22 травня 2019-го року
Данелл Глейд
Земля під карантином. Останні 26 000 років
Компіляція з відповідей Кобри

Кобра

Вісім мільйонів років тому існувала свідома група Архангелів, які були дуже могутніми. Вони були настільки цікаві, що хотіли спробувати щось нове. Одному з них було цікаво, як це - бути відрізаним від Джерела. Вони хотіли випробувати почуття того, що значить бути чимось ще, таким як, наприклад, стати, деревом, об'єктом.

Вони помістили себе в камеру. Вони створили цю технологію - міжпросторову камеру, з сильною електромагнітної силою. Вони піддали себе впливу магнітних полів, щоб випробувати це почуття.

У Архангела з'явилося миттєвий жаль від відчуття відокремлення від Джерела, але він не міг повернутися, тому що потрапив у пастку, і йому не вдавалося знайти вихід. Він вирішив звернутися за допомогою до інших Архангелів, і ті відгукнулися. В результаті, в пастці опинилися спійманими також і інші Архангели. Коли вони усвідомили, що вони зробили з собою, вони так і не змогли знайти вихід з цієї пастки.

Ця група, врешті решт, вирішила, що хоче завоювати галактику. Вони почали захоплювати планети і поширювати Темряву. Це був початок Темряви. У цьому Всесвіті існує 100 млрд. Галактик,

Коли Сили Світла дізналися про це, вони негайно вжили заходів, щоб запобігти захопленню галактики Архангелами-ізгоями. Архангел Михаїл створив енергетичні бар'єри - силові поля навколо областей, які постраждали від групи Архангелів-ізгоїв, щоб зупинити поширення Темряви. Інші істоти Світла створили Галактичні Сили, щоб звільняти планети, що знаходяться під владою Пітьми. Це було початком Галактичних Сил Світла. Це було початком галактичних війн, під час яких багато планет були знищені.

Зоряний флот почав битися за звільнення планет, захоплених Архангелами-ізгоями. Ці спогади зберігаються в нашій підсвідомості. У нас є пам'ять про це, що показано в таких фільмах, як «Зоряні війни», які є реальною історією, яка відбувалася мільйони років тому.

Центральне Галактичне Сонце - це Зоряна Брама (Зоряні Ворота) в центрі галактики Чумацький Шлях. Там створюються Душі, і вони поширюються в усіх напрямках. Коли деякі істоти усвідомили Єдність, вони сформували Центральне Братство Світла. Ті, хто усвідомив «Єдність», створили Центральну Цивілізацію і почали поширювати Світло і послання Єдності для всіх.

Галактика являє собою подвійну спіраль, схожу на вихор зі 100 мільярдів зірок, що створюють галактичну Мережу Світла, яка поширюється на інші раси і бажає звільнити галактику від не-Світла або Темряви. Сили Світла завжди перемагали, але є мільярди і мільярди планет, що потребують захисту і допомоги.

Близько 25 000 років тому Пітьмі довелося зосередитися в одній невеликій області, щоб сховатися від Сил Світла. Їх центр виявився в нашій планетарній області, в сузір'ї Оріон і на Землі. Ці планети і зоряні системи стали їх головною фортецею. Темні Сили захопили людство в заручники, і вони оголосили карантинний статус, коли жоден космічний корабель не міг приземлитися без попереднього дозволу. Ось чому Вознесені Владики були змушені піти 25 000 років тому, і ось чому не прилітають дружні інопланетяни на Землю.

Через свою різноманітну екосистему Земля високо цінувалася як об'єкт нерухомості. Сили Пітьми захопили населення в заручники із загрозою ядерної війни, якщо на допомогу прийдуть сили Світла. Ця область була ув’язнена під карантин, тому жодна інша інопланетна раса не могла наблизитися до Землі. Зараз цей час пройшов, настав час зняти карантин, видалити Пітьму і повернутися в Галактичну Федерацію Світла. Людство завершує свій Атлантичний цикл.

25 000 років тому Сили Темряви захопили в заручники жителів на поверхні Землі і використовували карантин в якості інструменту для запобігання прогресу Світла на Землі. Силам Світла довелося проявляти надзвичайну обережність при будь-якому виді контактів. Представники зоряного Посіву на Землі були за втручання інопланетян, але Сили Темряви погрожували ядерною війною, щоб цьому запобігти.

Зараз критична маса бажає першого Контакту. У декого був контакт, але вони не можуть його згадати, тому що це може бути небезпечно для них. Під час події до нас повернуться наші спогади. Частина Галактичного кодексу полягає в дотриманні бажанням людей, тому вони бажають Контакту, але їм необхідно знати, що ми будемо в безпеці. Над місцем проведення Конференції на космічній платформі, розташованій приблизно в 15 кілометрах над будівлею прямо зараз знаходяться фізичні кораблі. Ми повинні зрозуміти, що наші Зоряні Брати і Сестри завжди були тут.

У вільному світі дуже багато дезінформації. Ми всі за втручання інопланетян і за перший Контакт. Щоб це сталося, ми повинні визнати наступне:

1. Повинна бути критична маса і фактично вона повинна бути досягнута;

2. У нас є божественне право на цей Контакт;

3. Це частина Галактичного кодексу.

Затримка полягає в тому, що перший Контакт може бути небезпечний для поверхневого населення, тому що цей Контакт може змусити Кабалу нервувати, а ми повинні залишатися в безпеці.

25 000 років тому переважна більшість Сил Світла відступили під Землю і збудували Міста Світла, з'єднані тунелями, поїздами і так званою мережею Агарти. Вони підтримували баланс Світла на Землі, допомагаючи його стабілізації, без втручання поверхневого населення. Населення на поверхні було поневолене, що було дуже небезпечно для виходу агартанців на поверхню планети. Різні люди знаходили вхід в Агарту, це були майя, хопі, анастазі, інки, тамплієри, ацтеки тощо. Велика частина золота інків і тамплієрів пішла під землю.

У 1975 році працівник Світла, який був офіцером розвідки, переховувався в тунелях метро Нью-Йорка від переслідування Кабали там, де жили бездомні. Вони знали, де знаходилися секретні входи, і показали «Майклу» підземні тунелі нью-йоркської подзземки. У сотнях футів під Нью-Йорком був створений головний оперативний штаб. Цей працівник Світла зв'язався і зустрівся з членами мережі Агарти і Андромеди для отримання технологій. Він відновив базу, зв'язався з військовими і спланував військовий переворот, але пізніше змінив масові арешти на законну і легальну операцію. Деякі з військових досі знають про цей план.

З 1975-го по 1995-й рік це був час активних операцій Руху Опору. Цей Рух вивів інтернет від військових і з університетів, і підключив його до глобальної комунікаційної мережі. Ця технологія була доставлена ​​на Землю за допомогою комп'ютерів, інтернету, що дозволило військовим і людям пройти негайне навчання.

У 1996-му році відбулося значне вторгнення Темних Сил. Рептилії спустилися вниз і спробували знищити підпільний Рух Опору. Опір попросив допомоги у Планети Х (десятої планети нашої Сонячної системи). Планета Х послала на Землю підкріплення. Ця планета обертається навколо нашого Сонця за орбітою Плутона. Їх цивілізація жила під землею на Планеті Х. Повстання на планеті Х було можливим тому, що їм менше промивали мізки, і вони були під контролем до 1999-го року. Їм треба було лише три тижні, щоб звільнити планету від рептилоїдів.

70 мільйонів з них прийшли на Землю через телепортаційні камери, і вони очистили бази рептилій. Вони існують вже понад 500 мільйонів років. У 1996-му, 1999-му і 2003-му роках всі військові бази були очищені від рептилій. Дульце, Зона 51, все чорні проекти, всі передові і екзотичні технології, включаючи скалярну зброю, НЛО і клони, також були очищені. На жаль, цей прогрес коштував Руху Опору величезних втрат. Після 2004-2005-х років фабрики з клонування були закриті і рептилій на Землі не залишилося.

Існує, щонайменше, 100 мільярдів галактик. За цей час також були очищені Андромеда і 10-15 інших планет. Як тільки Подія відбудеться, Рух Опору зможе вийти, щоб показати себе і підтвердити роботу Кобри.

Подія

План завжди діяв і виконувався щосекунди. Це портал, енергетична чорна діра, викликана аномалією просторово-часового континууму. Зараз ми повинні вийти з чорної діри після 25 000 років в'язниці. Цей вихід - перспектива Події. Це точка Світла, яка розширюється і відбувається прямо зараз, і ми вступаємо в яскраве Світло.

План полягає в тому, щоб принести Рай на Землю. Ми пройшли через стадії. Матриця знаходяться всередині карантину і являє собою комп'ютерну програму зі штучним інтелектом. Є спосіб зламати Матрицю, зламати комп'ютерний код. Спалах Світла - це місія, запалювання, тіло Світла, це те, до чого нас готували, коли цей спалах прийде. Це станеться, коли кожен з нас спалахне, як яскраве Світло, і виконає свою частину Плану.

Лінн: Якими були люди і планета Земля до того, як Аномалія або Пітьма прийшли на Землю?

Кобра: Це була райська планета, описана в легендах, і багато різні племен та етнічних груп по всій планеті пам'ятають цей райський час. Це існування без особливих страждань, без конфліктів, які ми переживаємо в теперішні часи.

Патрік: Добре, Кобра, тепер я хочу перейти на тему історії Землі. По-перше, чи можете ви встановити хронологічну послідовність з Юрського періоду, Атлантиди і кам'яного століття?

 Кобра: Добре, те, що ви називаєте Юрським періодом, було сотні мільйонів років тому, це не мало ніякого відношення до Атлантиди. Атлантида, як ми знаємо, була заснована, можливо, мільйон років тому, і те, що більшість людей описують, як Атлантиду, є лише останньою частиною її історії, яка була можливо 10 000 або 20 000 років тому.

Патрік: А кам'яний вік?

Кобра: Кам'яний вік фактично почався з потопу Атлантиди близько 12 000 років тому і закінчився близько 5 000 років тому іншим масовим катаклізмом.

Патрік: Добре. Наступне питання: що сталося з Содомом і Гоморрою?

Кобра: Це була ядерна війна дуже давно.

Патрік: Це пов'язано з падінням Атлантиди?

Кобра: Це було пізніше.

Роб: Хто-небудь з вас чув, що в Південній Америці існувала стародавня плеядянська цивілізація, яка перебувала в тропічних лісах, і більше не існує через земні зрушення? Але давним-давно існувала дуже глибока підземна досі існуюча технологія, яка стабілізує планету. Хто-небудь з вас чув про існування цієї технології від плеядянців, розташованій в підземній антарктичній базі?

Корі: Не від плеядянців, яких ти згадав, ні. Так, я детально розповідав про багато стародавніх технологій, які були поміщені в різні частини Землі, в тому числі і Антарктиді, і деякі з них були видалені, і це викликало проблеми з нашими тектонічними плитами, погодою і іншими речами; потім ця технологія була продана і віддана, і це викликало дисбаланс.

Роб: Я б хотів більшої ясності, Корі, чи знаєте ви, хто встановив там технологію?

Корі: Це невідомо. Це надзвичайно давня технологія. Наскільки я пам'ятаю по примітках до звіту, то там було б близько трьох різних груп населення, які могли встановити її там.

Роб: Дякую. Кобра, у тебе є інформація?

Кобра: Насправді нам потрібно трохи повернутися до історії Атлантиди. Атлантида на планеті Земля була в значній мірі глобальною цивілізацією, яка була засіяна або підтримана різними хвилями, хвилями різних космічних рас. Була хвиля з Плеяд (Кобра, до речі, є Плеядянцем), яка привела Атлантиду до її висот близько 200 000 років тому, і була колонізація із зоряної системи Сиріуса, яка створила розквіт цивілізації Атлантиди близько 75 000 років тому.

І кожна з цих рас принесла в Атлантиду багато технологій і багато духовного розуміння, і кожна з цих рас, про які я згадав, створила власну мережу міст на поверхні і під поверхнею Землі, тунельних мереж, підземних пірамід, розмістила кристали і технології стабілізації тектонічних плит планети.

Але, на жаль, була ще одна фракція, яка прибула на Землю з Оріона, яка проникла в ці мережі Атлантиди, і неправильно використала ці технологи. І вона насправді несе відповідальність за потоп Атлантиди, за останнє падіння Атлантиди, яке відбулося близько 11 500 років тому.

Багато старих технологій все ще в робочому стані. Частина їх занурена на дно океану. Деякі знаходяться під землею. Деякі з них були навмисно знищені або пригнічені. Але багато хто з цих машин, технологій і кристалів все ще залишаються, і деякі з підземних фракцій виявили ці залишки, і багато чого з них потраплять в основні ЗМІ під час Події.

Карантин був штучно створений архонтами, але він буде скасований, і комунікації відкриються при першому Контакті. В даний час наші перспективи будуть сильно змінюватися і розширюватися. Ми пройдемо очищення наших особистостей і увійдемо в П'ятий вимір після Події.

«Перемоги Світла» ніколи не було на цій планеті, але вона відбувалася на інших планетах. Коли це станеться, всі галактики будуть звільнені від Темряви. Це було передбачено в древніх пророцтвах. Настав час Перемоги Світла. Страждання не потрібні для визначення щастя. Світло просто є. Коли завіса буде піднята, буде Світло без тіней.

Ричард: Чи правда, що життя на Землю була принесене ззовні, з нашого Всесвіту? Комахи, рослини, тварини?

Кобра: Так, життя тут не народилося. Життя прийшло ззовні.

Роб: Хто були перші розумні істоти на Землі?

Кобра: На Землі завжди існували розумні істоти, тому що вони були так званими Хранителями, які відповідали за створення життя на цій планеті, які почали еволюцію біологічного життя від вірусів, мікробів і так далі. Вони були тут мільярди років тому.

Роб: Добре. Ось і відповідь. Мільярди років (істот) і багатовимірні. Що стосується фізичних істот, це, ймовірно, так далеко в давнину, що ніхто не може точно знати.

Аліса: Я хотіла б дізнатися, що таке група Химера? Я бачу, що це вершина Темних негативних істот.

 Кобра: Ніхто в таємних космічних програмах (ТКП) не знає про секретної групи Химера. Химера походить від негативної групи з галактики Андромеда. Вони прийшли на Землю в гуманоїдних тілах, більшість з них були занепалими ангелами ... У них є фізичні тіла. Після того, як вони будуть видалені, Подія буде повністю активовано.

Роб: Так, енергії різко змінилися. Я їх відчуваю. Ви знаєте, я живу на острові, який є одним з найбільш віддалених на планеті, але енергії дійсно змінилися відносно поточних операцій в Сонячній системі, коли ми говоримо про групу Химера або Оріона.

Чи існують члени групи Химера у фізичній формі? Чи є деякі з цих істот високими білими? Чи є вони рептиліями в людському тілі? Чи можете ви дати нам трохи більше роз'яснення? Чи приходять вони з певною планети із сузір'я Оріона? Хіба вони не з Оріона? Яка природа групи Химера? Чи є це консорціумом різних ЕТ груп, кількома ворожими групами, як це припускають деякі?

Кобра: Більшість істот, що належать до групи Химера, є андромедіанцями або гібридами з Оріона. Вони походять з певного сектору галактики Андромеди і, якщо можна так висловитися, пройшли навчання на Оріоні. Після чого вони були прийняті і стали частиною темної Імперії Оріона/драконійців/рептилій. Вони фактично захопили цю імперію. Вони були адміністраторами, керівниками Імперії Оріона/драконійців/рептилій впродовж тривалого періоду часу. Це були ті, хто технологічно і науково були найбільш розвинені в цій Імперії. Ось чому вони залишилися останніми. Ось чому у них найбільш просунуті системи захисту.

Роб: Добре. Так що це насправді андромедіанці, які на найвищому рівні маніпулювали альфа-драконійцями, вірно?

Кобра: Так.

Інформація була взята з інтерв'ю з Коброю «Питання та відповіді»

www.youtube.com

Канал Раскрытие Дороги к Себе  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com