27 серпня 2019 року
Зелений більшовизм скидає свою маску «слуги народу»

Нова охлократична влада вже показала, якими методами вона буде користуватися для досягнення своїх незаконних і корисливих цілей.

23 серпня 2019 року, напередодні тестування сенсорної кнопки в сесійному залі Верховної Ради України, відбулося рейдерське захоплення комп’ютерного центру Верховної Ради співробітниками СБУ і ДБР. Звісно, команда надійшла від новообраного президента Зе. Доступ до комп’ютерного центру був заборонений з 23 серпня по 27 серпня.

Спікеру парламенту Андрію Парубію було вручено лист (читай: туалетний папір), підписаний чиновником ДБР, в якому було фактично визнано, що сам факт запровадження сенсорної кнопки ДБР розглядає як підставу для відкриття кримінального впровадження (!) 

Під час брифінгу Андрій Парубій заявив журналістам, що метою цієї неконституційної дії новообраної влади було недопущення тестування сенсорної кнопки.

Наївні і безвідповідальні виборці зеленої популістської команди, включіть свій мозок і зрозумійте, що все це є явні ознаки «зеленого більшовизму», який несе хаос і обмеження ваших прав.

Все свідчить про те, що команда «акторів» 95-го кварталу намагається відтягнути термін роботи сенсорної кнопки, яка стане перешкодою для прийняття суперечливих законів. Все це вказує на те, що подібні дії в умовах війни є загрозою національній безпеці України.

Слухайте повністю брифінг спікера парламенту Андрія Парубія на сайті:

https://www.youtube.com/watch?v=v9hOl3LrYtU

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Вийдіть із зони комфорту: 10 звичок, які допоможуть досягнути успіху
Продуктивність і відчуття дискомфорту йдуть пліч-о-пліч. Тому стати кращими та успішнішими ви зможете, як тільки вийдете за межі власної зони комфорту і приймете усі виклики, які підкидає вам життя.
Читати більше
Неологізми: коли бракувало слів, письменники створювали нові
Неологізми — нерідкісне явище в XX столітті. Коли письменники втомлювалися від звичних і пересічних слів, вони народжували слова нові. Погляньмо на неповторну мозаїку історій новотворів українських поетів та прозаїків.
Читати більше