25 листопада 2019 року
Створення нових життєвих сценаріїв, Контрактів та Угод

25 листопада 2019
Валерій Зміївський

26 листопада 2019 року - молодик. Тема цього молодика: почати з чистого аркуша, планувати, мріяти. Молодик в знаку Стрільця - це час, коли добре подумати про продовження освіти, спланувати подорожі, поглянути на те, що відбувається у вашому житті під іншим кутом.

Добре запланувати поїздки, а також подумати про курси, які ви хотіли б пройти, наприклад, іноземних мов, які ви хотіли б вивчити або нову комп’ютерну програму. Цей період сприятливий для винесення уроків з минулого, прощення старих образ і підготовки до серйозних починань.

З 27 листопада 2019-го року ви зможете відчути впевненість в собі і натхнення. Гарний час для навчання, творчості і саморозвитку.

Зараз настає найсприятливіший час для перегляду свого сценарію життя. Це час завершення старих контрактів Душі і укладення нових, спрямованих на ваш розвиток і служіння вищим цілям вашого втілення.

Наша основна задача в втіленні нести Світло, щастя і радість на планету, процвітати, еволюціонувати, підвищувати вібрації і допомагати Землі еволюціонувати.

Ви, напевно, помітили, що з вашого життя починають йти люди, з якими вас пов'язували контракти Душі. Це відбувається тому, що людство еволюціонує, у багатьох з нас змінюються місії служіння, і ми повинні стати чистою посудиною, щоб заповниться нової енерго-інформацією для виконання вищої мети свого втілення.

Це вимагає від нас перерозподілу потоків життєвої сили для того, щоб значну частину енергії, яка була всі ці роки спрямована на виконання старих контрактів Душі, тепер спрямувати на своє вище служіння.

Що ж таке Контракти і Угоди Душі?

У загальних рисах і в масштабі одного втілення - це план Душі на втілення для саморозвитку.

Кожен з вас підписував певні Контракти з Творцем і своєї Духовної Сім'єю перед своїм втіленням. Але оскільки зараз час Змін, то навіть ваші Контракти зі своїм Духом і Творцем можуть бути переглянуті, якщо вони служать вашому розвитку і розвитку Землі і всього Всесвіту!

Історія Землі і людства пішла шляхом, який не був передбачений в старих Контрактах.

Ваші старі Контракти були розраховані максимум до 2012 року.

Тому зараз багато хто з вас відчувають, що слідують якимось застарілим програмам. Щось має змінитися, але ви не відчуваєте, що і як, і тому продовжуєте триматися за старе.

Тепер ви самі вільні вибирати подальший розвиток подій.

Закінчилися старі Контракти Душі, а нові не укладені.

Так вибирайте, якими ви хочете бачити ці нові контракти!

Ви самі вільні вибрати зміст свого подальшого життя.

Все буде так, як ви виберете!

Немає зовнішньої сили, яка управляє вами - ця сила всередині вас.

Поки ви живете на Землі, у вас завжди є цілі, у вашому житті завжди є сенс. Тому що інакше немає ніяких причин затримуватися тут, на цій планеті. Ваш унікальний досвід формується тими Контрактами, що ви укладаєте для себе.

Без Контрактів не буде досвіду, не буде і сенсу перебувати на цій планеті в ці часи.

Зміна або розірвання Контракту душі силою, що звільнює нас, і яка дозволяє нам створити змінну систему поглядів, що веде до нових дослідів життя і угод, що, часом, рятує наше життя.

Ми живемо, поки в нашому житті є сенс.

PS  Цей матеріал для тих, хто хоче змінити своє життя.

Обнуління фальшивих Контрактів

забезпечення і розподілу благ

Я, син божий (донька божа) (назвати ім’я), закликаю у свідки Отця Абсолюта і всі Сили Всесвіту, яких Отець Абсолют прислав для сканування і корегування Контрактів забезпечення і розподілу благ у цих світах.

 Я закликаю у свідки Матір Богородицю.

Я закликаю у свідки Коректорів, Ангелів, Читців Доль.

Я закликаю у свідки усіх Світлих Душ, які зараз знаходяться у цих світах в тілах, чи без них.

Я закликаю у свідки всіх тих, хто складав фальшиві контракти, і хто використовував мої блага впродовж багатьох століть, кидаючи мене в злидні і безсилля.

Я прошу Отця Абсолюта показати мені мої Контракти, за якими я отримую і отримував раніше блага і фінанси.

Я прошу Отця Абсолюта просканувати ці Контракти на істинність і Світло.

Я прошу Отця Абсолюта анулювати і обнулити усі фальшиві частини цих Контрактів, і показати справжню їх частину для подальшого відновлення і включення їх в моє життя у повній мірі згідно з Законами Всесвіту і Космосу.

Я прошу Отця Абсолюта притягти до відповідальності усіх тих, хто порушив Закони Космосу і використовував мої блага впродовж багатьох століть.

Я посилаю на суд Отця Абсолюта усіх тих, хто творив зло, і прошу послати їм усім усвідомлення і прозріння їх помилок.

Посилаю їм усім своє Світло і Любов, оскільки все веде мене до Отця Абсолюта крізь розширення і усвідомлення себе його частинкою.

Амінь! Так є!

Читати афірмацію три дні поспіль тричі на день.

Зробити перерву 10 днів і потім знову прочитати впродовж трьох днів

Читати впродовж 2019, 2020-го років, в період зламу 3D Матриці

Обнуління фальшивих Контрактів

талантів і дарів

Я, син божий (донька божа) (назвати ім’я), звертаюсь до Отця Абсолюта за допомогою, і прошу Його просканувати всі мої Контракти, які були підписані мною впродовж мільйонів років моїх втілень в різних світах.

Я прошу Отця Абсолюта просканувати всі Контракти, які стосуються усіх моїх талантів і Його дарів, які були надані мені від самого початку для розширення і розвитку.

Я закликаю у свідки усі Світлі Сили цього світу.

Я закликаю у свідки предків і людський рід.

Я закликаю у свідки Матір Богородицю і Ангелів.

Я закликаю у свідки Душі, які не мають відношення до цих Контрактів.

Я посилаю на суд Отця Абсолюта усіх Душ і Істот, з якими були підписані Контракти відносно моїх талантів і дарів.

Я прошу Отця Абсолюта, щоб Його Коректори просканували всі Контракти на їх істинність.

Я прошу Отця Абсолюта анулювати і обнулити усі фальшиві Контракти, підписані мною під покровом сну, підписані шляхом обману і брехні, підписані насильно.

Я прошу Отця Абсолюта повернути увесь мій потенціал, всі мої таланти, зцілити мою творчість і творення, які Отець Абсолют дарував мені від самого початку для розширення і розвитку.

Я посилаю на суд Отця Абсолюта усіх тих, хто крав мої таланти і дари, тих, хто незаконно використовував мої таланти впродовж багатьох століть.

Я посилаю на суд Отця Абсолюта усіх тих, хто приховував брехню і не показував мені справжні причини моїх невдач у творчості і творінні.

Посилаю їм усім водоспад усвідомлення, своє Світло і Любов.

Я приймаю назад усе те, що було дароване Отцем Абсолютом і належить мені від самого початку.

Амінь! Так є!

Читати молитву-звернення (афірмації) 40 днів поспіль п’ять разів на день (зі свічкою чи без неї).

Зробити перерву 10 днів і потім знову прочитати

Читати впродовж 2019, 2020-го років, в період зламу 3D Матриці

Обнуління фальшивих Контрактів

по здоров’ю

Я, син божий (донька божа) (назвати ім’я), закликаю у свідки Отця Абсолюта і всі Сили Всесвіту, яких Отець Абсолют прислав для сканування і корегування Контрактів, пов’язаних зі здоров’ям мого фізичного тіла і життя в цілому.

Я закликаю у свідки Матір Богородицю.

Я закликаю у свідки усі Світлі Душі і планету

Я закликаю у свідки Коректорів для повного сканування і початку корегувань усіх моїх Контрактів, пов’язаних зі здоров’ям мого фізичного тіла.

Я прошу Отця Абсолюта просканувати мої суміжні Контракти, які стосуються мого здоров’я і життя в цілому.

Я прошу Отця Абсолюта просканувати ці Контракти на істинність і Світло.

Я прошу Отця Абсолюта по честі і совісті, згідно з Законами Всесвітів і Космосу, справедливо анулювати і обнулити усі відпрацьовані Контракти, висвітлити фальшиві Контракти, що підписані мною під тиском в стані сну і отриманої неправдивої інформації стосовно цих Контрактів. 

Я прошу Отця Абсолюта притягти до відповідальності усіх тих, хто порушив Закони Космосу і використовував мій енергетичний потенціал, який повинен був підтримувати моє життя і здоров’я. 

Я посилаю на суд Отця Абсолюта усіх тих, хто творив зло, і прошу послати їм усім усвідомлення і прозріння їх помилок.

Посилаю усім їм свою Любов і Світло.

Я прошу повернути мені увесь мій енергетичний потенціал, який був вкрадений по Контрактах чи без них, і почати зцілення мого фізичного тіла згідно зі справжніми моїми Контрактами і місією моєї Душі.

Амінь! Так є!

Читати афірмацію три дні поспіль тричі на день.

Зробити перерву 10 днів і потім знову прочитати впродовж трьох днів

Читати впродовж 2019, 2020-го років, в період зламу 3D Матриці

Повернення своєї істинності

 Я, син божий (донька божа) (назвати ім’я), звертаюсь до Отця Абсолюта за допомогою і закликаю у свідки усіх тих, хто зберігає у себе істинну інформацію щодо моїх справжніх статусів, чинів і регалій.

Я закликаю у свідки усіх тих, хто якимось чином пов'язаний зі мною різними Контрактами і історіями отримання досвіду в різних світах і Всесвітах.

Я закликаю у свідки все Світле воїнство і Матір Богородицю.

Я закликаю у свідки увесь людський рід, всі сили і егрегори, які мають відношення до мого росту і просування по цих і суміжних їм світах.

Я закликаю, Отче, твоїх Коректорів, і прошу їх просканувати всі мої напрацювання і досвід

Я прошу Отця Абсолюта повернути мені мої початкові статуси, чини та регалії, які були підтверджені до першого втілення в ці світи.

Я прошу Отця Абсолюта обнулити всі фальшиві нижні статуси, чини і регалії, які стримують моє зростання і розвиток.

Я закликаю з нижніх світів усіх тих, хто привласнював впродовж століть мої справжні статуси, чини і регалії нечесними шляхами, крав і використовував їх у своїх корисливих цілях.

Я посилаю усіх їх на суд Отця Абсолюта, і прошу привести в баланс всі взаємостосунки з ними, повернути їм їхні істинні статуси, чини і регалії,  і повернути мені мою істинність.

Я прошу Отця Абсолюта послати усім тим, хто використовував мене в своїх корисливих цілях, Світло і Любов, усвідомлення їх вчинків і помилок

Я прошу Отця Абсолюта гармонійно і в короткий термін повернути мені моє становище відповідно до моєю місії і мого статусу.

Амінь! Так є!

Читати це звернення-молитву тричі на день впродовж 11 днів

Читати впродовж 2019, 2020-го років, в період зламу 3D Матриці

Обнуління Контрактів непомірної гордині

Отче, я закликаю всіх, кого стосується обнулення моїх контрактів непомірної гордині.

Я закликаю у свідки всі міжзоряні параметри, я закликаю у свідки всі Душі, які якимось чином пов'язані зі мною суміжними Контрактами.

Я закликаю твоїх Коректорів і прошу сканувати мої Контракти непомірної гордині з метою виявлення їх давності та подальшого їх обнулення.

Я прошу показати мені вихід зі сформованих ситуацій, я прошу тебе, Отче, відкрити мені всі шляхи і можливості.

Я прошу тебе гармонійно виправити всі ситуації в моєму житті і притягнути до мене людей, які здатні допомогти мені розібратися на моєму шляху, дати мені розуміння і усвідомлення, куди мені рухатися далі, і в чому моє призначення, яке було приховано Контрактами.

Я посилаю Світло і Любов Хранителям Контрактів і прошу гармонійно розірвати з ними зв'язки.

Я прошу тебе, Отче, з'єднати мене з Джерелом розуміння і усвідомлення і дарувати мені Шлях до Світла.

Амінь! Так є!

Читати цю молитву-звернення необхідно 7 днів поспіль, потім зробити перерву три тижні і знову почати читати 7 днів поспіль.

Читати впродовж 2019, 2020-го років, в період зламу 3D Матриці

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com