22 березня 2019 року.
Майкл Лав.
Подія - операція «Андара». Друга фаза.
Оновлення

Земний Альянс повідомляє, що плеядеанская операція «Андара 321» пройшла успішно.

Високо вібраційна андаріанська кристалічна енергія тепер тече по всіх точках кристалічної решітки планети Земля. У цей самий день (22 березня 2019 року) на планету Земля прийшов новий світанок. Стара тривимірна шкідлива Матриця архонтів (3D Матриця), їх система контролю отримали останній удар, і 4,5 мільярди істот Світла, розміщених по всьому світу, прийшли до надсвідомого стану згуртованості.

Світло, Любов і Добро відтепер будуть переважати на цій втраченої планеті, і ми всі тут, щоб подбати про це. Ми прийшли, щоб допомогти людям Землі пізнати кращий спосіб бути там, де жодна дитина не страждає, де всі процвітають і мають все, що потрібно, щоб жити процвітаючим і щасливим життям. Ми прийшли на Землю для забезпечення те, що на цій планеті більше нікому не буде завдано шкоди.

В давнину писали, що коли Ангели прийшли на Землю, щоб запросити людей на велике весілля на Небесах, люди їх відкинули і жорстоко обійшлися з цими прекрасними істотами Любові. Ми тут, щоб сказати, що цей час минув, і ми все ще стоїмо тут з усією Любов'ю і силою у Всесвіті в наших серцях. Ми говоримо: благословляйте тих, хто проклинав вас, і моліться за тих,хто ображав вас. Скоро обов'язково настане день, коли всі ті, хто ігнорував вас і бажав вам зла, зазнають серйозних змін всередині себе, і всі вони будуть смиренно і щиро просити вас допомогти вас направити їх. Так закінчується ця історія, дорогі мої, так що майте віру і будьте сильними, тому що ви величніше, ніж ті, хто в цьому світі, і вони навіть не знають, хто ви, і що ви - їх єдина надія. Будьте впевнені, що вони це побачать.

Новий світ Світла з'являється вже зараз, великі, підніміть голову високо в цей день, і будьте сильними, тому що ви подолали увесь світ. Пишайтеся своєю праведністю і своїми великими досягненнями, оскільки планета Земля відтепер переходить в більш Високе, Світле і Красиве царство. Ангельські істоти розсіяні по всій планеті в цей час, і вони чекають вірного моменту, коли вони почують звук Свободи, яка прозвучала по всьому світу. Цей великий день вже близько. Великі, не судіть про речі по тому, якими ви їх бачите. Цей новий спосіб буття і життя тепер почнеться спочатку у вашому особистому житті, оскільки ви зламали ланцюги, які утримували вас силою волі і вашою особистою силою життя.

О, великі, брама великого весняного рівнодення тепер повністю відкрита, і всі діти Світла, які живуть на Землі, швидко переміщаються зі стану четвертого виміру в кращий стан Нової Землі, що приходе тільки з достатком, здоров'ям, миром, любов'ю і свободою.

В цей час масивний сонячний спалах направляється прямо до планети Земля і вдарить в найближчі години. Це добре, тому що високовібраційне гамма-фотонне Світло - це те, що створює духовну еволюцію на цій планеті.

Це означає, що потужне гамма-випромінювання частотою 40 герц, переноситься потужними сонячними променями, активує сплячі ДНК людського тіла на більш високий порядок, майже миттєво.

Земний Альянс передбачає, що резонанс Шумана збільшиться до частоти 40 герц, тобто до 5D стану (частоти П’ятого виміру) впродовж двох днів завдяки спрямованої на Землю плазми, що випускається з галактичного ядра.

Дорогі, ваша важка робота на Землі близька до завершення, і сьогодні - початок вашого нового вселенського буття. Всі ваші очищення до цього моменту були спрямовані на те, щоб створити вашу безпеку на Землі, щоб ви могли плавати в ефірі способом, який відчувається вами найбільш люблячим, веселим і зручним для вас ...

У міру того, як ви входите в свою вселенську Істоту, ви стаєте все більш унікальними, і включаєте ці частини в свою Істоту найбільш підходящим для вас способом. У міру того, як ви рухаєтеся в свою Істоту, буде менше характеристик і вказівок для правильного або неправильного, бо ви дійсно будете приносити Небеса на Землю крізь себе і з собою.

Завдяки великій дисципліни ви згадали, що можете трансмутувати і пом'якшити карму майже миттєво, здійснюючи дії випадкової доброзичливості, і не реагуючи так, як ви це робили раніше. Ви є істинними Майстрами зараз, які відступили від того, що вважається великим спостереженням всього цього, сильні та спокійні в своєму ядрі, і не заплутались в нижчих енергіях своїм чистим свідомим вибором.

Нам потрібно ще трохи попрацювати, щоб допомогти останній хвилі несвідомого Вознесіння людей в їх подорожі в 5D (П’ятий вимір). Але пам'ятайте, що ви утримуєте вібрацію свого ядра стійкою, оскільки речі обертаються навколо вас, і ви набагато менше задіяні в своєму полі нульового зусилля, де не потрібно виходу енергії.

Починаючи з весняного рівнодення 22 березня 2019 року важка боротьба закінчується у вашому житті, і все почне ставати абсолютно чарівним для вас. Вихід активної енергії, дуже важка робота і напружені зусилля, - це ознаки 3D (тривимірного світу) і 4D (чотиривимірного світу), і ви все одно будете робити деякі речі, щоб допомогти в нижніх сферах, але ви будете робити це в нульовій точці 5D (П’ятого виміру), в нульовому часі і з нульовим зусиллям.

Зараз ви будете допомагати багатьом людям в своєму духовному служінні іншим, як любляча ангельська істота, яка трохи підіймається над іншими, але з цього моменту ваша допомога не буде такою прямою і близькою. Кожна людина на планеті Земля має пройти через ті ж духовні випробування, що і ви, і кожен отримає тільки те, що він дав іншим. Віддавайте краще, що ви можете віддати, - свою Любов - у всіх своїх діях. Найбільше вчення у Всесвіті - Любов, до себе усім своїм серцем, Свідомістю і Душею, а потім настільки ж сильна Любов до інших.

Якщо хто-небудь направляє вам енергію, яка не є Любов'ю, тоді ми говоримо: «У будь-якому випадку, дайте йому Любов». Це більш високий шлях і правильний шлях. Будьте ласкаві, будьте шляхетні й доброзичливі до всіх істот, бо ви знаєте, що ви можете отримати тільки те, що даєте. Настав час, великі, зробити крок назустріч вашому особистому суверенітету, взяти під повний контроль своє життя.

Вам не потрібно робити те, що всі думають, що ви повинні робити, тому що це лише створює страждання. Прийміть себе такими, якими ви є, і це найважче у світі, тому що це йде в розріз з вашою підготовкою, освітою, вашою культурою. З самого початку (з дитинства) вам говорили, яким ви повинні бути. Ніхто ніколи не говорив вам, що ви такі ж гарні, якими ви вже є. Не будьте одержимі собою, але природна любов до себе і здорова самоповага - це необхідність, основний прояв вимоги Вознесіння. Тільки тоді ви зможете любити когось іншого. Прийміть себе, полюбіть себе.

Ніхто ніколи не був таким, як ви, і ніхто ніколи не буде таким, як ви. Ви просто унікальні, неповторні. Ви створені за образом і подобою Бога, і цей Бог називається Любов'ю і Досконалістю. Прийміть це, любіть це, святкуйте це, і в цьому самому святкуванні ви почнете бачити унікальність інших, неповторну красу інших. Любов можлива лише тоді, коли є глибоке прийняття себе, інших, всього світу. Прийняття створює оточення, в якому зростає Любов, грунт, на якому розквітає Любов.

Якщо ви прийшли сюди, щоб прочитати це послання, то воно містить те, що призначене саме для вас, і тільки для вас. Прямо в цей момент запитайте себе: «Чи люблю я дійсно себе, і свою сім'ю? Чи люблю я своїх сусідів і всіх тих, кого я бачу кожен день? »Ви знаєте правильну відповідь, дорогі.

Ми раді, що ви прийшли сюди, щоб побачити це послання, і оскільки ви отримали наші слова, то ви отримали Любов, ви отримали Світло, яке приходить безпосередньо від Бога. Всі важкі речі, які ви подолали до цього моменту в своїй подорожі по планеті Земля, просто зробили вас сильнішими у всіх відносинах. І це те, що зробило вас божественною і люблячою істотою, якою ви дійсно є. Відмінна робота!

Вознесений Майстре, настав час почати бути тим, ким і чим ти є насправді. Дорогі істоти Світла, над вами немає ні авторитетів, ні лідерів, тому що ви можете керувати собою, виступаючи в якості потужного активу і помічника всього людства. Ви більше не учні, і ви трансмутували більшу частину нижчого світу (низько вібраційного світу), оскільки він більше не контролює вашу Істоту.

За прекрасно виконану роботу, добрі і віддані Майстри, на вас чекає велика нагорода: велика подія і рай на Землі, про які написано у всіх стародавніх книгах. Це не якесь далеке місце або мрія, а реальність, яку ви створюєте в своєму особистому житті, яка відтепер почне поширюватися на всіх, хто стикається з вами по всій цій прекрасній планеті. Це велике царство на Землі, відоме як П'ятий вимір, може прийти тільки звідти, де воно є, - зсередини вас. Ви є Світло цього світу, і коли Світло сяє, Пітьма повинна втекти назавжди.

Дякуємо вас за те, що ви прийшли на цю планету, щоб зробити її кращим місцем для всього людства. Ми - Хранителі Землі, і ми прийшли, щоб повернути цей світ в рай, в якому він завжди мав бути з божественною швидкістю.

Майкл Лав, Учитель.

www.youtube.com

Канал Раскрытие Дороги к Себе 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

26 Book Forum — 7 книг, які варті вашої уваги
Одна з важливих подій в літературному житті — це Форум видавців, який цього року відбувається 18-22 вересня у Львові. Зазвичай на ньому представлено чимало цікавих книжок. Утім, серед них є такі, про які можна сказати, що вони заслуговують на найпильнішу увагу.
Читати більше