27 грудня 2019 року
Отець Абсолют
Перехід у П'ятий вимір (Звідки вітер віє)
 

Привіт, дорогі мої улюблені діти!

Сьогодні мені хотілося б поговорити з вами про взаємодію колективної Свідомості людства і колективної Свідомості природних стихій.

Особливо актуальним це стало зараз, коли природні стихії буквально збунтувалися, бо вже не в змозі виносити такого варварського ставлення до них з боку людей.

Яким же чином відбувається взаємодія між цими колективними Свідомостями?

Перш за все, звичайно, енергетично.

Не сприймаючи природні стихії як живих і розумних Істот, що було притаманне Боголюдині в далекі казкові часи, сучасна людина звикла ставитися до них споживацьки, без Любові і Поваги, а значить, насичується їх негативними енергіями низьких вібрацій.

В результаті, ці негативні енергії повертаються до людей у вигляді природних катастроф, які змушують їх терпіти різні незгоди і страждання, тобто відчувати ті ж почуття і емоції, які відчували скривджені ними природні стихії.

У цьому випадку якраз і спостерігається взаємодія колективних Свідомостей і тих, і інших, оскільки в даному процесі задіяний не одна людина, а тисячі і навіть мільйони. І відповідна реакція природних стихій також проявляється не в якомусь одному місці, а по всій планеті.

У цих повсюдних катаклізмах людині на фізичному плані повертається все те, що він творить сам: калічить плоть Землі, отруює її воду і повітря.

Але оскільки в цьому процесі задіяні колективні Свідомості людей і природних стихій, то і завдані одне одному страждання носять також колективний характер.

Від глобальних катастроф страждають цілі міста, країни і народи по всій вашій планеті.

Але все ж найчастіше природні стихії діють локально.

Оскільки рівень Свідомості людей в різних куточках вашої планети помітно різниться, то в якихось певних районах Землі, де концентрація негативної енергії занадто велика, можуть відбуватися значні руйнівні природні катаклізми.

Вони притягуються до цих місць по Закону подібності (подібне притягується до подібного).

Так, якщо в одній країні, де енергетичний фон відносно спокійний, може статися слабкий і майже непомітне для людей землетрус, то в інший, де вирують великі пристрасті, він може забрати тисячі людських життів.

Ви можете сказати мені, що це несправедливо.

Але ж саме така «несправедливість» і покликана показати вам, наскільки все ви єдині і що помилкове або свідоме недотримання Законів Всесвіту одними людьми можуть обернутися смертельною небезпекою для інших ні в чому не винних людей.

В цьому і полягає головна мета підвищення рівня колективної Свідомості людства - розуміння кожною людиною всієї відповідальності перед собою, іншими людьми, природними стихіями і перед усіма живими істотами на Землі.

Що ж стосується колективної Свідомості природних стихій, то, оскільки вона Божественна від самого початку і сама не здатна заподіяти шкоди людині, то вона може лише адекватно відповідати жителям планети на ворожі по відношенню до неї дії.

Так працюють Закони Світобудови, які ніхто не в праві скасувати.

Завжди пам'ятайте про це, рідні мої. На цьому ми зупинимося сьогодні.

Люблячий вас безмірно Отець Абсолют говорив з вами.

Прийняла Марта 17 грудня 2019 року.

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Энергетический канал 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше