23 вересня 2020 року
Кобра (C.O.B.R.A.)
Важливе послання для населення поверхні

Кілька годин тому за лаштунками відбулася різка військова ескалація, і зараз йде повномасштабна війна між Галактичною Конфедерацією Світла (ГФС) і космічним флотом Драконійців в підмісячному просторі, а також повномасштабна війна між Рухом Опору і Темною фракцією ілюмінатів, що відкололася, у підземних базах планети.

На даний момент нічого не можна сказати про операції на поверхні, оскільки все поки що засекречене. Хоча конкретним результатом цього конфлікту є явна поразка Драконійців і Темної фракції ілюмінатів, що відкололася.

Енергія цього конфлікту виллється на поверхню планети у вигляді зростання насильства серед жителів поверхні і насильства з боку Кабали по відношенню до людства на поверхні. У цьому конфлікті буде два піки. Перший - квадрат Марса і Сатурна 29 вересня 2020 року, а другий - квадрат Марса і Плутона 09 жовтня 2020 року.

Сили Світла звертаються до всіх, хто відчуває таке керівництво, приєднається до медитації «Квітка Життя» в ці два ключові моменти (в ці дні), щоб звести до мінімуму це насильство, і внести більше світла в ситуацію на планеті.

Сили Світла також звертаються до всіх, хто відчуває таке керівництво, приєднається до щоденних медитацій «Квітка Життя» у зручний для них час. Ці медитації проводяться щодня кожні чотири години в 12:00, 16:00, 20:00, 24:00, 4:00 і 8:00 години за всесвітнім координованим часом.

З'єднання Сатурна і Чорного Місяця 21 вересня означало піковий карантинний статус для всієї планети Земля, також як і планетарний карантин коронавирусу, і тепер Темні Сили щодня втрачають контроль над поверхнею цієї планети.

Однак у Кабали все ще є велика ймовірність спробувати ввести нові обмеження впродовж приблизно тижня, і помірна ймовірність того, що кабала спробує ввести їх в наступні три тижні. Тому Сили Світла просять всіх, хто відчуває таке керівництво, брати участь в щоденній медитації в 21:30 за всесвітнім координованим часом, щоб протидіяти блокуванням коронавирусу.

Перемога Світла!

www.youtube.com

Канал Секретные Материалы

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com