29 грудня 2019 року
Послання Отця Абсолюта
На Землі і на Небесах

Привіт, дорогі мої улюблені діти!

Сьогодні я продовжу розмову про те, які зміни відбулися в році, що минає на вашій планеті.

Крім кардинальних змін, що стосуються наповнення Землі високо вібраційними енергіями, відбулося чимало змін і на фізичному плані, багато з яких були ініційовані Темними силами з метою перешкодити Переходу землян на новий рівень свого існування.

Іншими словами, протистояння Темних і Світлих сил вступило в цьому році в свою завершальну стадію.

Розшарування в суспільстві досягло свого піка не тільки на енергетичному - духовному - плані, а й на фізичному - матеріальному.

І ось що я маю на увазі.

Відчуваючи своє безсилля перед тими змінами на планеті, які з кожним днем ​​набирають обертів і які вже неможливо зупинити, рептилоїди роблять відчайдушні спроби переламати ситуацію і утримати владу в своїх руках.

І цього разу головним знаряддям для досягнення їх мети стали новітні технології з управління Свідомістю людей.

Керівники багатьох країн під тиском світового тіньового уряду, на чолі якого стоять рептилоїди, намагаються в законодавчому порядку ввести такі згубні для людства нововведення, як поголовне чіпування населення, обов'язкова вакцинація, розміщення на території своїх країн установок G5, які стануть тим самим пусковим механізмом, який дозволить не тільки взяти під повний контроль кожного мешканця вашої планети, а й безперешкодно керувати його Свідомістю.

Як завжди, ці згубні для людини винаходи підносяться рептилоїдами в красивій і привабливій «обгортці».

Все робиться ними поступово і дуже продумано.

Людей, як до наркотику, привчали до інтернету, мобільних телефонів, навігаторів, без яких вони вже не мислять свого існування.

І тепер заради бажання мати більш «просунуті» гаджети, більшість людей готові піти на все.

Саме тому всі пропозиції по «удосконаленню» їх життя за допомогою новітніх технологій багато людей, і особливо молодь, сприймають із захопленням, не замислюючись, яку ціну доведеться заплатити їм за це.

А ціна ця справді величезна.

Людство розплачується за ці нав'язані йому «зручності» своїми чистими Душами - поневоленою Свідомістю, втратою індивідуальності, а значить, повним своїм знеособлюванням.

Протистояти цьому на фізичному плані людям, котрі усвідомлюють всю трагічність ситуації, що склалася, дуже складно, оскільки практично вся влада і всі засоби масової інформації перебувають в руках рептилоїдів.

І все ж завдяки тому ж інтернету правдива інформація просочується в суспільство.

Багато відважних Душі беруть на себе сміливість донести до людей правду - не дати їм впасти в прірву, на краю якої вони вже стоять.

Таким чином, людство виявилося одночасно на краю загибелі і на шляху до порятунку.

І унікальність ситуації, що склалася на землі, полягає в тому, що цього разу людина може врятувати себе не звичними силовими методами, як це було впродовж багатьох і багатьох століть, а тільки енергетично.

Лише піднявши свої вібрації до того рівня, до якого не зможуть дотягнутися створені рептилоїдами новітні технології (гаджети і пристрої), людина зможе протистояти поневоленню своєї Свідомості і перейти разом із Землею у П'ятий вимір.

Тільки відроджена Духовність людей може перемогти бездуховність нинішніх володарів світу.

Так, ставши Світлом на Землі, ви зможете розчинити Пітьму, рідні мої!

Я благословляю вас на це!

Люблячий вас безмірно Отець Абсолют говорив з вами

Прийняла Марта 20 грудня 2019 р

www.youtube.com

Энергетический канал 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше