24 жовтня 2019-го року
Віра Інгеборг
Всім чоловікам і жінкам: настає вік балансу 

Настав час розкрити увесь творчий і інтуїтивний потенціал всіх нас. Оскільки чоловіча і жіноча енергії нарешті об'єднують сили, щоб прийти до ідеального балансу і працювати у досконалій гармонії, ми вступаємо в нову реальність і еру за межами Его і страху, засновану на співчутті. Прекрасні носії жіночої енергії - і всі ви, хто читає це повідомлення: настав час встановити ідеальний баланс чоловічої та жіночої енергій на Землі. Сила Богині всередині кожного з нас пробуджується прямо зараз. Що? Богиня в чоловікові? Хіба це не дурниця? Ні, просто відкиньте ті старі шаблони вірування Его, на які ми були запрограмовані. Настав час усвідомити, що абсолютно приголомшливо випробувати цю силу, яка дрімає всередині нас, яку ми всі несемо з собою.

Настало Золоте Століття Балансу

В епохи Рака і Близнюків, приблизно аж до 4000 до н.е., на нашій планеті були ери, які проходили в жіночих енергіях. Вони були зосереджені на жіночих якостях, таких як стосунки, народження, виховання, інтуїція і спілкування. За ними настали епохи Тельця, Овна і Риб - епох чоловічої сили, які мали справу з досвідом війни, насильства, раціональності та контролю.

У кожному періоді була відсутня інша частина енергії. Так чи інакше, людство не було повністю функціональним. Мати-Земля бажала цього, як спосіб випробувати дуальність і пізнати життя в дисбалансі. Тим самим вона дала нам можливість також пройти через цей досвід. Увесь цей час ми проходили через кармічні цикли, оскільки було просто неможливо досягти балансу цих енергій у неврівноваженому середовищі. Ці цикли зараз закінчуються, і ми вже знаходимося в перехідному періоді. Експеримент по дисбалансу добігає кінця, і Земля піднімається в П'ятий вимір, а разом з нею - всі ми. Настала золота ера Водолія. Все розпочалося 21 грудня 2012-го року, коли ми перейшли в цю нову астрологічну епоху. Нові енергії, які приносить ця ера, нарешті, допомагають знайти ідеальний баланс.

Йде масове духовне пробудження

Ми вже можемо відчувати це - особливо ті, хто пробуджений або знаходиться в процесі пробудження. Все змінюється, і ми відчуваємо себе інакше, ніж раніше. Ми бачимо, що все більше і більше людей шукають сенс життя, своє призначення, відвідують сайти, заняття йогою, ченнелінгові і просвітницькі семінари, тощо. Усвідомленість - це нова мантра для багатьох. І їх стає все більше з кожним днем.

Досі влада грали в легку гру, щоб утримати нас у наших страхах і хитрощах. Тепер, коли приходять нові енергії, все більше і більше людей прокидаються до своєї духовності і возз'єднуються зі своєю інтуїцією (відбувається активація третьої спіралі ДНК). Ми провели період з 2012-го року по цей час, скидаючи всі низькі частоти, які більше не служать нам і є залишками старої ери Его. У вознесеній версії цієї планети і вознесеній версії нас самих немає місця для цих низьких вібрацій, заснованих на Его і страху.

Дехто з нас вже пройшов цей процес розчинення, деякі знаходяться в середині цього процесу, але більша частина людства тільки пробуджується. Перша по-справжньому велика хвиля пробудження вже почалася. Ці люди переживають те, що ми пережили раніше. Тепер, сподіваюся, що всі ми можемо ясно бачити, чому було необхідно самим випробувати цей біль і перехід. Це повинно було підготувати нас до того, щоб допомогти багатьом послідовникам пройти через цей процес.

Питання полягає в тому, ким вони є, і що таке глибокі знання про те, що в житті має бути щось більше, ніж просто робота, сон і існування в соціальній системі, це і змушує їх зараз бути у перевантаженому стані. Вони відчувають відкриття своєї серцевої чакри (панахати) і, разом з цим, відкриття своєї енергетичної системи, яку вони тримали закритою впродовж досить тривалого часу. Ті, у кого система все ще закрита, ще не відчувають зсуву, просто тому що вони не здатні сприймати нові частоти і відчувати їх. Вони будуть продовжувати жити в своєму закритому просторі свого Его ще деякий час, поки не будуть готові. Для цих людей буде перехідний період в наступні 16 років. Їх система внутрішніх чакр  також буде відкрита. У них буде час встигнути поступово перейти з 3D (тривимірного простору) в 5D (п’ятивимірний простір) за цей період. Вони будуть відчувати себе все більш некомфортно, якщо вони не впораються з переходом, аж до того моменту, коли їм доведеться або зрушити з місця, або покинути своє фізичне тіло лише тому, що відмінності в енергіях викличуть настільки сильне тертя, що їх система згорить (фізична смерть).

Чоловіки і жінки страждали від придушення. Часто помиляються, вважаючи, що підйом і кінець придушення жіночих енергій стосується лише жінок цього світу, яким не давали можливості вільно жити по-жіночому і не дозволялося насолоджуватися задоволеннями любові і сексуальності. Це, просто кажучи, неправда. Чоловіки так само страждали без цього балансу і повинні були придушувати свої почуття і вразливості впродовж тривалого часу. Чоловіки також не могли вільно висловлювати свою любов і сексуальність, оскільки вони були змушені грати провідну роль захисника - здолати жінку і, таким чином, завдати собі шкоду (травму), позбавивши себе свого власного доступу до цього балансу.

Придушення було дійсно придушенням жіночих якостей, які несуть в собі як чоловіки, так і жінки. Обидві сторони повинні переучуватися, що вразливість - це справжня сила, і що сексуальні енергії, пережиті через вищі чакри, є чимось абсолютно священним і енергією, необхідною для творення і маніфестації. Ми всі повинні відкинути старі моделі страху, провини, сорому і збентеження, і зрозуміти, що всі ми заслуговуємо на те, щоб насолоджуватися цим задоволенням з простору безумовної любові і свободи.

Зараз настав час заново відкрити для себе наші інтуїтивні дари і керівництво, які всі ми несемо всередині. Настав час знову відкрити для себе наш зв'язок з Джерелом і усвідомити, що Бог - не авторитетна постать в Небі, яка вчить нас слухняності, а універсальна сила і жіноча енергія Богині, що дрімає в кожному з нас: наша інтуїція, телепатичні комунікативні навички, здатності до зцілення за допомогою енергетичної роботи тощо. Але ті, хто використовував їх у кращих намірах, були розп'яті, спалені як відьми і чаклуни, або висміяні як психічно хворі в минулі епохи.

Балансування чоловічого і жіночого може збивати з пантелику

Час контролю і програмування з боку таких авторитетів, як релігії або уряди, які контролюють всіх, пройшло. Ми вступаємо в фазу розчинення всіх залежностей. Це призводить до хаосу, який ми можемо відчувати прямо зараз у всьому світі. Мати-Земля вивільняє старі енергії землетрусами і вулканічною активністю, люди вивільняють старі енергії в конфліктах і війнах, і це все є результатом тривалого придушення. Ми поступово усвідомлюємо, що відповідь на насильство - не контрзахід або помста, а співчуття і, отже, підвищення частоти вібрацій до більш високого рівня. Це призведе до ситуації, коли односторонні шалені енергії більше не матимуть резонансного поля і будуть просто перетворені таким чином в більш високі частоти. Цей огляд показує деякі чоловічі і жіночі якості, що врівноважують один одного:

Чоловіче / Жіноче

Ліва півкуля мозку / Права півкуля мозку

Виконання / Буття

Прагнення / Здача, дозвіл

Аналітичне / Інтуїтивне

Конкретне / Абстрактне

Прискорення вперед / Терпіння, вирощування

Віддання / Отримання

Організація / Споглядання

Думання / Відчування

Стає очевидним, що вони потрібні один одному, щоб бути цільними. Ми повинні прийняти, що обидві енергії необхідні для створення і прояви нового світу, в який ми вступаємо. Якщо вам доступні тільки жіночі енергії, ви можете придумати великі наміри та ідеї, але без розуму, його думок і імпульсів тіла, це завжди буде залишатися наміром і ніколи не проявиться. Якщо у нас є тільки чоловічі енергії, доступні для прояву - ми щось створюємо, але без справжнього наміру серця любити, що призводить до використання технологій для неправильних егоїстичних причин.

Зцілення болю розподілу через справжнє співчуття і розуміння

Врівноваження, через яке ми всі проходимо зараз, може бути дуже заплутаним. Відкривши наші енергетичні поля, ми створили простір, щоб впустити нові енергії. Тим, хто знаходиться в більш чоловічих енергіях, може бути некомфортно виявити (або з’ясувати), що раптово всі ці пригнічені почуття виходять на поверхню.

Я можу тільки закликати вас приймати їх, щоб позбутися старих соціальних програм, які не дозволяють чоловікам показувати свої почуття. Немає нічого більш могутнього, ніж людина, яка відкрила справжню якість і силу співчуття і інтуїції, щоб проявити свій справжній потенціал. Для тих, хто несе більше жіночих енергій, може бути незвичним більше мислити розумом, а не серцем.

Я настійно рекомендую не відштовхувати думки, а навчитися управляти ними так, щоб вони служили для прояву намірів серця. Коли обидві частини (жіноча і чоловіча) досить сміливі, щоб виконати балансування, ми не тільки допомагаємо собі, але і всій планеті, перейти ще швидше. Так що пориньте в незвідане і відчуйте красу іншої половини.

«Прийміть свою Богиню всередині і гордо плекайте її силу»

Чоловіки з Марса, жінки з Венери?

Це все ще вірно, але, у міру того як ми розсіюємо ілюзію поділу, ми також розчиняємо відстань між цими планетами. Прийміть свою Богиню всередині і гордо зрощує її силу. Не важливо, чоловік ви чи жінка: цей баланс був відсутнім елементом цілісності.

Тексти, якими я ділюся, завжди засновані на моїй власній інтуїції, досвіді клієнтів або моєму власному. Я не стверджую, що поділяю істину. Я закликаю всіх брати тільки те, що резонує з вами, щоб знайти свою правду і мудрість. Оскільки це універсальна мудрість, я не претендую на авторські права. Будь ласка, не соромтеся ділитися цим контентом, зберігаючи це послання повністю, щоб значення не було спотворене.

Дякую. Бажаю вам Світла і Любові.

Автор Vera Ingeborg

Переклад і правка Валерія Зміївського

https://www.youtube.com

Канал  Абсолютній Ченналинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше