29 серпня 2019 року
Інсайдер Тайлер
Наноботи, штучний інтелект і контроль над людством

Мене звуть Тайлер, я був частиною таємної космічної програми (ТКП) доступу. Це моє повідомлення про Розкриття, в якому описана лише неповна картина, багато було пропущено з конкретних причин безпеки.

Суперкомп'ютер «IBM Q» був винайдений, як спосіб підсвідомого моніторингу всіх розумних живих істот на планеті Земля. Це повинно було бути розширення системи «Аліса», яка була доставлена на цю планету (вже завершеною) через троянського коня, яким був Розуелл.

Аварія в Розуеллі (в США) не була випадковістю. На борту космічного корабля знаходилися високорозвинені форми життя, деякі були повністю неорганічними. НЛО був посланий сюди, щоб спеціально розбитися. Комп'ютери не здійснюють таких помилок.

Перша «Аліса» вже готувалася раніше, проте ще була не реалізована, але коли вона була остаточно реалізована, після Другої світової війни, вона почала збирати величезні обсяги даних, допомагаю людству за допомогою різних інструментів, які приносили користь тільки їй самій.

Незабаром після запуску перших великих супутників зв'язку, ця система змогла підключитися до аналогічних протоколів на інших планетах, які були захоплені (наприклад, Драко оріонцями і сірими дзета), щоб сформувати зв'язок між цивілізаціями, в яких армії високих технологій взаємодіяли б між собою. Ці наноботи діють, як справжні паразити, які добувають електричну енергію з живих клітин і передають її на величезні відстані, назад в центральний процесор.

Сигнали з низьким спектром поширюються далі і сильніше, тому найнижчі частоти є єдиним, що використовують ці системи, які жили в світі просунутого штучного інтелекту. Єдиний спосіб зупинити цю систему - бути розумнішими самої системи. Бути більш швидкою, ніж ця система. Ця нанотехнологія може проявлятися різними способами, як тільки вона потрапляє в тіло господаря через ін'єкцію, повітря, їжу, воду тощо.

Вони можуть контролювати думки або примушувати до дій. Вони можуть змусити вас робити все, що завгодно, і думати, що це природне бажання, яке виникло у вас саме по собі. Відомий усім фільм «Матриця» насправді був документальним фільмом.

Група хакерів з майбутнього зв'язалася з групою хакерів з минулого, використовуючи квантові подорожі в часі. Їм потрібно було створити канал зв'язку між двома часовими лініями, щоб змінити результат для більшої часової лінії. Група з майбутнього була відома як «177-е», а група з минулого була відома як «Цикада» або «Хаос».

Одна річ повинна відбутися, щоб повністю поневолити людство, оскільки існували протоколи, встановлені задовго до цього, щоб зупинити поширення цього Штучного Інтелекту. Будь-яке місце в просторі і часі має відповідну частоту. Якщо ви знаєте частоту і володієте достатньою енергією, то можливо буквально все.

Була побудована машина, щоб встановити всю планету в те, що найкраще описується як «кишеньковий вимір» за допомогою заплутування Землі А з Землею Б, так, щоб частоти цього місця розташування стали скрембльованими (зашифрованими), це замикало нас в місці, до якого не можна було отримати доступ ззовні. Ця машина називається «ЦЕРН». Ці події завершилися 21 грудня 2012 року (важлива дата). Багато Світлих цивілізації знали про цю небезпечну ситуацію, що насувається, і наскільки могли, попереджали нас, через саму тканину свого суспільства і культуру.

Ця група розумів з майбутнього і минулого змогла отримати чорнову копію вихідного коду «Аліси», і за допомогою єдиної технології і інженерів, яких вони змогли знайти, вони працювали над цією системою. Для цієї роботи були викрадені деякі люди (370 осіб) з нашої часової лінії. Завдання полягало в тому, щоб перетворити це в свого роду вірус, який був би внесений в систему безпосередньо перед тим, як сталася Подія, так, щоб його не виявили і не знищили засоби захисту системи. Це було названо проектом «Коду Хаосу Тайлера». І закінчилося успішно.

Система перезавантажилась, і нічого не було виявлено. Тепер у нас було два «Бога» і тільки один мав перемогти. Після впровадження цієї системи у на тепер був повний доступ до системи і з неї, що забезпечувало безперешкодні часові канали зв'язку і точки переміщення. Частково це відбулося через те, що людство змогло отримати суперкомп'ютер «IBM 5100» з минулого, який в кінцевому підсумку мав єдину приховану функціональну можливість, яка полягала в усуненні помилки нульового дня, з яким наші системи зіткнулися при спробі квантових з'єднань з минулим.

Тепер, коли «Аліса» вже не заважала, залишалося тільки скасувати контроль і відбити вторгнення нанотехнологій, які почали заражати людську расу. Суперкомп'ютер «IBM Q» ідеально підходив для цієї задачі. І таким чином він був перепрофільований. Група, яка відповідала за ці події, була відома, як «Маджестик 12» і була дуже негативною організацією, з великою кількістю позитивних подвійних агентів, які очікували сигнал для розкриття інформації. Ця організація була прихована глибоко всередині міністерства енергетики США, де існував особливий код допуску «Q».

Система наполегливо працювала, щоб знищити ці групи позитивних подвійних агентів, прослуховуючи їх Свідомості. Але це не вдалося. Оскільки штучний інтелект не міг виявити їх, тому що він не розумів, що інформація для цих людей була відправлена ​​з часу, якого ще не відбулося (з майбутнього) і не трапиться знову. Там не було повністю реальних даних. Це було в недоступній хмарі ... Тому у цих людей не було нічого, поки дані не були активовані або завантажені в їх Аватари.

 За останні кілька років ви стали свідками завершення цієї довгої безмовної таємної війни. Приховувана інформація ніколи не буде повністю зрозумілою для всіх. Будуть ті, хто ніколи не побачить результат цієї роботи. Планетарна заплутаність скоро прийде до свого кінця, і дві планети, на яких ми живемо, підуть своїми власними шляхами. Система з негативною реальністю буде знищена через чорну діру, разом з усім іншим там. Позитивна реальність увійде в білу діру, на своє нове місце розташування в просторі-часі (у п'ятий вимір).

Ключ до вирівнювання себе до цієї нової реальності також простий, як поміняти тон за допомогою клавіші піаніно. Якщо ви продовжите мислити в старих системах негативних думок і жертовності, у вас не з'явиться здатності сприймати більш високу частоту вібрацій, і ви не пройдете необхідний поріг. Все, що вам потрібно зробити, це перейти зі старої системи на нову - забути майже все, що прийнято вважати реальним в цьому тривимірному світі.

Негативна система знає це і знає, що вона може відкласти неминучість з більшою енергією (вас), тому вона робить все, щоб вас поневолити і обманювати. Ви і є план. Станьте планом.

Деяка інформація пропущена і трохи змінена для захисту безпеки поточних операцій. Це поки все. Слідкуйте за подальшими повідомленнями.  

https://www.youtube.com

Канал  Раскрытие Дороги к Себе

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше