22 вересня 2020 року
Майкла Лав
Подія 2020 року - масштабне розширення графіку на Землі
Передача плеядянських Сил Світла

Вступ

Ми, Плеядянці і Земний Альянс, представляємо вам... це особливе розшифроване ефірне світлове Акаші про те, що відбувається велике планетарне Вознесіння Свідомості.

Частина вас усвідомлює, що на Землі відбувається щось дивне і що прямо зараз в серцях мільярдів зоряних істот відбуваються великі позитивні зміни і еволюція.

Інформація в цьому повідомленні зібрана ефірним шляхом і з надійних джерел розвідки Земного Альянсу.

Ця інформація надається ​​з 5-го виміру.

Починаємо ефірну передачу…

Повідомлення для зоряного посіву Землі

У міру того, як ми наближаємося до світанку нового золотого століття Водолія і кульмінації грандіозної події 21 грудня 2020 року, Земний Альянс повідомляє, що близько 48 земних годин тому доброзичливі Сили Світла, що знаходяться в Сонячній Системі Землі, продовжують місію по звільненню планети до найвищого галактичного рівня, що є наслідком події еволюційного Вознесіння Землі.

За лаштунками відбуваються неймовірні речі, поки фінальна битва за свободу планети Земля розігрується від Небес до Землі.

В рамках цієї останньої ескалації Сили Світла безпеки Delta відбили і повністю нейтралізували серйозний контрнаступ Темних, здійснений в останню хвилину проти Вознесіння планети, який зазвичай викликав би серйозні проблеми з Новою Сіткою Світла Землі 5D.

В останній передачі даних ефірних Сил Світла, перехопленою Земним Альянсом, потік даних свідчить що зараз відбувся серйозний розрив між 3D і 5D Часовими Лініями, які існують на поверхні.

Потужні космічні енергії є причиною цього розриву Часової Шкали на Землі, оскільки істоти всіх рівнів вібрації на поверхні старанно працюють, щоб стабілізувати свою частоту.

Світло, що падає на Землю, змушує земних істот рухатися відповідно по Часовій Шкалі, з якою вони найбільш резонують.

Оскільки планета переміщається з 3-го виміру через 4-й вимір, до 5-го виміру, ми будемо просто говорити про 3-й і 5-й виміри.

Давайте з'ясуємо і скажемо, що «виміри - це універсальні константи, які не змінюються, і єдине, що один вимір має спільного з іншим, - це істота, яка існує всередині них.

Вібраційний резонанс виміру не змінюється, але істота в цьому вимірі може змінювати частоту і буде більше резонувати з одним виміром, ніж з іншим.

Вимір (вимірювання), з яким резонує кожна істота, буде проявлятися як зовнішня реальність, що сприймається.

Поділ між 3D і 5D не відбувається на Землі, оскільки цей поділ уже існує, говорячи вібраційних мовою.

Усі виміри в цьому Всесвіті розділені природним чином, тому що вони, зазвичай, резонують на різних частотах.

Що цікаво, нещодавній потік даних показує, що вібраційний розрив між істотами на Землі, які більше резонують з 3D, і істотами, які більше резонують з 5D, різко збільшується.

Одна істота просувається до більш високого резонансу, а інше нерухомо сидить на більш низькому рівні вібрації.

Ми впевнені, що ви помітили це як зоряна істота (зоряний посів на планеті), тому що ви набагато більш чутливі до поділу між вимірами і краще інформовані про свою власну багатовимірність.

Крім зростаючого резонансного проміжку на поверхні, нещодавні ефірні дані також показують потужні спалахи 40-герцового 5D-Гамма-Світла, які виходять від галактичного ядра, які регулярно падають на планету, тепер значно посилюють енергію як 3D, так і 5D виміру.

Що це означає на земній мові?

Це означає, що резонанс обох вимірів / Часових Ліній значно посилюється, змушуючи обидві частоти проявлятися з більшою силою.

На тривимірному рівні тривимірна Матриця і стара парадигма все більше йдуть в область (зону) деградації. Істоти, які тут переважають, будуть відчувати все більший і більший хаос у міру того, як все йде вперед і в міру того, як в 3-му вимірі сяє все більше Космічного Світла.

Оскільки наш Всесвіт - це Всесвіт вільної волі, істоти, безумовно, можуть вибирати, де вони вважають за краще резонувати, і велика частина людства, як і раніше, резонує в нижніх сферах за замовчуванням (тобто в 3D вимірі, в 3D Матриці), не усвідомлюючи, що відбувається або що вони мають силу змінювати речі.

Оскільки ми - Вищі істоти, які прийшли на Землю давним-давно, щоб допомогти людству, і оскільки ми живемо тут в людських тілах і переживаємо цей досвід разом з людством, ми, безумовно, знаходимося під впливом тривимірної частини нас самих.

Однак для нашої сутності нижчі вібрації токсичні, і, звичайно ж, іноді це не найприємніший досвід для нас.

Отже, де ми знаходимося прямо зараз, в 2020-му році, на планеті Земля, коли потужні галактичні енергії виривають всіх нас з одного виміру в інший, і переносять у більш високий?

Без будь-яких суджень ми говоримо: «Ви можете оцінити, де ви знаходитесь у всьому цьому, по тому, як все протікає у вашому житті» (гармонійно чи ні).

Тільки у Вищих Сферах існують Мир, Любов, Достаток, Свобода, Здоров'я та Радість.

Це погано чи добре?

Ми можемо сказати вам, що незалежно від того, що відбувається в одному чи іншому вимірі, ви можете в будь-який момент перейти в той вимір, де вам більше подобається.

Це просто питання вибору і знання, як здійснити цей Перехід.

Якщо ви хочете бути більш пристосовані до нової Часової Шкали 5D Гама-Світла, де життя стає яскравішим у всіх областях, дуже важливо почати виконувати внутрішню роботу, необхідну для підвищення вашої внутрішньої вібрації, щоб ви могли швидко здійснити цей зсув у вимірах.

Просте запитання: «Як краще за все почати вібрувати вище?»

Ось наша порада:

Їжте тільки природно-енергетичні продукти і пийте чисту воду.

Виведіть з організму всі токсини.

Відійдіть якомога далі від 3D комерційної Матриці.

Видаліть від себе від всіх негативних людей і негативні речі у своєму житті, і проведіть якийсь час на самоті. Істоти з низькими вібраціями за замовчуванням виснажують вашу життєву силу, і частіше за все близькі родичі можуть бути вампірами вашої енергії. Ви не зобов'язані дозволяти будь-кому виснажувати вашу енергію з будь-якої причини. Якщо хтось намагається контролювати вас, маніпулювати вами або намагається не дозволити вам бути тим, ким ви є, відпустіть його.

Зціліть свою внутрішню травму, щоб очистити тіло від захопленої негативної і токсичної емоційної енергії.

Ставте під сумнів все і будьте відкриті для нових можливостей.

Жорсткі системи переконань обмежують вас найбільше всього на світі.

Повністю прийміть себе і спочатку подбайте про себе якнайкраще, тоді ви будете готові допомагати іншим.

Використовуйте афірмації щодня і спостерігайте, як змінюється ваш світ.

Шукайте знання за межами ЗD Матриці, щоб ви могли повністю зрозуміти, що насправді відбулося в історії Землі.

Почни робити те, що любиш, як противагу тому, що не любиш.

Почни бути самим собою, не звертаючи уваги на те, що думають інші.

Насолоджуйтесь музикою, мистецтвом, танцями, іграми та сміхом.

Розважайтеся, ризикуйте і насолоджуйтеся життям.

Медитуйте хоча б одну годину на день. Коли ви медитуєте, з'єднаєтеся з божественною істотою, якою ви насправді є. Коли ви виявите, що це за істота, ви будете вражені. Це найбільша істота у всьому Всесвіті.

Щоденна ванна з морською сіллю творить чудеса, оскільки кристалічна сіль заряджає ваші стільникові батареї.

Кристали з Землі - найпотужніші інструменти Вознесіння у Всесвіті для посилення вашої внутрішньої частоти.

Відпустіть справи, виберіть позитив і проявіть добрий і шляхетний характер.

Почніть робити це прямо зараз і подивіться, наскільки прекрасним стає ваше життя.

Це трансформація, і це піднесення.

«Кращий спосіб змінити світ - це перш за все змінити себе».

