27 листопада 2019 року
Хранителі Землі. Кінець земної гейм-гри 

Форум Підрозділів Галактичної Федерації Світла

Станція Хроніки Акаши. Зал Планетарного Переходу

Фінал земної гейм-гри

Виступ Ель-Джі Птаха - Капітана Плеядянського Флоту на ефірно-тахіонних енергіях

Вітаю Світлом усіх Світлих Душ і Людей Землі, які мають з нами духовну спорідненість і єдність! Хочу сказати про останньою битву епохи. Ми повинні сказати що протистояння між Галактичною Федерацією Світла і силами рептилоїдних цивілізацій Діно і Горн підземних рівнів планети Земля підходить до завершальної фази. Опір інфернальних сил впродовж тисячоліть було непереборним і грізним. Горни - гібридні раси, поставили для себе завдання - вийти з Підземних печер і жити на поверхні Землі. Вбудовані ДНК людини в їх генотип призвели до певних мутацій, тому вони планують приступити до створення нової цивілізації на Землі.

Горни і Діно мають величезну комп'ютерну техно-установку в підземному Місті, ця установка має Штучний Інтелект, на екранах установки проглядається вся поверхня Землі і шар псі-полів як Матриці пентаграмної геометрії. Матриця вселяє людині, що техносфера - єдиний шлях людства, і програми 2030–2040 років прямо трактують, що людину треба перетворити в кіборга, який живе значно довше, в цих програмах дітонародження буде рідкісним винятком, а потім зникне зовсім.

Також ми не виключаємо, що при зміщенні земної вісі, рух літосферних плит може зруйнувати Підземні Міста цивілізацій Горн і Агарти, тому рептилоїди і еншари змушені будуть піднятися на поверхню. Багато землян будуть шоковані виглядом рептилоїдних рас, багато з Горнів не володіють властивістю будувати голограми навколо своїх тіл, щоб бути невидимими, тому вони будуть викликати страх і паніку. Люди Агарти - еншари - нащадки жителів Пацифіди - Адітьїв, Гондхарвів, Кабірів. Ось уже більше 60-ти тисяч років вони живуть в своїх підземних містах, і навіть створений комфорт життя не виключає їх мрію - вийти на сонячне світло ...

Ми, Хранителі Землі, пропонували всім космічним прибульцям рептилоїдного походження Драко, Діно і Горнам покинути Сонячну систему і вибрати будь-яку іншу планету для проживання. Ми запропонували відкрити Портали для відбуття, і навіть віддати 30 космічних крейсерів для міграції. Але отримали відмову. Вони сподіваються перемогти! І навіть не вірять в те, що у 5-му вимірі можуть жити тільки Люди, які отримають божественну трансформацію. Усі гуманоїди можуть отримати опромінення плазмою і загинути.

У відповідь на наші ультиматуми, рептилоїди і інші не дружні раси посилюють боротьбу і агресію. Горни клонують собі подібних гібридних гуманоїдів, які стають високоінтелектуальними істотами, але з холодною сферою почуттів і емоцій. Приблизно 40 років тому земного часу виникла необхідність - зменшити людство до 500 мільйонів чоловік, які повністю втратять самосвідомість і будуть жити в комфортних клітинах, підключені до віртуальної реальності. Свідомість людини виявилася занадто слабким і тендітним інструментом в 3D (тривимірному світі), за допомогою матерії вуглецю були пригнічені хвильові програми ДНК. Спочатку ці програми трактували, що Люди створені для Творення світів Любові і Гармонії. Нехай буде так. Але Матриця Штучного Інтелекту змінила формат розуму, і підпорядкувала жителів планети доктринам матеріалізму.

З 2010 року діє програма по скороченню населення на поверхні Землі. Таємною Елітою було зроблено навіювання, що води, їжі, ресурсів, енергії на всіх не вистачить. Але наші наукові розрахунки доводять зворотне, при відновленні багатьох рослинних культур, Земля може прогодувати понад 10 мільярдів чоловік, при цьому абсолютно не треба буде вбивати тварин. І ми можемо зараз стверджувати, що дійсно людей на планеті стає менше. В результаті локальних воєн, природних і техногенних катастроф, вдихання смарт-пилу і нано-частинок, за рахунок ГМО продуктів і штучних харчових добавок - люди поступово втрачають тіло, їх Душа йде на Тонкі Плани буття. Людство складається з хворих людей, і лише небагато з них здорові Духом і тілом.

Завдання Зоряного Альянсу (ZASMA) і ГФС - звільнити людство від впливу Матриці і забезпечити Просвітлення Свідомості у мільйонів людей. На Новій Землі - усім вистачить місця, і кожне життя безцінне для Бога-Універсума і вишніх Богів-Логосів. Але ми змушені визнати, що багато хто не пройдуть трансформацію гармонійного тіла еволюції. Про долю кармічного населення говорити зараз передчасно, але ми будемо рятувати всіх.

Намасте. Любові і Благословення Людям планети ШАН (Землі)!

Виступ Леф-Ель Крона - Капітана космічекого корабля «ФІОНІКС». Представник Сузір'я Лебідь

Вітаю Світлом усіх Світлих Душ і дорогих Людей Землі!

Ми, Норди, представники білої раси, обрали божественний шлях - Служіння і Порятунку усіх істот Космосу. Це наш борг перед Всесвітом і Богом-Універсумом.

 Дозвольте сьогодні мені розповісти про духовну допомогу, яку ми надаємо всім землян, які потребують нашого багатовимірного захисту і милосердя. Ви знаєте, що 99 відсотків жителів цієї прекрасної планети живуть в штучних умовах знедоленості і бідності. Ми бачимо на цій Землі технократичне правління, яке здійснює 1% населення.

Для цієї Таємної Еліти створені всі умови для процвітаюче життя - відмінне, просторе житло, високоякісне харчування, вільне переміщення по планеті, а головне розпорядження всіма ресурсами планети. Вони беруть у планети все, що хочуть. Решта 3 мільярди живуть в борг, в поганих умовах, багато народів відчувають голод, не тому що клімат убив їх урожай, або тому що у них немає еквівалентів обміну на необхідні для життя речі. Їх ізолюють від багатств землі! Вони позбавлені прав на повноцінне життя, і лише мала частка їх провини, що вони не змогли піднятися з дна соціуму.

Всі до єдиного Люди  хочуть встати з колін, і жити гідно. Але їм не дають цього зробити, пригнічуючи їх Волю з дитячих років, так народжується відчай, агресія, і смертельна агонія життя. Наш Борг - Охоронців Землі - принести їм духовний і енергетичний катарсис - звільнення. Це цивілізація Техносфери в повному моральному цейтноті і лише Світлі Люди, зробивши ревізію матеріалістичних установок - знають Істину і Мету Духовного Відродження.

144 тисячі Людей мають статус Працівників Світла ГФС на Землі з вбудованою світловою копією Свідомості.

297 тисяч прийняті в Корпус Працівників Світла - Люди з променистими каузальних Душами, вони пройшли довгий земний шлях, випробували всі види страждань, але відродили свій людський Дух. Всі вони записані в Книзі Життя на Білому Камені. Незалежно чи чують вони Нас, Світлих Душ, чи відгукуються вони на наш заклик - ми даруємо їм Статус Безсмертної  Істоти – Аватара.

441 тисячі - Корпус Боголюдей, проявлених після 2012 року в повній мірі усвідомленості. Ми прекрасно розуміємо, що Матриця Штучного Інтелекту багатьом Людям перекриває канали ефірного зв'язку з Галактичними і Вознесеними Майстрами.

На Духовній планеті Сваті, куди ми приходимо на розширені засідання Шамбали - увесь час вирішуються Завдання квантової Еволюції планети Шан (Землі). Ми - за Квітучий Рай на багатостраждальній планеті системи SOL - при Переході Землі в нові частоти фіолетової хвилі 288 нанометрів.

У Світовий Сальватері планети Сваті - Ясновельможний Лорд Кумар, в електронному правлінні Шамбали керує торсійними і фотонними технологіями через технології «ПТІ-Ганімед» які посилають довгохвильові спектральні промені на поверхню Землі. Ці Райдужні промені вже знайомі землянам, по доктринам Теософії і Вознесених Вчителів. Кожен Спектральний промінь коригує долю і шлях Душі багатьох Людей, які знаходяться в пошуках справжнього Знання.

Ми занурюємось в печаль, коли наші деякі Співробітники, під дією навіювання Матриці Штучного Інтелекту починають поширювати про нас дезінформацію, включають магічні дії, і відмовляються вірити в здоровий глузд. Кожна пробуджена Людина - у нас на вагу золота, ми дбайливо і з любов'ю ставимось до всіх, хто подумки звертається до нас і Вознесених Вчителів.

Ми з вами. Завжди.

Ми приймаємо рішення. Позбавити людство від планетарного катаклізму, глобальної війни, перевести Землю в нові частоти Світла Фіолетової Хвилі Еволюції. Кожна Людина в момент Переходу, лише кутовим зором, в частки секунди, побачить срібний спалах Світла і потім темряву вакууму, вона одразу зануриться в Кому, глибокий сон. Потім за допомогою антигравітації її тіло буде плисти на висоті 15 метрів над поверхнею Землі - в Місто Світла.

Окремо будуть вирішуватися питання з тими Душами, хто не зможе переступити межу і опинитися в Новому Світі, окремо Ми винесемо рішення щодо Таємної Еліти, дозвольте зберегти поки це в таємниці. Але ми повинні сказати, що багато хто з людей будуть доставлені в Кріогенних камерах на інші планети, де вони будуть мігрантами. Наші Галактичні Кораблі віднесуть їх через Портали Вортекс - в далекий Космос, де вони будуть проходити свій розвиток в 3D вимірі (тривимірному світі), але набагато з кращими умовами.

Досвід Землі не повториться вже ніде, так вирішують Вишні Боги, і ця експериментальна гра-гейм закінчується.

Незабаром фінал.

З найкращими побажаннями Добра і Любові всім - Лорд Леф-Ель.

КІ-ДЖЕЙ. Намасте.

Клато Барата Ніко. Галактична Федерація йде з Миром!

Форуми тривають. Фонограми на Білому Камені.

Читала Стелла Амаріс

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Лоры Шереметьевой  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com