25 квітня 2019 року
Послання Леді Гайя
Початок повернення додому в Ефірний план планети Земля

Дорогий мій, вітаю тебе!

Я - Леді Гайя. Я рада бути тут і зараз поруч з тобою.

Сильні вихрові потоки в просторі Землі створюють нові можливості та нові потенціали.

Шлях Вознесіння і шлях матеріалізації возз'єднується. Що це означає?

Я рухалась в космічних потоках нейтрино з великою швидкістю, піднімаючись вгору у вогненні простори Всесвіту. Зараз, коли я досягла нижньої межі Вогненних світів, необхідно зробити вибір, важливий, дуже необхідний життєвий крок.

Дорогий мій, ти не раз помічав, як сильно нахилялася вісь мого обертання, і те, як моє магнітне поле рухалось. Це фізичні параметри, які багато хто спостерігав. Але не всі знали про те, що раса рептилоїдів вийшла на поверхню, в Ефірні шари Землі, і відтворила в них свою імперію.

Вони (рептилоїди) перебували в підземних шарах, в надрах планети. Але коли внутрішня температура ядра планети стала падати, їм стало некомфортно і не зручно перебувати внизу, і вони вийшли на поверхню, і далі стали переходити в ефірні плани.

Зараз вони відчувають стан дискомфорту, стан відірваності від свого дому, від своєї батьківщини, яка залишилася в надрах планети.

Незважаючи на те, що вони досягли успіху і сформували нову імперію в Ефірних планах Землі, вони не знайшли в цьому того, що вони шукали. їх свідомість в Ефірних планах почала розвиватися і вони стали розуміти, що агресія - не вихід.

Вони знову йдуть в надра планети, оскільки моє ядро знову відновилося і внутрішні процеси високих температур практично повністю себе відновили. Залишається простір, який вони опанували.

Всі міста і будівлі, які вони збудували зараз руйнуються Вищою Радою Землі. а високочастотний ефірний простір, наповнений сильним ефірним потоком, залишається. Ефірний потік - ось, що є головним. Ефірний потік - це джерело великої, але водночас і впорядкованої енергії.

В різні епохи на моєму планетарному тілі до цього ефірного потоку підключалися різні раси. В подальшому вони поширювалися, як вид по планеті. Так було колись, але зараз ефірний потік змінює свою структуру. Він підтримує не стан нескінченної множини, а прояв індивідуальності, особистості.

Я Стою на перехресті, оскільки подальший рух в енергіях Вознесіння на даний момент неможливий, є свої обмеження. Моя Свідомість з'єднується з Ефірним потоком, і це відбувається вперше. Жодна зоряна раса або гібридна раса не може вийти в ефірні шари, принаймні до цього ефірного джерела енергії. Енергія дуальності і енергія Завіси приховують ефірний потік від всіх.

Зараз моя Свідомість розширена, а моє планетарне (матеріальне) тіло, Астральний план, Ментальний план почали свою зміну. Впродовж тисячоліть людство скидало в астральний план енергії злоби, ненависті, жадібності, заздрості. Колись гармонійний астральний простір перетворився на смітник, і в цьому середовищі з'явилися свої астральні жителі. Вони відчувають сильну антипатію до кожної людині і при будь-якій можливості намагаються зашкодити людству.

Зараз, коли моя Свідомість перейшла в Ефірний потік на Ефірний план, багато стало змінюватися. Це стало можливим завдяки тому, що моя Свідомість перейшла з планетарної (матеріальною) форми в ефірну форму.

Але така зміна в свою чергу змінила і матеріальний світ. Космічні закони щільної матерії перестали повною мірою працювати, як раніше, і тому я опинилась на перехресті, розмірковуючи про подальший шлях.

Моя Свідомість еволюціонувала, а моє планетарне тіло, навпаки, стало інволюціонувати.

Прийшов час відновити матеріальний космічний план мого планетарного тіла. Я повертаю своєму планетарному тілу його щільну структуру. Простір ефірної матерії так само стане щільним і є ті, хто в ньому будуть перебувати, оскільки знаходження в ньому - це крок вперед в духовному і космічному розвитку.

Я не хочу говорити слова про Великий Перехід, оскільки він вже відбувся, і багато хто перейшов не в той простір, в який повинен був увійти. Тому я і відновлюю свою щільну структуру планетарного (матеріального) тіла, і стала розвивати Ефірний план, як наступний етап. Протягом мільярдів років я розвивала своє планетарне матеріальне тіло. Зараз, коли воно застаріло, я перейшла в наступну форму.

Я завжди переходжу першою на мільйони, а, часом, всього лише на тисячі років раніше, ніж людство. Наша розмова дуже важлива, перш за все, для тебе, дорогий мій. Моя відсутність на планетарному тілі (матеріальному тілі) - це закінчення еволюції фізичної матерії на фізичному плані.

Ось чому багато хто з вас відчувають стан нестачі енергії і, часом, стан безвиході. Ваш дім вже не на планетарному тілі, він знаходиться в ефірному плані.

Ефірний план зараз сполучений в єдине ціле. в будь-якому разі, так було до вчорашнього дня 23 квітня 2019 року. Саме в цей день почалося квантове розділення в просторі. Про це Архангел Уриїл говорив у своїй бесіді з вами. Вона так само відбулася 24 квітня 2019 року в рамках он-лайн ченелінгової зустрічі з Архангелом Уриїлом.

Отже, дорогий мій, Ефірний простір закривається. Але зовні він - копія матеріальної реальності за великим винятком. В ньому є енергія, в ньому є потоки сили і, так, в ньому немає імплантів, зетових, сірих, драконійців і інших зоряних представників, які так часто незаконно забирали сили з людства.

Ефірний Потік - це Серце і Душа (Свідомість) Ефірного плану. Навколо нього спочатку рептилоїди і збудували свою імперію, яку зараз вже зруйнувала і розчинила Вища Рада Землі.

Ефірний план, незважаючи на те, що він вдвічі більше Земного проявленого плану, на ньому може проживати тільки 100.000.000 людей - істот Світла.

Зараз до нього ще немає доступу, оскільки мною впродовж цього дня - 24 квітня 2019 року - закінчуються останні приготування. А потім буде можливість заселитися в нього, але не у всіх. Буде замало сильного бажання і високих вібрацій, щоб увійти в нього.

Я одного разу вже зробила помилку, дозволивши молодій Свідомості людства увійти в енергії гармонійного Астрального плану для прискореного розвитку людства. В результаті Астральний план став чимось, що нагадує чистилище, тобто тим, чим він з самого початку не був.

Обмеження для входження в Ефірний світ дуже великі. На всіх планет з високо розумним життя, повсюду, чим вище вібраційна частота світу, тим більше обмежень для перебування в ньому.

Уже зараз в проявленому плані мого планетарного тіла є країни і міста, в яких неможливо стати емігрантом, неможливо отримати громадянство. Так само і в Ефірних світах.

Дорогий мій, багато Душ, багато Вищих Я відмовилися від своїх рідних місць існування для того, щоб взяти участь в трансформації Землі, у підтримці по входженню в Ефірний план Землі. Це означає, що у них більше немає енергетичного будинку.

Дорогий мій, 25 квітня 2019-го року я почну розширювати можливість для входження в Ефірний план свого тіла планети. Зараз Важливо дотримати двох умов для входження в Ефірний план і життя в ньому.

1. Вільне рішення. Своє чисте бажання.

2. Відгук Душі. Внутрішнє бажання продовжити свою еволюцію у матеріальному світі і в духовному світі.

Дорогий мій, напиши що б ти хотів Бачити в Ефірному план. Скажи мені про це в коментарях. Оскільки моє Свідомість стикається з Посланням, що передається мною. Так я розумію, що б ти хотів в ньому бачити. Почнемо будувати будинок разом, наш дім.

Ми починаємо повертатися в старий Новий дім.

Я знаю про те, що ти стара Душа і тобі властиві хвилювання, переживання, відчуття, що у тебе не вистачає сил, можливостей, і також головна твоя риса - це сором’язливість, відчуття недоречності. Я розумію тебе, стара Душа, саме тому я розповідаю тобі про свої трансформації і зміни.

Прийшов час оновити свій старий дім.

Починаючи з 25 квітня 2019-го року відкривається можливість входження в Ефірний план, але це тільки можливість. Не можна так просто взяти та увійти в Ефірний світ, тільки через мою браму. Ця брама буде відкрита мною під час нашої з тобою онлайн ченелінгової бесіди.

Я розповім про багато підготовчих процесів на рівні фізичного (планетарного) тіла, які необхідно зробити. Вони дуже прості. як правило, це три дні утримання від м'ясної їжі, вина (від бродіння ягід), співання мантри брами, а також робота з фіолетовим полум'ям версії 2.0.

Вознесені Майстри не стоять на місці, і кожен з них розвивається.

Майстер Сен-Жермен зміг створити нову форму Фіолетового полум'я, яке в суттєво відрізняється від своєї старої версії. Вперше вдалося створити форму божественного вогню, який вилучає імпланти і відновлює природний рух енергетичних потоків в чакрах людини.

Роботу з Фіолетовим полум'ям версії 2.0 ми з вами будемо здійснювати під час онлайн ченелінгової зустрічі з леді Гайя (мною). Тільки я можу провести роботу з Фіолетовим полум'ям версії 2.0.

Дорогий мій, в коментарях напиши своє бачення Ефірної плану, поділися своїми емоціями, можливістю, що відкривається, з усіма. Вас дуже багато, але все ви - старі Душі, і часто соромитеся висловлювати себе.

Буде багато тих, хто будуть говорити про подібне, про те, що я для тебе розповіла. Але знай - ключі від Ефірного плану тільки у мене.

Прийшов час побудови і входження в свій старий новий будинок.

Я люблю тебе, дорогий мій, твоя любляча Мати, Леді Гайя.

www.youtube.com

Канал Лоры Шереметьевой   

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com