25 грудня 2020 року
Коли проявиться потужний вплив з’єднання Юпітера і Сатурна

Ера Водолія триватиме 2160 років, тому потрібно кілька років, щоб її вплив повністю проявився і став очевидним в світових справах. Однак, головний спусковий механізм для виникнення цієї нової епохи - точне з’єднання Юпітера і Сатурна у Водолії, що відбулося 21 грудня 2020 року.

Попередня космічна епоха ера Риб в 126 році до нашої ери починалася з такого ж з'єднання цих потужних планет - Юпітера і Сатурна, створюючи нову фазу зростання в людській еволюції.

Нове століття Водолія - ​​це світло, духовна радість, гармонія, духовне визволення і свобода відстоювати дані нам Богом права на життя, свободу і щастя.

В останнє десятиліття ми стали свідками вияву природи прийдешньої ери Водолія. Духовна еволюція отримала величезний імпульс в 2012 році, коли сонцестояння 22 грудня відкрило абсолютно нову еру можливостей. Ця брама ознаменувала завершення багатьох космічних циклів і перезапуск їх в новому конструктивному режимі, що значно полегшило досягнення позитивних дій.

До 2012 року глобальна ядерна катастрофа залишалася можливим нашим майбутнім, але натхненні позитивні люди планети впоралися з цим критичним моментом по-своєму, в той час коли доля світу висіла на волосині. В результаті їхніх зусиль колективний розум людства перемістився в Нову Реальність, де ядерний варіант повністю припинив існувати.

В цьому 2020 році важливі астрологічні аспекти в цей час знаменують початок нових циклів впливу Водолія не тільки в його двохтисячному космічному циклі, але також в двохсотрічному, п'ятсотрічному і восьмисотрічному циклах. Ці цикли також працюють.

800 років тому король Англії мав вищу владу, і міг робити все, що йому заманеться, але Велика Хартія Вольності все змінила. Англійський король змушений був відмовитися від багатьох своїх репресивних дій, населення отримало нові права, які стали основою для майбутнього загального права і свободи від гноблення.

500 років тому Мартін Лютер, обурений церковною корупцією, як, наприклад, продаж індульгенцій (привілеїв), вимагав реформи, ризикуючи своїм життям і свободою. Це було народження руху, який взяв гору над старою звичкою недільних проповідей, що засуджують цілі громади, як «грішників».

Початок більш пізнього циклу 200 років тому підготувало ґрунт для сьогоднішніх великих змін. Відкриття в області електрики сповістили еру наукового розвитку.

Сьогоднішні ворота змін в 2020 році мають величезне астрологічне значення. Сильні сторони вирівнюються, відзначаючи розвиток основних довгострокових циклів впливу Водолія. В кінцевому підсумку це призведе до величезного перезавантаження в світових справах.

Іноді люди очікують, що зміни відбудуться зараз же або найпізніше - завтра. У грандіозних космічних циклах часові рамки змін складають роки.

Наприклад, люди очікували, що Гармонійна Конвергенція 1987 року викличе величезні позитивні зміни в світових справах. Коли в наступні кілька днів ніяких змін не відбулося, багато хто розчарувався. Якби вони надали собі більш тривалі терміни, вони б почувалися набагато краще, тому що два роки по тому Берлінська стіна була перетворена в руїни.

Сильний вплив з'єднання Юпітера і Сатурна гарантує великі зміни, але вони вимагають часу. Часова шкала припадає на період 2020-2032 років, і, ймовірно, в середині цього періоду очевидні зміни на краще можуть проявитися, починаючи з 2026 року (плюс мінус 2 роки).

www.youtube.com

 Канал Эра Водолея

Переклад Валерія Зміївського

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com