28 грудня 2019 року
Отець Абсолют
Підсумки року, що минає

Привіт, дорогі мої улюблені діти!

Сьогодні я хотів би підвести деякі підсумки 2019-го року.

Він став воістину переломним для багатьох і багатьох мешканців вашої планети, оскільки енергетично розділив їх на тих, хто потенційно здатний увійти в резонанс з новими вібраціями Землі і перейти з нею в П'ятий вимір, і тих, хто за жодних обставин зробити цього не зможе.

На жаль, перше набагато менше. І пояснюється це тим, що з кожним новим століттям на Землі залишалося все менше і менше чистих людських Душ.

Рептилоїди зробили все можливе, щоб «перетасувати» людську расу з іншими формами життя на Землі. Оскільки їх головна мета полягала в тому, щоб поневолити людську Свідомість, вони не тільки захопили практично всю владу на Землі, але і постаралися впровадити своїх представників майже в кожну людську сім'ю, з тим щоб тримати під контролем всі чисті людські Душі.

І їм це повною мірою вдалося. Користуючись природного добротою, щедрістю і чуйністю людей, вони не тільки живилися їх енергією, але і повністю підпорядковували їх собі, використовуючи ними ж створені правила, закони, ритуали і традиції, які заганяють людину у вузькі рамки загальноприйнятих норм існування, тим самим позбавляючи їх внутрішньої свободи .

Будучи самі невільними в своїх діях, вони змушували і людей жити за своїми програмами, що в підсумку призвело до того, що переважна більшість населення планети перетворилося в сіру однорідну масу, яка живе за певними штучно створеним шаблонами.

Так, нав'язані людям стереотипи мислення, поведінки, способу життя загнали людську Свідомість в «пастки», вміло розставлені рептилоїди на кожному етапі життя людини, починаючи з її дитинства. І тільки зараз, коли людям розкриваються справжні Знання про них самих і про планету в цілому, старі Душі починають прокидатися. Звичайно, багато в чому цьому сприяють нові високо вібраційні енергії, які приходять на Землю.

Але з цими енергіями здатні резонувати лише людські Душі, що володіють Божественною  чакровою системою. Наприклад, рептилоїди і клони при всьому своєму бажанні не зможуть подолати необхідний для Переходу вібраційний поріг просто в силу того, що не мають тонких органів почуттів, що відповідають цим енергій.

Що ж стосується представників інших планет, що втілилися в людських тілах, то перейти з Землею в П'ятий вимір зможуть тільки ті з них, чия тонко-матеріальна структура здатна буде витримати енергії цих високих вібрацій.

 На жаль, багато молодих людських Душ, які захоплені «іграми» тривимірного світу, не встигнуть підтягнути свою Свідомість до того рівня, який дозволить їм перейти на Нову Землю. І їм доведеться теж залишитися по той бік завіси, але це буде їхній вибір - їхній шлях розвитку Душі. До цього потрібно бути готовими, рідні мої.

І я знаю, що для багатьох з вас саме це є основною перешкодою на шляху до Переходу. Ви вважаєте зрадою по відношенню до близьких людей перейти без них в новий енергетичний простір. Але, повірте, рідні мої, ця земна прихильність до своєї сім'ї з висоти (з точки зору)   П'ятого виміру буде бачитися вам зовсім по-іншому.

Енергетичне розшарування, яке розлучить вас, стане рятівним для їх душ, оскільки з тієї висоти, на яку ви підніметеся, ви зможете взаємодіяти з ними вже зовсім на іншому рівні, ставши для них своєрідними Ангелами-Охоронцями. Завжди пам'ятайте про те, що ви не повинні опускатися до рівня своїх близьких на догоду миттєвим почуттям, а вони підніматися до вашого, навіть якщо станеться це в їх наступному житті.

 На цьому ми зупинимося сьогодні.

Люблячий вас безмірно Отець Абсолют говорив з вами

www.youtube.com

Энергетический канал

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше