24 жовтня 2019 року
Колектив гідів
Послання Працівникам Світла
 

Керівництво цього тижня від Вознесених Владик, Галактики, Елементалів Землі, Старійшин Фей, ангельських легіонів і Архангелів, відомих як Колектив.

Уривок з нової електронної книги Колективу «Прояв достатку: колективна пропозиція практичних шляхів до більшого процвітання».

Коли ви говорите або відчуваєте, що «грошей ніколи не вистачає на те, що мені потрібно», або «ніколи не вистачає грошей» або «мені дійсно потрібно більше грошей», ви говорите грошам: «Ви цього не робите. Приходьте до мене в тих кількостях, які мені необхідні, щоб жити комфортно».

Гроші чують вас в цей момент, як і увесь інший Всесвіт.

Відчувається твій смуток, твоє підтвердження відсутності в твоєму житті.

Гроші тоді підкоряються вашій команді, вашим очікуванням і вашому ментальному образу (психологічному стану).

Тоді вони не зможуть прийти до вас в тих розмірах, які вам необхідні для своєчасного здійснення всіх платежів і для комфортного життя.

Вони навряд чи прийдуть до вас взагалі, тому що ви так вирішили.

Це вірно для всього, що ви бажаєте, ви відштовхуєте все від себе, стверджуючи і відчуваючи, що у вас немає того, чого ви бажаєте, і що Нестача - ваша ситуація.

Ваші слова, почуття і твердження завжди виконуються. Це Універсальний Закон.

Коли ви робите ці оголошення, внутрішньо або вголос, ви вносите енергію цієї конкретної «реальності» і запрошуєте її пустити коріння в вас і навколо вас, щоб ваше зовнішнє фізичне життя відображало недолік і боротьбу, які ви описали.

Це відповідає вашому опису. І ваша ситуація триває, якою вона є, без поліпшення.

Ось чому ми пропонуємо вам не оцінювати ваші обставини як погані або неправильні або «недостатньо».

Пропонуємо вам перестати помічати або думати про будь-яку проблему, коли ви нещасливі, поки ви знову не будете в більш високому вібраційному стані і не зможете думати, відчувати і відчувати тільки позитивні емоції з цього приводу.

Це одна з причин, чому візуалізація так важлива.

Візуалізації живлять ваш дух образами і внутрішнім відчуттям того, що ви бажаєте.

Ці візуалізації дають вам відчуття того, що ви вже знаходитеся в цій новій реальності, де у вас є те, про що ви мріяли.

Це стає тим, що Всесвіт каже «Так».

Це стає реальністю, яку ви розвиваєте і закликаєте до себе.

Немає більше того ж самого досвіду боротьби і важкої роботи, але є набагато легший, повноцінний повсякденний спосіб життя, який ви завжди можете уявити собі внутрішньо і пережити емоційно, навіть якщо ви ще не бачите його навколо себе.

Це набагато більше, ніж мріяти. Це спільне творення!

Не обманюйте себе зовнішніми проявами і не приймайте їх. Те, з чим ви не резонуєте, не є вашою реальністю.

Ваша реальність - це завжди те, що ви вважаєте правильним для вас. Якщо вам не подобаються ваші поточні обставини, ви можете змінити їх.

Але це починається з уяви того, що ви любите і бажаєте, з подяки за те, що у вас вже є, а не з сумом коментуючи те, чого у вас ще немає.

Ви в повній мірі здатні уявити і спільно створити більш повноцінне, більш радісне, більш багате життя.

І звідти проявиться більш наповнена, більш радісна і багатша планета.

Якби ви почали говорити собі та іншим: «Я благословенний - я маю достаток. Мені є за що подякувати - і вам теж». Ви цілком могли б відчути внутрішньо, що це не зовсім так.

Або ви можете подумати: «Деякі з моїх друзів мають фінансові труднощі, в будь-якому разі, невеликі. Я не можу відмовитися від них. Я теж повинен негативно прокоментувати ситуацію з моїми грошима, інакше вони подумають, що я не згоден з ними. Або що я більше не такий, як вони».

І тому ви продовжуєте говорити, що вам «ніколи не вистачає» або «ви втомилися від того, що ледь робите це», або щось подібне.

Проте, ми можемо сказати вам, що якщо ви почали говорити про те, що ви маєте достаток, це не зайняло б багато часу до тих пір, поки ви почнете помічати все більше способів, що підтверджують, що ви дійсно маєте достаток. І що твій Достаток починає збільшуватись. Можливо, у вас завжди є достатньо їжі або бензину в машині.

Можливо, у вас достатньо одягу, або ви і ваші близькі в цілому здорові.

Або ви розумієте, що ви були благословенні тим, що отримали солідну освіту.

Або маєте можливість подорожувати в різні місця.

Або що у вас є технічні або креативні подарунки, за які ви раді.

Якщо ви продовжите це як щоденну практику, то одного разу, можливо, через місяць або два, ви помітите, що гроші стануть надходити до вас набагато частіше і легше.

Ви також помітите, що ви більш задоволені тим, що маєте - не нервуєте, не переживаєте і не скаржитеся на це.

Ви просто помічаєте щось хороше, фінансове або щось інше, і дякуєте за це.

Дозвольте собі відчути цей достаток і бути щасливим в ньому.

Переклад сайту ОМАР ТА Сатти

Переклад на українську Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше