21 вересня 2020 року
Наталі Іван
Енергетичний прогноз на жовтень 2020 року

Жовтень це острівець ясності і логіки в океані непередбачуваності 2020 року. У жовтні відбудеться прояснення в свідомості людей, багато що стане зрозумілим і знайде своє логічне пояснення. Буде багато інформації, новин, викриттів, при цьому абсолютно все буде роздуватися до величезних розмірів і з великою швидкістю. Правда буде перемішана з вигадкою і відвертою брехнею, що дасть ще більше ясності, тому що будь-яка брехня буде викривати саме себе в цей дивовижний 2020 рік. Свідомість у людей буде достатньо ясною для порівняння фактів. У суспільстві є запит на правду і він буде реалізований. Цей етап переходу простору в новий стан завершується і все непотрібне і лукаве буде позначено ...

Переляк невизначеності пройде. Буде констатація фактів, що вже відбулися. У жовтні буде короткий період стабілізації, в якому теж будуть відбуватися неймовірні зміни, але ці зміни є фактом матеріалізації всього того, що пов'язано з подіями, що відбулися в минулі місяці 2020 року, особливо у вересні. Жовтень - це період ущільнення енергій, матеріалізації і конкретних, видимих ​​справ.

Жовтень розпочинає процеси матеріалізації і вихід з періоду задумів, періоду планування і яскравих інсайтів (прозрінь) на щільний матеріальний рівень. Це коли на Тонкому плані вже все сформовано для цього етапу розвитку, і настав період матеріалізації дозрілих внутрішніх змістів і сутей. За аналогією з квіткою, це період формування бутона, який ось-ось розквітне. Уже все зроблено, все визначено і знаходиться на стадії звершення.

Це якась точка в просторі, середина, як серце, яке ділить періоди розвитку простору навпіл і починається перехід з одного стану в інший, з примарного, тонкого, голографічного і віртуального, в щільний стан, стан реальних подій і матерії, яку можна помацати, відчути.

Якщо цей період розглянути в символах сакральної геометрії, те, що було у вигляді подій до цього періоду, в полі дозрівання, визначалося (сформувалося) простими геометричними фігурами, такими, як коло, пряма, трикутник, квадрат. Зараз, з жовтня місяця, починається період складних фігур, різної форми зірок і складні багатокутники з безліччю гострих кутів. Все це буде впливати на свідомість людей, на їх реакції і поведінку. Це період ущільнення енергії і інша, щільна і більш гостра фаза розвитку. Невизначеності буде менше, більше гостроти і навіть тиску.

В цьому світі немає тривалої і певної стабільності, все постійно знаходиться в безперервному русі. І ми стрімко рухаємось до нового періоду затемнень і нового етапу перебудови життя. А в жовтні нас чекає невеликий перепочинок, який необхідний простору, щоб оформити, завершити і матеріалізувати все, що вже дозріло для матеріалізації на даному етапі розвитку.

Цілком можливо, що для нас з вами це період буде дуже цікавий для спостереження. Всі події, що відбулися у вересні і раніше будуть доведені до логічного завершення. Справа в тому, що багато з того, що відбувалося у вигляді різних подій у вересні і раніше, для більшості людей було приховано у вигляді голограми, явно не проявлено і нам з вами буде чому дивуватися зі справ минулих періодів, які в жовтні стануть загальним надбанням. Такі ситуації і сюжети були вже сформовані у просторі раніше, а зараз вони входять в період завершення і все таємне стане явним.

А потім почнеться новий кругообіг, мета якого буде завершення всього того, що відбувалося з початку року і вихід на старт нового етапу розвитку простору. Там буде не менше дивацтв, але вони будуть дещо іншого порядку.

Увесь цей спектакль життя для нас з вами, - щоб нам тут не було скучно. Але якщо ви вже втомилися і вам потрібен відпочинок і перезавантаження, то приділяйте час більше собі, своєму життю і своїм цілям, перепрограмуйте свої нейронні мережі, і ви помітите, що життя починає плавно грати за вашим сценарієм. Просто змініть свій фокус уваги, і увесь цей цирк проїде повз вас, не зачепивши вас. Чим менше буде залучених глядачів, тих, хто переживає і готовий боротися фізичною силою, тим швидше цей спектакль закінчиться.

Проблеми не вирішуються обмірковуванням проблем, так вони тільки посилюються, тому що на них спрямований фокус уваги, і вся енергія йде на розростання цих проблем. Так влаштовані наші нейронні зв'язки, енергія слідує за фокусом уваги, а там, де енергія, те розростається, де немає енергії, те поступово зникає з поля нашого зору. Проблеми самі йдуть, коли ними не цікавляться і свідомістю йдуть в іншу область, де немає проблем. Тоді, той напрямок, де немає проблем починає розростатися і розширюватися. Туди йде енергія!

Якщо ви відчули, що з вас досить переживань, то спрямуйте свій фокус уваги на те, що вам приємно, наповнюйте енергією і зрощує те, що вам подобається, що ви любите, решта розвіється, ніби цього ніколи й не було. Так влаштований цей 3D простір, який завжди відповідає вашим очікуванням з однією метою, щоб максимально догодити вам, і дати вашій душі цікавий для неї досвід, а ви показуєте простору те, що вам цікаво спрямувавши свою увагу на цікаву для вас тему, на цікаву для ситуацію, з якої ви черпаєте енергію, сили, емоції, переживання, натхнення - так сильно, що не можете відірватися.

У жовтні вже не вийде по-новому налаштувати свою реальність через натхнення і Тонкий світ, в легких, тонких енергіях. Цей час закінчився у вересні, і треба чекати нового відповідного етапу в просторі. Але це не важливо, якщо ви насправді хочете змін у своєму житті. Просто втрачається легкість в цих питаннях, але можливо змінювати і змінюватися в інших енергіях, нехай більш щільних і інертних, але для людини можливо все.

І замисліться над тим, що якщо ви увесь час цікавитеся життєвими труднощами, розглядаєте їх, говорите про них, засинаєте і прокидаєтеся з думками про них, то можливо вони вам цікаві, вони вас чимось наповнюють ... або ви просто зациклилися і зависли на них?

 У жовтні все набуває не просто видимість, але і твердість. Всі наші потенціали та наповненості зовнішнього світу знаходить логічне пояснення і реалізується в логічній, щільній реальності.

З огляду на особливості 2020 року, це буде період перебудови наших звичних практичних справ, щоб все нове, що вже увійшло в цей простір, могло здійснитися (проявитися). У жовтні необхідно буде організувати і налагодити конкретну практичну роботу, яка приносить конкретні, відчутні результати.

Все буде робитися швидко і масштабно для втілення і матеріалізації. Все, що було зруйновано, необхідно буде вибудовувати, тільки «не знову», а «по-новому». По-старому, як звикли, вже не вийде, і працювати не буде.

  За цей нетривалий період в 2020 році змінився не тільки простір, змінилися і ми з вами. Вся система змінилася, змінився глобально Світ, і люди вже не згодні на щось маленьке, вже не згодні на абияк.

У жовтні буде більше енергії в просторі зовсім іншої якості, ніж ми звикли в 2020 році. Буде відчуватися легкість, масштаб і динаміка. Ми відчуємо більше свободи, нам буде потрібно більше спілкування, більше пересування і це буде можливо, заборони як зовнішні, так і внутрішні будуть руйнуватися. Все буде відкриватися і розчинятися. Буде можливість для подорожей, розширення своїх рамок буквально за горизонти, багато спілкування на новому рівні. Несподівано будуть вирішуватися проблеми і фантазії стануть реальністю. Буде становлення нового світу, нових можливостей.

Жовтень - це така дуже динамічна невелика репетиція 2021 року, коли увесь 2021-й рік буде адаптувати простір і людей до вже зовсім інший реальності. Збудований життєвий порядок буде сильно мінятися, будуть встановлені нові правила, нові закони перебування в цьому світі.

Удачі всім в новому просторі і благополучного вирішення ваших нових життєвих цілей.

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

 Канал Мировой Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com