21 липня 2019 року
Дмитро Корчинський про вибори в Україні 

Я покладаю на Зеленського не менші сподівання, ніж на Януковича.

Янукович розбудив націю, а цей не дасть їй заснути.

Зараз більш ватний парламент, уряд молодих ватників-професіоналів і офіс ватного президента, плюс ватна Печерська лавра, утворять «Печерську народну республіку».

І тепер для того, щоб воювати з москалями, не потрібно буде їхати далеко на Донбас, можна буде просто вийти з кав’ярні на Хрещатику, трошки піднятися на Печерську, і там всі вони і будуть.

Гадаю, першою справою нової парламентської більшості буде – змінити Конституцію. «Джерелом влади в Україні є телевізор», - так має бути записано.

Знищення телевізора є важливим завданням революції, або взяття під контроль.  Ленінська формула революції: «пошта, телефон, телеграф» сьогодні має бути змінена на «плюси» («1 + 1»), «Інтер», «ТРК Україна».

Українцям погано вдається футбол, зате добре вдається бокс, як ми бачимо останнє десятиліття. Бити по морді – це наше, вибори і перемовини – не наша «фішка». А яка ж наша «фішка»? Змови і повстання. Можливо, на цьому варто спеціалізуватися.

Найкраще з того, що сталося – це знищення ілюзії націоналістичного середовища, адже після Революції Гідності ілюзії такі були, - ілюзія виборчих перспектив; ілюзія безпеки; ілюзія можливості співпраці з владою, та багато інших ілюзій. Так ось тепер їх не буде.

Робіть націоналістичну роботу, браття!

Як вчив нас Джон Леннон, займайтеся війною, а не одностатевим коханням.

Христос акбар!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше