23 грудня 2019 року
Анна Аверіна
Ми входимо в коридор затемнень

Ми з вами підходимо до коридору затемнень, який енергетично почався ще 21 грудня 2019 року.

21 грудня ми завершили стару інформаційну програму, за якою будувалася наше життя, і перейшли до нової. Всі ваші вибори, які ви зробили до цієї дати, починають формувати ваш новий шлях, вашу нову реальність. І в результаті таких змін буде змінюватися энерго-інформаційна структура всього людства.

Це завершальний коридор вісі Рак - Козеріг, а ця вісь в астрології відповідає за глобальні питання Переходу від старого до нового, від життя до смерті і назад. І ми будемо підводити підсумки минулих трьох коридорів, отримувати плоди наших дій в січневому коридорі 2019 року і закладати насіння нового життя.

 Так що, це буде важливий період - раджу провести його усвідомлено.

У коридорі затемнень нас чекають два затемнення - Сонячне 26 грудня 2019 року і Місячне 10 січня 2020 року.

Це найбільш значні точки цього коридору, тому варто зупинитись на них докладніше.

Розпочнеться грудневий коридор затемнень 26 грудня вранці за київським часом (о 07:14–07:18 годині) кільцеподібним сонячним затемненням. Сонячне затемнення принесе багато несподіваних і революційних змін в соціальне, фінансове і особисте життя. Почнуться процеси відновлення і повної перебудови цих сфер.

Під час сонячного затемнення відбувається щось, схоже на перезавантаження комп'ютера. І це дуже цінний час для усвідомлення.

Час зупинитися, розслабитися і усвідомити себе, своє існування, свою єдність з людством, Землею, Сонячною системою, галактикою і Всесвітом - усвідомлення себе частиною всього ... Усвідомити, що ви підтримані Єдиним Цілим, якщо ви налаштуватися з ним і виконуєте своє призначення в цьому єдиному організмі .

Усвідомлене сприйняття затемнення може дати абсолютно унікальні можливості змінити життя на краще. І Сонце і Місяць дадуть максимальний імпульс вашим планам.

Але для цього треба спочатку підвести підсумки. Переосмислити свій творчий шлях. Чи відповідає мінливому світу те, що ви робили до цього? Можливо, прийшов час змінитися і йти в ногу з Землею?

І, підвівши підсумки, сміливо приступайте до свого творіння. Усвідомте, що ви хочете прожити в найближчому майбутньому, якою людиною хочете стати. Настав час досягти повної ясності у баченні власного життя і заявити собі і своєму внутрішньому Всесвіту про те, що ви берете повну відповідальність за те, що завжди були і є Творцем свого життя.

Тільки це одне приведе вас у відповідність з енергіями, які допоможуть вам реалізувати свої мрії.

Якщо ви повністю впевнені в тому, що ви хочете здійснити, то зараз найсприятливіший час, щоб почати рухатися обраним шляхом. Саме в затемнення ви можете змінити лінію долі. Робіть вибір вашого Шляху і вступайте на нього!

Для усвідомленого і ефективного проведення цього дня, ви можете провести вранці 26 грудня або в інший доречний для вас час, активацію:

аудіо варіант:

https://drive.google.com/file/d/1ZJaDMy1EIFvofqRWIYPP8p3X_j4Ow9xH/view?usp=sharing

Мудреці кажуть, що ефект від однієї духовної практики в затемнення прирівнюється до ефекту від тисячі практик.

Зараз ви можете багато чого зробити для себе і Світу, провівши усвідомлено момент затемнення.

У вас залишається час підготуватися до моменту затемнення. До цього часу вам потрібно звільнити для себе час і місце, де ви зможете побути наодинці, і вам ніхто не перешкодить.

Прийняти душ, очиститися, одягнутися в простий вільний одяг, заспокоїти свій розум, провести активацію, після чого записати або замалювати все, що ви побачили і усвідомили, посидіти і осмислити те, що ви побачили, записати думки, які надійшли, записати ваші наміри, можна зробити карту Бажань, провести який-небудь ритуал.

Сам день затемнення найкраще провести на самоті, або в колі найближчих людей. Постарайтеся зберігати душевний і емоційний спокій, налаштуйтеся на позитивну хвилю, думайте про хороше, уявляйте свої мрії (але пам'ятайте, що бажання цих днів сильно заряджені, мрійте обережно!).

Обов'язково створіть собі відчуття свободи і особистого простору в ці дні. Читайте щось нове і незвичайне для вас, розширюйте свій кругозір. Носіть з собою блокнот і ручку і записуйте туди всі свої ідеї.

Затемнення Сонця сіють насіння прийдешніх подій, закладаючи програму майбутнього. Використовуйте цю потужну космічну енергію, щоб закласти свою особисту програму.

Наступні місяці несуть в собі потенціал перетворення мрії в реальність.

Ключовим тут є збереження відкритості, відповідальності і готовності до дій.

Пасивне очікування того, що щось само прийде і станеться з нами, є не кращим способом використання алхімічних енергій, які прийшли на Землю. Активність і залученість дозволять нам стати свідомими Творцями свого життя.

переклад і правка Валерія Зміївського

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше