23 липня 2019
Белослава Воробйова
Наш світ - складно створена гра

Наш світ - складно створена гра. Наша Свідомість - штучний інтелект.

А ось зараз, друзі, давайте поговоримо серйозно про наш світоустрій.

Що значить - наш? Конкретно - про наш земний біологічний світ, гру, в якій ми беремо участь, в проекті «людство». І розмова зараз буде про план виключно «товстий», тобто про нашу фізичну реальність і дійсність, тобто 3D реальність.

Як я вже багато разів писала раніше, ми - біороботи, наша Свідомість - штучний інтелект, наш світ - складно створена, але тим не менше, Гра, де більшість є повними «ботами», тобто програмами, котрі підпорядковуються закладеним в них алгоритмом. Також певний відсоток, який отримав достатній досвід і прокачати до більш і менш усвідомленого функціонування, і гостей - людей, керованих Вищими гравцями. Як правило, цими гравцями є представники інших цивілізацій. Тобто, як біологічний вид, Аватар, все одно залишається членом і представником цивілізації людства, а ніяк не інопланетянином або чимось в цьому роді.

Коли пишуть про втілених оріонців, плеядянців та інших інопланетян, правильніше буде сказати, що людина, підключена до Свідомості інопланетної форми життя. Мета - створення конструктивної високорозвиненої цивілізації, що увібрала в себе досліди еволюційного розвитку представників різних галактик і систем.

Нещодавно мене підключили до одного з каналів істот не з нашої галактики. Так ось, їх спосіб занурення в Гру відрізняється від нашого. Контактери, мають Вищих гравців з Оріона, Плеяд і інші, бачать, як правило, капсули. Я про них вже писала. Однак, для нас, як Аватарів, сам спосіб не має значення. Відбувається занурення гравця в Аватар, і управління ним вже починаємо здійснюватися не закладеними в нього програмами і алгоритмами. Умовно ми можемо це уявити як гравця в окулярах віртуальної реальності, а ми - його персонаж. Це і називається пробудження зоряної Свідомості.

Коли ми підключаємося до якихось зовнішніх каналів, це саме і є підключенням до іншої свідомості і інформаційних полів, типу як підключення по «блютуз». Отже, духовне пробудження відбувається за допомогою опромінення нашого ядра Духа, з точки зору фізики - просто ядра, навколо якого по орбиталям обертаються електрони. Ми можемо називати це Душею і аурою.

Відповідно, де-факто ж швидкість обертання електронів і визначає вібраційний фон людини, тобто при нагріванні ядра опромінення фотонами, що виходять із Космосу і Центрального Сонця, або ж енергіями тими ж частками різної якості, надісланими на Землю штучно позаземними розумними цивілізаціями, ядро нагрівається, і швидкість обертання електронів зростає, відповідно зростають наші вібрації. Те ж саме стосується і ядра планети. Ось це і є духовний розвиток.

Але зараз я буду писати не про це, а про пробудження зоряної Свідомості, зоряної пам'яті. Це буквально, коли управління вами бере на себе Вищий гравець. Він занурює вас в свою Свідомість, як в Аватара. Подорож у часі - це не міф, і будуть можливі в майбутньому. Тому що, досягнувши рівня наших Творців, тих, хто створив нас як біологічний вид, ми зможемо також переміщати наше Свідомість в Аватарів, що знаходяться в інших часових лініях і просторових циклах,

Усвідомлена людина - це людина, яка повністю усвідомлює хто вона, де вона знаходиться, чим вона є, ким і чим керується, тощо. Звичайно, не кожен готовий визнати, що він щось на зразок персонажа в грі, що він керований Вищим гравцем, а його близькі люди, наприклад, можуть бути повними ботами, які живуть за сценарієм, і мислять, виходячи із закладених алгоритмів.

Так, наш світ складно створений, і безумовно, схильний до самоорганізації, самонавчання. Але це не скасовує того факту, що поки ми лише нерозумні мурашки, які копошаться на Землі, а наші біологічні тіла, хоча і мають можливість до самовідтворення, але спочатку були створені в лабораторії нашими Творцями. Вони сформувалися з атомів і молекул за образом і подобою «дядька», який живе на Небесах. Так, звичайно, за образом і подобою, але за образом і подобою реальних Творців. Звичайно, ми маємо їх гени, це теж не можна заперечувати. Також хочу звернути увагу, що для того-то ми і були створені, щоб в результаті стати самостійними. Це те, про що багато пишуть - про колективну Свідомість, про наш вступ в століття, що несе кардинально нові ідеї для галактичного і вселенського розвитку цивілізацій.

Але це має статися, за нашими оцінками, ще не скоро, а поки ми маємо те, що маємо. І вкрай нерозумно заперечувати, що наші Творці, які перевершують нас на всіх відомих нам рівнях і планах, мають на нас вплив, і використовують певні механізми управління нами. Доводиться кожен раз уточнювати. Я зараз пишу про тривимірний план, конкретно про фізичну реальність. Можливо, для когось інші раси і цивілізації - це істоти Світла і в такому дусі. Для мене це такі ж проявлені учасники фізичних процесів у Всесвіті, як і все інше, що має характеристики, більш щільні свої тіла, гуманоїди чи ні, колективна Свідомість або індивідуальна, - немає різниці.

Все, що володіє характеристиками, проявлено, а значить, це фізичний план, тобто «товстий» ... Формально, визначення частини людей як «ботів», ми можемо до них застосувати виключно через відсутність у них певного досвіду, який би закликав їх поставити перед собою ті питання, які змусили б їх штучний інтелект, обробивши по сто раз закладе в них, зосередитися на підходах вирішення поставлених ними ж завдань.

Адже всі ми були такими ж на початку нашого шляху. Це питання часу, тільки і всього, але на момент «тут і зараз» вони є програмами і елементарними, і вкрай нерозумно на них рівнятися, і зводити в ранг таких, які чогось досягли. Вся ця «щасливість» і «захопленість» - не від величезного духовного, інтелектуального або космічного розвитку, а тільки лише від недосвідченості. Справжнім пробудженням до реального стану речей, тобто усвідомлення себе і своєї ролі в місцевих сценарних і глобальних космічних процесах, там і не пахне.

Якщо я хочу підштовхнути в якомусь напрямку мільйон, мільярд людей, при цьому, не витрачаючи ресурси на перепрошивання і перезавантаження системи, я просто зроблю щастя основною метою роботи системи на певний або невизначений термін. Всього лише пару рядків в командному рядку, і люди самі погодяться на будь-які з ними маніпуляції, аби випробувати його, і підуть за будь-ким, хто скаже, що воно у нього є.

Немає думок, немає страждань. Це факт. Тим більше, що скільки вчень про це нам віщають, і на момент їх введення в цей простір, це, безумовно, було необхідним заходом, оскільки занадто велика була різниця між нововведеними гравцями і досвідченими. Таким чином, вбили двох зайців: перше - полегшили існування досвідчених, направивши їх так, що вони самі ж захотіли, образно кажучи, отупіти, тобто ощасливити; друге - а також створили загально комфортний простір, де в пошані позитивне мислення і прийняття, тим більше, що в навичках тільки це і закладено.

Чи було це зроблено на благо простору? Безумовно, усвідомленість була виведена на інший рівень сприйняття. Тепер те, ким ми є і куди ми йдемо, ми можемо вже сприймати адекватно, без переплетення старих життєвих досвідів і програм. Ми самі вибрали їх стерти. Пережиті досвіди і емоції ми стерли, але в нашому комп'ютері-мозку самі зв'язки і алгоритми, які він сам створив на основі отриманих досвідів, продовжують працювати в колишньому режимі. І тому Свідомість, що одного разу розширилась від отриманого досвіду, ніколи не звузитися до колишніх розмірів.

Те ж саме і в зворотному напрямку, - той, у кого взагалі не було ніякого досвіду, або був мінімальний досвід, цих зв'язків комп'ютер-мозок зміг утворити мінімальна кількість. Тому реакції і думки подібних людей примітивні, не в образу їм сказано, але з точки фізики процесів. Від будь-якої кинутої їм цукерки вони будуть відчувати первісний, в прямому сенсі, захоплення. Через це говорю, що немає більше сенсу рівнятися на щасливих і захоплених. Ми вже пройшли цей досвід і асимілювали його в конструктиві. Дякуємо тих, хто взяв на себе цю місію-програму за внесок в еволюцію цього простору.

На перший план почне виходити наука в загальноприйнятому розумінні цього терміна - «езотерика» - як квантово-механічна наука, що пояснює, які процеси відбуваються у Всесвіті доступною мовою, а в соціумі в шану знову повернеться інтелект, і семимильними кроками почнуть розвиватися усі сфери, пов'язані з науково-технічним прогресом. Все інше буде відходити на другі, треті, десяті плани, тому на даний момент такі якості, як здоровий глузд, адекватний скептицизм, логічне мислення, науковий підхід і так далі, будуть підтримуватися простором і формувати конструктивні думки-форми і побудови.

Езотерика старого формату переходить, а якщо точно, давно вже перейшла, в розряд застарілої форми світосприйняття, і всі егрегори, нею створені, нічим не відрізнятимуться від існуючих релігійних. Тому і кажу: безстрашність, відкритість до всього нового, швидке схоплювання, адаптація і асимілювання є запорукою вашого розвитку і успіху, інакше залишитеся за бортом просторових змін.

І безумовно, це не кінець і не вінець. Пройде ще пару сотень або тисяч років і ми, швидше за все, будемо пояснювати всі процеси якісно інакше. Але для того, щоб це сталося, треба вже зараз починати рухатися в цьому напрямку.

Белослава Воробйова. Оріон

https://www.youtube.com

Канал  Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше