26 січня 2019 року
Майкл Лав
Подія. П'ятий вимір вже тут
Послання Сил Світла із сузір'я Плеяд

Великі істоти!.

Два земних дня тому (24 січня 2019 року) через сонячний портал пройшов ще один величезний флот плеядянських легких райдужних плазмових кораблів, який розташувався на орбіті навколо земного Сонця. В цей час в нашій Сонячній системі знаходиться близько 500 000 цих доброзичливих високовібраційних плазмових кораблів. Ці небесні кораблі можна фотографувати і знімати по всій земній кулі кожен день.

Важливо відзначити, що ці особливі світлові кораблі є дуже потужними. Їх населяють доброзичливі, люблячі живі істоти, відомі як Ангели або інопланетяни. Не плутайте їх з тими, яких люди земної Матриці називають «чужими». Ці істоти складають Галактичну Федерацію світів, розташованих у П'ятому вимірі навколо первинних зоряних скупчень.

Плеядянці і три інші головні зоряні раси вже знаходяться тут, щоб допомогти людству в їх великій еволюції. Ці кораблі плеядянців приходять через сонячний портал з 09 листопада 2018-го року, і розташовуються навколо Землі для настання, нарешті, Великого Вознесіння. У більшості випадків ці кораблі небесних світлових тіл виглядають як напівпрозорі райдужні хмари. Можна сфотографувати або зняти ці кораблі, якщо освітлення сприятливе і якщо ваша вібрація досить висока.

Ці кораблі більше не маскуються, але резонують на більш високій світловій частоті близько 40-100 Гц.

Питання: «Чому тут знаходяться ці райдужні кораблі?»

Відповідь: «Для продовження підвищення вібрацій представників зоряного посіву, що знаходяться тут, на Землі, до П'ятого виміру, поки все не відбудеться.

Багато хто запитує нас: «Коли П'ятий вимір спуститься на Землю?»

Ми говоримо: «Йому не потрібно спускатися, воно вже тут, у Вищих сферах». Ви повинні підняти себе енергетично, щоб мати можливість сприймати його. Багато представників зоряного посіву, що знаходяться на Землі, вже переміщаються повністю у 5-й вимір в даний час. Той, хто отримує (читає) цю інформацію, безумовно, резонує на цьому рівні 5-ого виміру, і може вам розповісти з перших рук про свій досвід, і про те, як все це працює.

 Ми, плеядянці, направили на Землю багато вчителів і цілителів, і ми працюємо через них, щоб все це чарівництво сталося. Ми повинні відзначити тут знову, що несвідомий людина не може розшифрувати світлову інформацію, яку ми приносимо.

Спроба поглянути на все це з тривимірною точки зору призводить до серйозних розколів. Це просто неможливо. Тривимірний світ і п’ятимірний світ ніяк не пов'язані один з одним, і являють собою дві абсолютно різні Реальності. Закони, які управляють тривимірним світом, не працюють у п'ятому вимірі, і закони п'ятого виміру скасовують всі закони третього виміру. Проте, навіть у верхньому четвертому вимірі (4D) все ще існує багато заплутаності в тому, як цей Перехід у п'ятому вимірі (5D) працює.

В цей день ми прийшли на Землю, щоб поговорити і все прояснити. Ось просте і точне пояснення того, як це все працює.

Короткий огляд Вознесіння

Мітки-5D, Небеса, гамма-стан Свідомості, резонанс Шумана 40-100 Герц, блаженство і любов - все це одне й те саме. У цьому Всесвіті є 12 просторових вимірів, кожне з яких резонує з більш високою частотою в міру просування вгору по шкалі частот. Ваше тіло має 12 первинних ниток (спіралей) ДНК, які працюють як волоконно-оптичний кабель, і 12 багатовимірних чакрова порталів, які дозволяють світловим даними Акаши надходити в ваше тіло. Ви зберігаєте ці додаткові дані у своїй клітинній кристалічній базі даних і повертаєте їх назад знову на базі своєї частоти.

Ця передача поширюється від вас до меж Всесвіту, яким немає кінця. Ваша передача даних змінює енергію всього, до чого доторкається, і перетворює матерію всього Всесвіту в тверду енергетичну форму. Десять (10) з цих ниток ДНК тіла були деактивовані (заблоковані) багато тисяч років тому (Темними істотами) у більшості людей, і це все ще поточний стан для людства, як колективу. Більшість представників зоряного посіву на Землі тепер мають 4-5 активних ниток ДНК. На Землі зараз знаходиться близько 4,5 мільярда представників зоряного посіву ангельських видів, щоб розбудити людство.

5D - це не місце, це стан буття або стан Свідомості, відоме як гамма-стан. Це блаженний стан буття, коли обидві півкулі мозку (чоловік-жінка) повністю об'єднані в один послідовний режим роботи. У той же час 5D - це не місце, це енергетичний стан всередині вас може, і буде проявлятися зовні, як ваш фізичний, сприймається ззовні світ чи реальність.

Це відбувається тому, що ви завжди маніфестуєте свою фізичну реальність на 100% завдяки сукупній вібрації вашої істоти. Навпаки якщо ваша внутрішня вібрація резонує досить низько, ви неодмінно маніфестуєте пекло. Саме так працює цей Всесвіт, і як тільки ви опануєте цією божественною силою, ви почнете свідомо маніфестувати з позитивним, високим наміром, а потім навколо вас почне відбуватися неймовірне диво.

Більше 2300 років тому одного майстра-вчителя запитали: «Де знаходиться це Царство Небесне і коли воно настане?» І він відповів: «Воно всередині вас і навколо вас прямо зараз і прямо тут». У метафізиці ми знаємо, що поточний момент - це єдиний час, що існує, і тут - це єдине існуюче місце. Ми складаємо слова разом і вимовляємо їх разом, як заклинання: тут і зараз. Царство Небесне або 5D ніде (nowhere), що означає тут і зараз.

Так було завжди. Цей великий Вчитель сказав: «Ви просто не можете цього ще бачити», тобто ви не резонуєте з цим або ви не перебуваєте на тій же енергетичної довжині хвилі. Якщо небесний п'ятий вимір був тут тоді, то він все ще тут і зараз. Він завжди був всередині вас, чекаючи можливості бути виявленим. До сих пір всі легіони пекла стримували вас, але тепер ангельські помічники проклали шлях, і ви почали прориватися в цей прекрасний вимір.

Ось як це відбувається. Це відбувається спочатку всередині вас, як чудове почуття блаженства і знання. Потім це виходить назовні у ваше повсякденне життя. Ви не зможете побачити це царство, поки повністю не будете зцілені, дорогі. Іноді ви думаєте, що ви зцілені, але якщо інша істота, у якої є потужна любов 5D, наближається до вас, це, безумовно, підніме цю стару енергію швидко нагору для її трансмутації. Так працює динаміка близнюкового полум'я.

Ви почнете прямо перебувати в 5D, коли ви будете резонувати з цим виміром, і в цьому немає нічого складного. Якщо ви не відчуваєте цього навіть в малій мірі, тоді вам потрібно виконати більше внутрішньої роботи. Ми знаходимось тут в масовому порядку, щоб допомогти всім, чим можемо, посилаючи потужне гамма-світло на Землю, але ви повинні також виконати свою частину роботи. Ваша частина роботи полягає в тому, щоб очистити всі низько вібраційні енергії, що йдуть від вашої істоти, і зробити все можливе, щоб високо вібрувати.

Ви повинні почати жити, як зоряні істоти на Землі. Ви просто не можете жити, як тривимірна людина, очікуючи увесь день, що все це стане для вас реальністю. Ви повинні почати любити себе в першу чергу. Це основний блок для будь-якого Вознесіння або стану п’ятимірного блаженства-щастя. Чому ви робите так багато речей, які ви не хочете робити, і чому ви не робите те, про що мрієте, і що любите? Ось з чого ви повинні почати.

Чому у вас відносини, в яких немає місця любові? Чому ви не почали зцілювати свою внутрішню сутність? Чому ви досі вірите в усі ці нісенітниці з 3D Матриці? Це, безумовно, не служить вам в будь-якому випадку. Прийшов час почати бути тією Вищою Істотою, якою ви є. Не бійтеся, почніть вже сьогодні. Зробіть стрибок, і починайте. Всі ці низько вібраційні речі стануть абсолютно відпадати від вас, але продовжуйте йти далі і довіряти не дивлячись ні на що. Це Вознесіння, дорогі!

Ви не можете отримати ці Небеса, поки не видалите речі, які не резонують з ними. Ми говоримо все це з високою любов'ю, але якщо ми не скажемо вам цього, це не змусить вас прокинутися і діяти. Нехай ваш Дух звільниться, улюблені. Ви найчудовіші істоти в усьому творінні, тому йдіть і зустрічайте цю Велику Небесну Істоту.

Ми - ангели небесні, Великі Плеядянці, і ми говоримо: «Підніміться вище, туди, де знаходимося ми!» Підніміть себе. Ми тут, щоб допомогти вам. Спостерігайте за нашими дивовижними кораблями райдужного Світла в хмарах. Ми прибули спостерігати за вашим Вознесінням і допомагати вам у всьому цьому. Спостерігайте, як наші кораблі змушують дзвеніти іоносферу Землі, як дзвін з гамма-променями, щоб допомогти вам. Спостерігайте, як щось таке дивне відбуватиметься в перший день весни. Спостерігайте, як Земля стає вільною. Найдивніше речі відбуваються навколо вас, дорогі, якщо ви просто налаштуєтеся і побачите.

