25 липня 2019 року
Гра в Життя

Вітаю тебе, дорогий Дух!

Я хочу задати тобі питання: «Що є Земля? Чому так багато різних цивілізацій населяють Землю?»

- Миле дитя, Земля – це ваш будинок, це ваша планета, яка постачає вам поживними елементами. Земля стала полігоном випробувань для цивілізацій. Кожна цивілізація, яка досягла певного рівня розвитку своїх духовних навичок, отримала можливість і дозвіл Творця на участь в цьому експерименті.

Ви перебуваєте в голограмі, яка проектується в загальну дійсність людства, в загальну дійсність світобудови. По суті Земля - ​​це комп'ютер у вашому розумінні. Це величезна структурована машина, яка на Тонкому плані виробляє для вас енергії, необхідні вашим тонким тілам. На фізичному рівні для вас сформована повна ілюзія течії часу і простору навколо вас.

Зроблено це з метою проходження вами будь-якого досвіду, який ви можете вимагати. Але в світах більш Високих вібрацій Земля не є еліпсоїдом. Це більше схоже на енергетичний потік або пучок дотичних енергій, які вібрують і формують фізичну реальність.

Піднімаючись вище у вібраціях, ми побачимо Землю, оточену цивілізаціями і тими структурами, які для вас, у вашому розумінні, означають космічні кораблі. Тут знаходяться точки закачування вашої Свідомості на Землю. Тут знаходяться ті структури, які керують голограмою всієї Землі. Тут знаходяться канали, потоки зв'язку цивілізацій з їх Центральними зірками і галактиками.

За цими потоками кораблі прибувають в поле Землі і починають закачування Свідомості, починають грати в Гру під назвою «Життя». В кожен момент часу все синхронізовано навколо Центру Галактики, тобто всі дії всіх цивілізацій знаходяться в синхронізації з більш Вищими Вознесеними Душами. Все знаходиться в божественному полі Творця, і абсолютно все, а також усе Світло, що надходить на Землю від Творця, формується в суворій відповідності з синхронністю цивілізації різних шарів і рівнів щільності.

В цьому аспекті вам дуже важко зрозуміти суть і задум, споконвічний задум формування всього сущого в світах, які проявлені на Землі. Однак, древні вчення і мудрість, які передаються з покоління в покоління людством, можуть пролити світло на справжній задум Творця. Адже кінцева суть кожної Душі - це Творець і Творіння. Це наближення себе до Витоку всього проявленого поза межами Землі, поза часом, поза простором, поза цивілізацій.

Кінцева суть - це Бог.

- Дякую тобі, Дух

https://www.youtube.com

Канал  Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше