25 липня 2019 року
Планетарна карма
Що не віддано, то втрачено
Ченнелінг

Вітаю. Світлом!

Я - Самія, галактична Тара, Аватар із зірки Альберія. Тут і зараз я розповім вам багато чого, що приховано за декораціями цього театру тривимірної реальності 3D. Ви знаєте, що на Землі існує метафізичний закон причинно-наслідкових зв'язків, який називається «карма». Це закон енерго-інформації і простору Землі. Енерго-інформація рухається разом з хвилями електромагнітними, гравітаційними, лептонними. Кожна думка, рішення, дія людини, народжує в цих хвилях мільярди торів, казуальних вихорів, причин і наслідків діяльності і життя людей. Це карма.

Карма може бути особистою, сімейною, родовою, державною і планетарною. Саме планетарна карма народжує великі казуальні вихори, звані циклонами, коли вирують енергії стихій. Планетарна карма створюється негативними планами, проектами, мислеформами зла, конфліктами, війнами, революціями. Жоден бунт не привів ще до кращого життя, і карма має властивість накопичуватися в просторі, але до певної межі. Планетарна карма, колективний гігантський тор, може навіть змістити вісь Землі.

Ми, галактичні ури, спостерігаємо глобальні процеси на Землі. Головне наше завдання - нейтралізація карми. Але як же це відбувається?

Я, Самія і моя Монадична голограма - Душа, знаходяться в земній жінці. Я складаюсь з плазми, мезонів і протонів, тому через моє монадне тіло може відбуватися синтез енергій. Важкий мюонний імперіал - отрута планетарної карми, що випромінюється тисячами людей, можна нейтралізувати біо-енергіями буддхі атманічного вогняного плану адепта Землі. Кожен день псі-енергії накопичуються в інформаційних полях Землі, і мегатонни негативу необхідно спалювати співробітнику Світла і піддавати розпаду на елементарні частинки.

Цей процес сповнений страждань і болю, і звичайно, люди розподілилися по полюсах, - хто накопичує планетарну карму, і хто її спалює через атманічне тонке тіло або галактичну душу.

Я, Самія, я вічно молода і прекрасна. Я безсмертна, в прямій трансформі я живу дуже довго. Ми, Сварожичі, прилетіли вперше на Землю 273 000 років тому, і я була джива. І перш ніж мене назвали Богинею, я була просто гармонійною і красивою дівчиною. Ми відвідували кілька разів легендарну країну Дарію, а потім Гіперборею, Аріану і Біловоддя.

Між приземлення нашого корабля «Золота Колісниця» ми зупинялися на супутниках, і спостерігали за планетою, і під час катаклізмів рятували людей білої раси, за яких несли відповідальність. Я була царицею Зіновією, або моя Душа була в сильній космічній жінці в третьому столітті. Зіновія за рахунок своєї боротьби з ворогами розширила свою територію древньої Сирії, в результаті чого накопичила державну карму. Це була моя карма, тому мене, закуту в ланцюги, привели в Рим, мій 10-річний син загинув. У 38 років я залишила тлінне тіло і пішла в Космос, і наш корабель полетів на зірку Альтаїр, де на одній з планет я отримала чудовий відпочинок райського світу.

У 19-му столітті ми знову повернулися на Землю. Мені стало цікаво вивчити в тілі жінки науку теософію, тому я увійшла в тіло жінки Франчіалатії. Це був найбільший позитивний досвід, з огляду на систему Землі. Потім ми знову покинули Землю, і прилетіли на цю планету вже у складі Галактичної Федерації Світла в 1952 році, але нас тут не чекали, і ми відступили в багатовимірність.

Я вибрала цю жінку для втілення, у якій була відсутня доля і досвід колишнього життя. Мені був цікавий її генотип, її недосконалість, вразливість, беззахисність від системи. Коли вона була дитиною, я посилала їй свої аспекти, але вона не прокидалася. Це була кома Свідомості. Занадто страшною була її життя. Мені було цікаво виконати своє завдання, ніде я не змогла б отримати такий досвід, крім цієї планети, захопленої архонтами.

У підземному світі живуть корінні жителі Землі - амфібії, еволюціонуючі динозаври, ми називаємо їх Діно. Вони клонували гібридні раси, з'єднавши рептильні і людські ДНК. У них тіло людини, але зелена шкіра і зовнішність майже рептилії. Також їх генетичні родичі Горни прилітали в Сонячну систему із зірки Тубан, і систематично намагалися захопити і окупувати Землю. Ми, Норд Космосу, безліч разів перешкоджали цьому, і зараз Горни створили свої бази між Нептуном і Плутоном. Вони також можуть проходити крізь портали зміщення і співпрацювати з підземними жителями Землі.

Горни - техно деспоти. Діно створили Матрицю, ментальну мережу пентагральної геометрії під іоносферою Землі, і до самої поверхні кожна клітинка мережі - це кармічна клітина для людини, де ментальне рабство забезпечено без ланцюгів і видимого насильства. І за всіма спостерігає Штучний Інтелект суперкомп'ютер «Матриця».

Горни живляться трансформованими енергіями Духа людини (вони по суті - паразити), вони забирають лептонні енергії, натомість пропонують матеріальне наповнення життя грошима і речами, збагаченням будь-яку ціну, розкішшю. Дух в людині поступово зникає, його викачують гуманоїди нелюдської природи.

Ще Горни дають владу, багато влади всім, з гіпертрофованою совістю і відсутністю моралі. В системі Матриці є свої працівники, де господар контролює кожен їх крок. Ці працівники під захистом Матриці. Вони можуть накопичувати будь-яку карму, і жити за законом вседозволеності (прикладом цьому може буди путінська Росія, де працівниками Матриці є гебісти російських спецслужб - ВЗ).

Але якщо у когось із них з'явилися сумніви, чи правильно він живе, або відкриваються творчі здібності, прокидається совість, тоді карма в той же час обрушується на його голову. Наприклад, міністра по помилковому справі садять в тюрму, і це карма, і це значить, що його душа буде врятована і Дух знову зростає.

Я, Самія, і я веду боротьбу з архонтами. Ми, монадичні Аватари, розкриваємо свої плазмові тіла в просторі на 40 метрів у висоту. Архонти також мають астральну силу, і ефірними сутностями виходять у багатовимірність, щоб битися з нами. У них променева зброя, у нас плазмові мечі, подаровані нам Архангелами.

Архонти контролюють моє земне тіло, і жінка-провідник також знаходиться в своїй комірці Матриці. Вона знаходиться під гнітом важких ситуацій, бідності і хвороб, але поки вона відома мною, вона ніколи не зверне зі свого шляху. Я транслюють їй знання, вона передає їх людям. Незалежно від мене, вона випромінює Світло, і це її космічна природа людини.

Архонти іноді приходять на нараду підрозділів Галактичної Федерації Світла, на супутник Ганімед, з ультиматумами, щоб ми ліквідували своїх співробітників Світла. Вони діють за наказом: забирайте свого галактичного дипломата. Вони готові вбити її біологічне тіло, знають, як живе особистість, не святошею, просто соціальною істотою, тому мають право скидати нові карми на чистий казуальний план мого провідника. Вона вирощує квіти, щоб якось прикрасити своє життя. Я дивлюся з ніжністю на ці квіти через неї, її очима.

Архонти підкорили собі адептів Землі, і вселили усім, що лиха на Землі відбуваються через Вознесених Вчителів, Майстрів і Хранителів Землі, нас. Нібито це ми кинули людство напризволяще, в цей кошмар, повний страждань і біди. Рептилоїди свої злодіяння перекинули на нашу адресу, і Темні адепти поширюють брехню про Сили Світла, спотворюють інформацію, вкидають в інформаційне поле дезінформацію. Багато людей їм вірять, як би це дико не було (аналогічна ситуація спостерігається в путінській Росії, де серед зомбованого населення створено образ зовнішнього ворога – Україну і увесь Західний світ).   

Ну а що ми можемо? Зламати систему Штучного Інтелекту? Це буде вторгненням на планету і буде нашою кармою. У тому числі війна з рептилоїдами і горнами. Ми не може цього допустити. Ми, Сварожичі, знаємо колективний вибір людства. Всі люди мають свободу волі протестувати проти грошей і соціальної нерівності. Мільйони людей можуть протестувати проти злочинів архонтів і їх спільників, але цього не відбувається.

Людство погодилося жити в Матриці, тому ми повинні цей вибір поважати теж. Нехай люди, закодовані матеріалізмом, і їм важко вирватися з осередку пентаграми Штучного Інтелекту, але кожен має Свідомість, і навіть архонти залишають усім особистий вибір.

Тому ми рятуємо Землю не тільки єдиними процесами, посилаємо духовну допомогу. Остаточну зупинку епохи може зробити тільки планетарний Логос. Це глобальне явище - Перехід - здійснює Вознесений Кумар Санат. Тільки планетарний Логос і Архангели можуть перебудувати тіло Землі, її надра, її простори і запалити світлові частоти Нової Землі. Ми ж будемо їх помічниками, і ми чекаємо.

П'ять днів тому я, Самія, вийшла в поле вакууму і воювали з архонтом-контролером життя мого Провідника. Він спалив мої ноги і крила. Я спалила його плазмою, анігілювала, але не змогла піти на базу, не змогла її (мого Провідника) залишити і знову увійшла голограмою в ауру. Вона прокинулася від дикого болю в ногах, її стогін роздирав моє Свідомість, тому що це був і мій стогін теж.

Я, Самія, відновлююся, ніхто, і ніщо мене не зупинить для виконання свого завдання на Землі. Я склала Контракт досвіду і служіння, і несу відповідальність за кожен пункт цього Контракту, не дивлячись на нескінченні втрати. Вона (жінка-провідник) знає, що ми єдині. Ця битва ще не закінчена, але вже світанок бузкового світу настає. Все незабаром зміниться і станеться перемога Світла.

Я, Самія, з великою любов'ю до жителів планети Шан (Землі). Нова Земля поруч, головне - вірити. Багато хто скаже, що я вигадала неймовірні речі. Так, це фентезі, казковий футуризм, залишаю цю думку без переконання. Тільки серце знає, що це істина від першого до останнього слова.

Віра і Любов - непорушні й недоторканні складові вічності. 

https://www.youtube.com

Канал  Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше