28 вересня 2019 року
Олмат
Чому людина живе в злиднях? Справжні причини
 

Багато років я присвятив вивченню причин страждання людини, вивчаючи східні вчення, підсвідомість людини, як працює розум людини. І це розкрило можливість не тільки виправити своє життя, а й бути корисним для інших людей.

Сьогодні я хочу відповісти для вас на таке питання. Чому людина живе в злиднях?

Загалом друзі система така; ми народилися як нужденні. З пелюшок ми потребували любові, турботи, у всьому тому, що потрібно тілу для розвитку. І це привчило нас до споживання.

Ми вимагали молока у мами, іграшок, уваги. Наші потреби з часом росли, все більше запитів з'являлося. І коли запити задовольнялися, ми як маленька дитина ображалися - спочатку на маму, потім на світ, на інших людей, бачачи в цьому відкидання себе.

І чим більше запитів росло, тим більше почуття недостатності ми відчували - менталітет маленької, незрілої дитини. Більшість людей на Землі так до смерті в ньому і живуть. У суспільстві споживання і недостатності, в гострому бажанні любові до себе. Створивши таке саме незріле суспільство як і вони самі, з його здирством і плутаниною.

Щоб змінити своє життя і життя в цілому на Землі, необхідно усвідомити один принцип - світ влаштований за принципом дзеркала.

Ми живемо з вами в Матриці. Дивились фільм Матриця? Це не фантастика, це наша з вами реальність. Матриця це само відновлювана энерго-інформаційна структура, яка працює на енергії самих людей і підтримується ними.

Яким чином вона бере енергію від нас?

З енергії, яку випромінює в простір жива людина. Раніше людина віддавала енергію через свій рух, що виділявся під час роботи, під час сварок, особливо гніву. Тому система завжди зацікавлена, щоб тримати людину в напрузі, пригніченості і гніві.

Згодом, при техногенному розвитку Землі, енергії стало не вистачати. Знадобилося, щоб людина уже всю енергію віддавала системі. Для цього були винайдені телевізори, комп'ютери, телефони з якими людина засинає і прокидається, як зомбі йде по вулиці. Людина практично без залишку зливає всю свою біологічну енергію на підтримку Матриці.

Те що відбувається в цілому в світі, це показник того, що система потребує все більше енергії, їй недостатньо того обсягу, що їй постачається людиною, і вона не справляється, і починає руйнуватися. Уряди світу обслуговують цю систему, і тому затягують гайки, йдуть на загострення соціального життя, через непопулярні реформи, щоб вичавити енергії людей для себе з протистояння з людьми.

Матриці не гроші потрібні, гроші це лише прикриття, їй потрібна лише ваша біологічна енергія. Це найцінніше, що є у людства. Ці енергії життя всередині вас. Людині потрібно думати не про гроші, а про свою життєву енергію, від її нестачі вона психологічно руйнується, фізично хворіє і вмирає. Саме тому зараз така висока захворюваність і смертність.

І ресурси Землі грабуються лише для того, що виділити і спожити енергії. І коли йде мова про виживання самої Матриці через придушення людини, то мова звичайно не йде про екологію і порятунок Землі та людства.

Якщо людина це усвідомлює і припинить бездумно віддавати свою енергію в телефон і в боротьбу за справедливість, то вона свої енергії залишить для себе. Чим більше в ній енергії, тим вона більш цілісна, тим менше отримає її Матриця і тим швидше вона  (Матриця) зруйнуватися, а разом з нею вся епоха глобалізму.

На початку я сказав про принцип дзеркала. Світ тільки віддзеркалює мої переконання і мої принципи. Коли я усвідомив, як все працює, то почав змінювати своє життя відповідно до своїх знань.

Ми можемо змінити все, не тільки своє життя, а й життя на Землі. Людина запрограмована думати певним чином. Через виховання, відносини з батьками, через вплив школи і суспільства на свідомість він доцільно. Ці ментальні програми знаходяться в нашому розумі, це наші переконання щодо себе і життя загалом. Нам давали тільки ті знання в школі, що відповідали цілям системи (Матриці), щоб зробити людину обмеженою, злиденною, незадоволеною. Зробити рабом. І увесь цей час їй (Матриці) це вдавалося.

Але зараз відбуваються глобальні, системні збої в системі, і тому людина починає прокидатися, починає усвідомлювати що щось не так з усією цим життям, з усіма його колишніми знаннями і переконаннями.

Так, потрібно прокинутися, стати свідомим.

Як це працює в реальності. Простір навколо нас не порожній, це не просто повітря. Простір влаштований таким чином, що він зчитує інформацію з усіх об'єктів, що знаходяться в ньому. Зчитує імпульси - з речей, рослин, тварин і людини і дає саме те, що ці об'єкти випромінюють, зчитуючи це як запит.

Якщо людина не любить себе, закрита від світу, то світ, навколишній простір і створює для неї нудне і нікчемне життя. Якщо вона боїться залишитися без грошей, то саме недостатність, як імпульс, і випромінює, і отримує все менше грошей у своєму житті.

Якщо жінка думає про свого чоловіка, що йому не можна довіряти, що він може зрадити її, то це неминуче проявитися в її житті. І потім вона буде собі говорити: я була права.

Поки суспільство не усвідомило принцип дзеркала, воно знаходиться в сплячому стані, воно розвивається на автоматі. Якщо ви виявите в собі і зміните в собі думки про нестачу на думки про достаток, то подивіться як швидко почне змінюватися ваше життя.

Поки людина віддає свою енергію в телефон, на різні види боротьби (зокрема, з урядом, контрольованим Кабалою), зливає її в гнівних засудженнях - у неї просто не вистачає енергії щоб думати про хороше, про те, що вона насправді хоче. Внутрішньої енергії не вистачає, щоб бажане увійшло в її життя. Бажане повинно отримувати достатню кількість ваших енергій, щоб увібралося і потім втілилося в життя.

Потрібно припинити вимагати щось від життя, і звинувачувати його, що воно вам щось недодає чи несправедливо обійшлося з вами. Воно і не дасть. Це неможливо. Воно тільки відображає те, що ви про нього думаєте.

Хіба невдоволення принесло вам щастя?

Так навіщо його підтримувати? Ви так хочете до самої смерті прожити? Побачте в собі це почуття потреби і нестачі, незадоволеності, усвідомте які ваші переконання їх підтримують, відпустіть їх. Від них немає користі.

Відстежите свої негативні думки - саме вони опускають вас на дно, а не якась зовнішня подія чи людина. Навчіться любити себе і життя полюбить вас. Якщо суспільство змінить своє мислення, відпустить свою боротьбу, то ніяких революцій не буде потрібно. Коли ми змінимо кожен свою долю, тоді доля Землі теж змінитися. З нестачі на достаток. З ненависті на любов.

Олмат

Психолог, метафізик

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше