26 вересня 2018 року.
Кобра. Оновлення ситуації

У Галактичному Центрі спостерігається підвищена активність, що веде до остаточного очищення від всієї Темряви і завершення Галактичної мережі Світла з принесенням Центральною расою галактичної високої культури навіть у такі відсталі місця галактики Чумацький Шлях, як планета Земля.

Галактика є багатовимірною мандалою Світла, і наша Сонячна система знаходиться в одній з найбільш важливих точок перетину цієї мандали.

Мандала (санскр. «коло», «диск») - сакральний символ, що використовується при медитаціях в буддизмі, ритуальний предмет. Мандала символізує сферу перебування божеств, чисті землі.

В результаті підвищеної активності галактичного Сонця тектонічні плити в земній корі стають більш рухливими, і багаті члени земної таємної еліти все більше побоюються настання Події.

По всій галактиці в нашому зоряному районі і всередині нашої Сонячної системи космічний флот Галактичної Конфедерації готується для остаточного звільнення планети Земля від Темних. На жаль, Темні сили є майстрами обману, і вони змогли направити аномальну плазму з галактичного гало, розташованого на околиці галактики Чумацький Шлях, через плазмові нитки, - тунелі Сета, - в імпланти істот всередині нашої Сонячної системи, починаючи з вторгнення архонтів в 1996 році і до зовсім недавнього часу.

Це була однією з головних причин для багатьох затримок, чому багато речей йшли не так, як планувалося. Ця проблема була нещодавно вирішена, і відтепер події будуть розвиватися більш швидко. Те, що залишається до теперішнього часу, це плазмові палив заряди, розміщені поблизу поверхні планети. Залишки плазмової голови Іалдабаофа і залишки багатьох менших плазмохінах істот, особливо повзучих плазмоїдних істот, які відповідають містам людського населення на поверхні Землі. Повзучі плазмоїдні істоти енергетично пов'язані з замками, палацами і керівниками чорного дворянства.

Іалдабаоф - син Софії, останній у довгому списку архонтів, який зійшов від «Монади», «монархії, що стоїть на вершині всього», від невидимого Єдиного, що живе вище, ніж все, що в нетлінні існує, який сам є чистим Світлом, невидимого для людського ока. Монада - це те, що Юнг називав у своїх психологічних книгах людським до-свідомістю, початковим станом цілісності. Монада - це особистість до дезінтеграції, до того, як вона дозволила незалежним психічним структурам вплинути на себе.

Кількість архонтів зростало, оскільки впродовж поколінь вони об'єднувалися в пари, і кожна пара народжувала нову ланку безперервного ланцюга і тим самим прискорювала розвиток дійсності. Спільними зусиллями двох архонтів старого покоління народжувалося нове покоління. Софія ж вирішила порушити правила і творити самостійно, не консультуючись з Монадою або партнером. Так і народився її син, ім'я якого Іалдабаоф. Її реакція на своє власне потворне творіння нагадує відповідь Гери своєму генетичному творінню, Гефесту: «Її творіння, настільки бажане нею, мало форму левоподібного змія, коли вона дивилася на нього. Очі змія були немов спалахуючі вогняні блискавки. Вона відкинула його від себе, геть зі своєї оселі, туди, де ніхто з безсмертних не міг побачити, що створила вона в своєму невігластві. І оточила вона його світловою хмарою, в центрі якої помістила трон, який ніхто не міг бачити, крім Духа Святого, іменованого матір'ю всього живого. І дала йому ім'я Іалдабаоф. Це був головний архонт, який взяв велику силу від своєї матері.»

Замки чорного дворянства мають величезні підвали і великі підземні тунельні мережі близько від поверхні землі, які використовуються як місця для насильницького поводження з дітьми. Вони використовують хозарський негативний вихор, який знаходиться між Чорним і Каспійським морями, для будівництва баз зі збору адрінохрому.

Химера і контрольовані архонтами негативні військові планети, як і раніше утримують багатьох інопланетян в полоні у вкрай важких умовах, тим самим забезпечуючи дотримання одного з аспектів Карантину Землі.

Сім'ї архонтів з чорного дворянства використовують президента США Трампа, щоб штучно поляризувати громадськість в парадигму «лівих»/«правих», і відвернути фокусування на реальне джерелі проблеми. Трамп частково контролюється його кураторами єзуїтами, частково, інколи він слухає настанови від позитивної військової розвідки США. Позитивна військова розвідка періодично погладжує його Его, заохочуючи поклоніння Трампу в альтернативних ЗМІ через інсайдера QAnona та інші альтернативні канали, на відміну від критики Трампа в підконтрольних Ротшильдам ЗМІ. Це змушує Трампа бути більш готовим слідувати пропозиціям позитивної військової розвідки.

Парадигма «лівих» / «правих - штучна. Обидві сторони контролюються Темними силами. Як я вже говорив багато років тому, сім'ї чорного дворянства і єзуїти кидають фракції Ротшильдів і Рокфеллерів на свавілля, щоб пережити Перехід в цілості й схоронності. І нинішнє політичне поділ служить саме для цієї мети.

Політичні «ліві», контрольовані Ротшильдами, більш схильні до лібертіанського люциферіанства, яке засноване на глибокому окультному неправильному розумінні використання вільної волі, яку вони інтерпретують, як раду робити все, що вони хочуть заради своїх егоїстичних цілей. Люциферіанці - вигнанці з древніх шкіл містерій, які не пройшли випробувального посвяти.

Політичні «праві», підконтрольні Ватикану, більш схильні до сатанізму, в якому відбувається окультне поклоніння Темряві, як принципу. Вони вірять у вільну волю, як жертвопринесення цієї Темряві.

Є блискучий план Сил Світла, щоб покінчити з усім цим, і вони попросили повного радіомовчання в цьому плані з кінця січня 2018-го року. Це прохання було вперше порушена в наприкінці серпня 2018-го року, коли QAnon злив інформацію про хакерських злам супутників-шпигунів, операція «замкова щілина». Пізніше Девід Вілкок випустив кілька хлібних крихт про план Сил Світла в своїй останній статті. На щастя, нічого істотного.

Сили Світла повідомили, що вони розуміють ентузіазм, який приходить, коли важливі операції завершуються, але це не закінчиться, поки все не буде зроблено. І ми всі повинні зберігати абсолютне мовчання про операції Сил Світла, які ведуться на всій планеті. Цей кошмар незабаром закінчиться.

Перемога Світла!

www.youtube.com

Канал Раскрытие дороги к себе

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше