26 червня 2019  року
Дмитро Корчинський
Про повернення Росії до ПАРЕ. Зрада України

Оце воно, яке називає себе Петра де Суттер, тому що це чоловік, який вважає себе жінкою, і одягається як жінка. Насправді це гінеколог із Гента, бельгійський сепаратист, який зробив доповідь, на основі якої було прийнято рішення Парламентської асамблеї Ради Європи про повернення москалів в цю Раду Європи. Він там депутат від Бельгії. Я думаю, що якщо ЛГБТ спільнота в Гаазі за москалів, то, можливо, вона в Києві за москалів?

Те, що Парламентська асамблея Ради Європи повернула до свого складу московську делегацію, тут нічого немає дивного. Так воно і мало статися. Європа завжди така.

Ми пам’ятаємо, як вони жерли український хліб, коли ми дохли з голоду на початку 30-х років (Голодомор 1932-1933 років – ВЗ), їх це не обходило. Тоді в Європі теж при владі були ліві уряди, вона була вся дуже демократична після першої світової війни. Там сталися революції, соціал-демократи скрізь прийшли до влади. Там все було чудово, і ця пшеничка (українська пшениця, яку тиран Сталін продавав за кордон під час голодомору в Україні – ВЗ) у них в горлі не стала.

Вони ж всі знали, що тут відбувалося в Україні. Вони всі знали, що відбувалося після  другої світової війни, і тим не менше, вони поділили з москалями Європу після другої світової війни. Вони все знали про москалів, і тим не менше, на початку 90-х років, вони залишили нас. І штовхали нас в зону відповідальності Московії. Вони обеззброїли нас. Ми заплатили їм дорогу ціну, взагалі за те, щоб якось бути, щоб вони нас хоч якось визнали свого часу. Ми віддали їм стратегічні ядерні ракети, ми в усьому їх слухалися, ми відкрили для них ринки. І що ми за це отримали? Ми за це не отримали нічого, і не могли нічого отримати тому, що Європа – це ринок.

Хто такі ці європейські політики? Вони говорять нам за цінності. Цінності не існують окремо від своїх носіїв. Ці дріб’язкові людці, ким є європейські політики, охороняють і оберігають порожнечу. Там нічого немає, окрім ринку. Європа – це зона комфорту. Як зона комфорту вона їм тільки і потрібна. Крім зони комфорту та нічого немає. Не варто думати, що у них в головах є якісь ідеали. Які ідеали? Ринок, зона комфорту – ось їх ідеал. А всі їхні цінності – це правила поведінки на ринку (перше післявоєнне об’єднання семи країн Західної Європи називалось «Спільний ринок» - ВЗ).

І торгаші і покупці дотримуються правил поведінки на ринку до тих пір, поки вони можуть там заробляти, поки їм це вигідно. Як щойно це стає невигідно, вони одразу ж продають в першу чергу ці правила поведінки на ринку, ці цінності. От вони їх і продали їх (цінності, правила поведінки) москалям, тому що так воно і є. В цій Європі їм потрібна тільки порожнеча. Все, що там має справжню ідею, справжню вартість, вони донищують сьогодні. Вони донищують віру і церкву, вони донищують расу, вони донищують нації, вони донищують сім’ю, вони донищують навіть евристичність, одвічну європейську жагу до відкриттів. Вони віддали все це назовні.

А що такого інноваційного робилося в Європі останнім часом? Що такого проривного? Все ж робиться в Сполучених Штатах, в Японії, в Китаї, деінде. Якщо Азії легше впроваджувати інновації, ніж в Європі, то що ж це за Європа така? Європа завжди була локомотивом цивілізації. Сьогодні локомотив цивілізації деінде, ніж Європа. І зрозуміло, що саме ці люди вирішили повернути Московію до себе.

 Європа має настільки потужний потяг до самогубства, що якщо б москалі збили іще один нідерландський літак, я думаю, наступного дня нідерландці виступили б з ініціативою прийняти москалів в Євросоюз. Ті політики в Україні, які орієнтуються на Європу, роблять не менше шкоди, ніж ті, кого купила Москва. Тому що саме євро орієнтовані політики не оголосили Росії війну. Саме євро орієнтовані політики завадили розірвати дипломатичні стосунки з агресором. Саме євро орієнтовані політики не припинили торгівлю і залізничне сполучення з агресором. Саме євро орієнтовані політики свого часу не почали воювати за Крим. Саме євро орієнтовані політики прийняли оту невигідну і неефективну форму боротьби, яку ми проводимо нині.

Ясно, що тих, хто орієнтується на москалів, потрібно знищувати, але тих, хто орієнтується на Європу, хто впроваджує тут європейські цінності, тих, хто розповідає нам, що панацея від усіх бід – це Євросоюз і НАТО, тобто ті, структури, за якими стоять люди, які завжди всю свою історію продавали всіх, ці люди є небезпечними. Їм не потрібно довіряти.

Запам’ятайте сьогоднішній день 25 червня 2019 року, запам’ятайте цю ніч, коли Європа в черговий раз зрадила Україну. І хай це буде останній раз. Давайте більше ніколи не будемо вірити їм для того, щоби вона не мала можливості зраджувати нас знову і знову. 

Фріланс Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Всесвітнього Броварського Телебачення

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com