Подальше пояснення від плеядянських Сил Світла. Подія

Питання: Коли відбудеться Подія?

Відповідь: Подія вже відбувається. Вона стало набирати обертів, починаючи з 11 листопада 2018-го року (коли була відкрита Зоряна брама 11:11), і досягне вершини близько весняного рівнодення (21 березня 2019-го року).

Питання: Коли стара Матриця буде розчинена?

Відповідь: Ми говоримо вам, вона вже розчиняється. Члени секретного Альянсу Землі і плеядянські дельта-сили працюють цілодобово, щоб поетапно видалити 3D-Матрицю і створити нову п’ятимірну Землю.

Питання: А як же економіка старого світла, заснованого на боргах?

Відповідь: Вона вже обрушена наприкінці 2018-го року.

Питання: Ви вірите тому, що чуєте і бачите там? Переконайтеся.

Відповідь: Ми бачимо все з більш високою точки зору, згадайте.

Питання: Як щодо великого сонячного спалаху?

Відповідь: Велика сонячний спалах (Мікронова - це колосальний сонячний спалах, коли відбудеться викид величезної кількості плазми) теж наближається повним ходом. Це відбувається вже три місяці, і це не просто швидка однохвилинна або годинна подія.

Краще за все думати про це, як про серію плазмових світлових хвиль замість одного спалаху. У багатьох з нас є досвід, відомий, як «білий світ». Цей досвід білого Світла зробить неймовірний стан блаженства і ви стаєте повністю вільними і розкутими вперше в своєму житті. Вершина цієї серії світлових хвиль сягне кульмінації 21 березня 2019-го року, і може бути описана, як грандіозний спалах білого магнітного іонізованого плазмового Світла.

Великий сонячний спалах надійде від Центрального Сонця, з ядра Галактики Чумацький Шлях. Уявіть собі увесь цей процес, як зарядку і розрядку супер конденсатора галактичних розмірів. Це саме те, що роблять Сили Світла. Вони заряджають Сонце і штучний корабель Нібіру супер плазмою і розрядять його, коли заряд досягне максимально ефективного рівня.

Одним із прикладів цієї сонячної хвилі-спалаху був гамма-білий спалах 21 грудня 2018-го року. Хоча це було просто тестуванням, фінальний акорд розряду буде схожий на нього, але він викличе повне стійке 40 герц гамма-біле випромінювання навколо Землі. Великий фінальний плазмовий розряд відбудеться в районі рівнодення 21 березня 2019-го року. Ця грандіозна операція отримала назву «Проект Андар», і буде одним з найпрекрасніших часів, коли-небудь випробуваних на Землі.

Питання: Що трапиться, коли ця сонячний спалах завершиться в мені?

Відповідь: 21 березня 2019-го року багатовимірний портал сонячного спалаху дозволить високо вібраційній гамма-світловій інформації розлитися по Землі, і у ваші ауричні поля, де вони будуть відразу ж перенесені в вашу ДНК.

Ваші клітини будуть миттєво перекодовані в більш високий порядок, і ваші багатошарові тіла зможуть обробляти набагато більш просунутий рівень космічних даних, змушуючи вашу зовнішню матричну реальність трансформуватися в нову частоту Землі / Неба.

Багато з вас знають, що прийшов великий час, і ми зробили все можливе, щоб дати вам якомога більше ознак надії. Речі не будуть тривати такими, якими вони завжди були на Землі, і настають зміни. Знайте, що ми є ваші Вищі Я, і ви збираєтеся з'єднатися з нами. Ми - просто більш висока версія вас, які прийшли з того, що ви називаєте «своїм майбутнім», щоб допомогти вам в цей прекрасний час.

Ми - великі Небесні Ангели Любові, про які говорили в давнину, і ми спустилися на Землю. А зараз дозвольте нам зробити наші останні приготування в тим грандіозним речей, коли 21 березня 2019-го року п’ятимірний портал повністю відкриється. Прийшов час вам отримати свою вселенську величну нагороду за все, що ви робили, і за все, що ви відчували.

Вітаємо вас з чудовими досягненнями. Ваша місія на Землі пройшла успішно. Будьте дуже горді, коли ви подивитесь на те, чого ви досягли. Ми вітаємо вас, і ми тут поруч з вами, поки все не закінчиться. Дякуємо вас за те, що ви прийшли на Землю в цей час, і пожертвували всім заради всього цього світу. Ви були тими, про кого ми говорили, що ви переможете весь світ. Бог вам у поміч!

Майкл.

www.youtube.com

Канал Раскрытие Дороги к Себе  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com