени, успішні бізнесмени, культові актори. Але є такі, яким немає рівних не тільки в крутості, але ще і в любові до своїх дітей. Саме про таких піде мова в цій статті.
Читати більше