26 грудня 2019 року
Отець Абсолют
Перехід у П'ятий вимір (Мисливці за Свідомістю)

Привіт дорозі мої улюблені діти!

Сьогодні ми продовжимо розмову про взаємодію колективної Свідомості людства з колективними Свідомостями інших видів живих істот на Землі.

І тепер мова піде про представників інших цивілізацій, які втілилися в людських тілах.

Для початку я хотів би пояснити вам, в чому полягає різниця між древніми душами, які прийшли на Землю, і багато разів втілювалися в різних світах і вимірах, і представниками інших планет, які втілилися в людські тіла з певною метою.

Цілі ці можуть бути досить різними - від бажання допомогти людям в період Переходу Землі в Новий Вимір до бажання перешкодити їм в цьому.

Найбільших успіхів в «захопленні» людських тіл досягли оріонці, які зуміли створити спеціальний «ген впровадження» в ДНК людини.

Вдалося їм це завдяки численним експериментам і тривалому вивченню людських органів, які вони проводили з тілами викрадених землян.

Чому саме оріонці найчастіше втілюються в людських тілах?

Вся справа в тому, що вони намагаються збагатити свій генофонд за рахунок людей, які мають божественне походження.

Самі оріонці знаходяться на більш низькому рівні духовного розвитку, незважаючи на те що мають передові технології і чисельні літальні апарати.

Оріонців можна назвати розвиненою техногенної цивілізацією, що мешкає в світі, вібрації якого коливаються між третьою і четвертою щільністю.

Їх геном відрізняється від геному людини тим, що не несе в собі того Божественного коду, який дозволяє людині виходити за вузькі рамки нав'язаних ззовні програм і тим самим дарує їй необмежену свободу творчості і самовираження.

Іншими словами, їх свідомість не може подолати межу, що відділяє четвертий вимір від світів більш високих вібрацій.

Тому, втілюючись в людських тілах, оріонці намагаються оволодіти практикою виходу своєї свідомості на більш високий рівень вібрацій.

Для цього вони обрали досить своєрідний шлях, втілюючись в основному в тілах магів, чаклунів, відунів, шаманів, з тим щоб, використовуючи Божественний потенціал людини, виходити через її Свідомість в більш високі світи.

Так, підпорядковуючи собі людську Свідомість шляхом різних магічних ритуалів, вони намагаються використовувати її в якості «поводиря», який виведе їх на більш високий рівень духовного розвитку.

Але цей шлях виявився для них тупиковим, оскільки колективна Свідомість оріонців не здатна резонувати з колективною Свідомістю людства.

І відбувається це тому, що оріонці намагаються досягти своєї мети не Божественним шляхом, тобто не докладаючи власних зусиль для свого духовного розвитку, а лише використовують людей як інструмент для отримання бажаного результату.

Саме тому їм так і не вдається підняти вібрації як свої власні, так і своєї колективної свідомості.

Але в чому досягли успіху деякі оріонці на Землі, так це в науковій роботі і в допомозі людям на шляху створення передових технологій, оскільки багато хто з них приходять на Землю вже з певним багажем знань.

Але часто їх винаходи приносять не користь, а величезну шкоду людству, оскільки не враховують фізичні і психічні особливості людей, а також їх реальні потреби.

Саме оріонцями, які досягли успіхів у справі генної інженерії, були впроваджені на Землі такі розробки, як, наприклад, ГМО, штучне запліднення, і зроблені інші «сенсаційні» відкриття, що ведуть людину до загибелі, оскільки всі вони є прямим втручанням в Божественні творіння на Землі.

На цьому ми зупинимося сьогодні.

Люблячий вас безмірно Отець Абсолют говорив з вами

Прийняла Марта 16 грудня 2019 року.

www.youtube.com

Энергетический канал 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com