22 червня 2019 року
Аштар Шеран
По Вірі вашій буде дано вам 

Привіт, дорогі мої земляни!

Сьогодні я прийшов до вас не як Головнокомандувач Галактичним Флотом, а як ваш брат, друг, як близька вам Душа.

І ось про що мені хотілося б з вами поговорити.

Зараз настає такий момент в житті кожної людини, коли вона має зробити свій остаточний вибір: йти до кінця шляхом Вознесіння або чекати, що буде далі, озираючись на оточуючих, прислухаючись до чужої думки і чужих порад.

І ось що я маю на увазі під словами «йти до кінця шляхом шляху Вознесіння».

У вас повинна жити глибока й непохитна віра в те, що Вознесіння Землі - це реальність.

Чому я кажу вам про це?

Я бачу, що дуже багато людей, незважаючи на те, що вже багато років читають про Перехід, ведуть «духовне» життя, проводять медитації і працюють в групах, але в глибині душі вважають Вознесіння чимось незбутнім, казковим.

Воно стало для них своєрідним фетишем, маяком, красивою мрією, але не реальністю.

Я знаю, що для людини, яка існує в тривимірному світі, у кожному втіленні головними критеріями оцінки тієї чи іншої події є докази і факти.

Чиста Віра нерідко сприймається у вашому світі як фанатизм, сектантство і одержимість.

На жаль, багато хто з тих, хто свято вірить в Перехід Землі, вже визначені в цю «категорію» своїми рідними і близькими, тобто тими, хто ще спить, хто живе ілюзією третього виміру.

І щоб полегшити ваше життя і надати силу вашій Вірі, я приведу вам зараз незаперечні докази того, що Вознесіння Землі вже йде повним ходом.

Перше. Земля обтрушує з себе «пил століть», що виражається в природних катаклізмах, які кожного року відбуваються з наростаючою силою.

Земля повертає людині те, що вона зробила з нею у відповідь на її Любов.

Вона дарувала людині всю свою красу і всі свої природні багатства, але в якості подяки отримала своє зранене хворе «тіло».

Друге. Тіла людей під впливом енергій високих вібрацій змінюють свої фізичні параметри, що ставить в тупик вашу консервативну медицину, яка продовжує лікувати хімічними препаратами.

З'явилася величезна кількість «незрозумілих» випадків у вигляді чудесних зцілень і раптових смертей.

Звичні схеми лікування хвороб втратили свою ефективність, багато ліків просто не діють.

На противагу цьому у людей з чистою Душею і Свідомістю, звільненою від старих звичних догм (програм тривимірної Матриці), відкриваються небачені здатності до самоочищення і самозцілення.

І це стало вже незаперечним фактом.

Третє. Масова поява наших космічних кораблів у всіх куточках Землі, що завдяки численним фотографіям і фільмам, зроблених очевидцями, вже неможливо приховати від людей.

І як бачите, наша присутність не тільки не завдала шкоди Землі і її мешканцям, як намагаються це зобразити в засобах масової інформації сильні світу цього, а є рятівними для вас, оскільки наша головна мета - звести до мінімуму наслідки глобальних катастроф і збереження мільйонів людських життів.

Всі ці факти говорять про те, що Земля живе вже в інших енергетичних параметрах, які стрімко змінюють існуючу реальність як її власну, так і її мешканців.

Вознесіння вже не за горами, і ми робимо все можливе, щоб ця велична подія - унікальна і досі небачена у цьому Всесвіті - пройшла так, як було задумано Творцем.

І ваша безумовна Віра у Вознесіння Землі буде великою підмогою в нашій спільній справі.

На цьому я прощаюся з вами, любі мої.

Аштар Шеран говорив з вами

Прийняла Марта 22 червня 2019 року

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com