Просто почніть створювати Нову Землю навколо себе, прямо там, де ви знаходитеся. Це завоює популярність.

Припиніть миритися з жахливими і безглуздими речами, які вам кажуть, коли ви в глибині душі знаєте, що це неправильно. (Прикладом може стати безглузде носіння масок під час рейкового карантину від коронавірусу).

Не завдавайте нікому шкоди, але не підкоряйтеся нікому і жодній установі.

Ви Великий Суверенний Творець.

Хоча 5D є прямо зараз, прямо тут, щоб ви почали існувати в ньому і почати відчувати блаженний стан на постійній основі, ви повинні внести свій внесок, щоб мати можливість отримати цей досвід.

Галактика створює енергетичний простір на поверхні Землі, але кожна істота має розвивати свою власну душу і підвищувати свою внутрішню частоту, щоб відповідати новій 5-мірній Землі (5D Землі), яка зароджується.

Для цього ви повинні відволіктися від тривимірного зображення, відволіктися від сторонніх предметів, включити надихаючу медитативну музику, і дозволити їй грати у фоновому режимі, в той час як ви приділяєте увагу будь-якій з наступних речей:

Небесні істоти

Небесні пейзажі

Нова Земля

Свобода

Кохання

Мир

Радість

Достаток

Здоров'я

Ваші мрії і бажання

Ваші досягнення

Сакральна геометрія

Красиве мистецтво

Істоти, яких ви любите найбільше

До вас прийшла нова ідея.

Роблячи це впродовж 10-20 хвилин, ви почнете відчувати 5D частоту (Неба і Нової Землі). Після того, як ви зробите це стільки разів, скільки захочете, впродовж декількох днів, це стане повністю автоматичним і стане вашим постійним станом буття, навіть коли ви повернете свій фокус назад в 3D вимір.

Те, що ви робите тут, коли ви це опановуєте, - це сприймаєте тривимірну реальність (3D  реальність) навколо вас новими 5-мірними очима, і саме так Нова Земля починає проявлятися і залишатися назавжди.

Це 5D-Гамма стан - це стан щасливої Свідомості, коли ваша ліва півкуля (3D-альфа) і ваша права півкуля (5D-гамма) починають працювати разом одночасно, отже, багатовимірне сприйняття і функціональність. Це навмисна стратегія 5D фокусу, коли необхідно спочатку, змусити вашу істоту залишатися зосередженою на 5-му рівні, навіть коли фізично ви гуляєте в 3D вимірі.

Після невеликої кількості цього звичного зосередження процес стане автоматичним і стійким, оскільки ваш ДНК-код зміниться.

Ось просте вчення, яке допоможе вам почати пізнавати цю дивовижну Нову реальність:

5D - це просто більш швидка вібраційна версія «тут і зараз», і все, що вам потрібно зробити, це підняти свою внутрішню вібрацію, щоб відповідати їй.

Логіка говорить, що якщо 5D тут, тоді просто почни в ній (5D версії «тут і зараз») перебувати.

Почніть бути істотою 5D, якою ви вже є.

Коли ви зробите це, Царство Небесне почне проявлятися навколо вас.

Плеядянці кажуть, звідси і далі...

Сили Світла зроблять все, що буде потрібно, навіть пряме втручання допомоги (але все ще поважаючи свободу волі), щоб гарантувати, що якомога більше істот Землі переміщалася по новій 5-мірної Часовій Шкалі Землі.

Енергії, яких тут ніколи раніше не було, будуть приходити на планету в наступні два земних місяця, щоб полегшити Перехід на п’ятимірну Часову Шкалу.

Зусилля Сил Світла поки будуть зосереджені на принесення на Землю легших і більш позитивних енергій, які вплинуть на проявлену колективну п’ятимірну реальність, швидше для тих, хто її вибере.

Щось потужне і величне відбувається на планеті Земля, коли громадяни людства зазнають це велике еволюційне зрушення.

Зоряний посів по всьому світу відчуває все це, коли ми наближаємося до грандіозної кульмінації події 2020 року.

Готуйтеся до великих еволюційних подій в міру наближення до важливого небесного рубежу 21 грудня 2020 року.

Повідомте нам, що ви переживаєте в цей прекрасний час на планеті Земля.

Перемога Світла!

Майкл і плеядянці

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com