21 грудня 2020 року
Плеядянське пророцтво
Захоплюючі новини про ваше найближче майбутнє

Перше, до чого ми хочемо звернутися, це до вашої колективної енергії.

Ваше майбутнє - це колективна енергія вашого світу. Ваша колективна енергія в минулому була переважно негативною. Через це ті, хто відповідав цьому потоку енергії, як правило, мали найбільший успіх і удачу.

Якщо ви є негативною істотою в негативній реальності ЗD Матриці, то ви йдете (знаходитесь) в потоці цього негативного русла. Через це у вас, як правило, все виходить.

Однак, якщо ви позитивна істота, яка теж існує в цій негативній реальності ЗD Матриці, то, швидше за все, ви відчуєте великий ступінь опору, розчарування та загальну невдачу, оскільки ви йдете проти потоку цієї негативної реальності. Саме тому багато хто з вас задає питання: чому погані речі завжди трапляються з хорошими людьми?

Вражаюча новина про ваше найближче майбутнє полягає в тому, що простір ось-ось перевернеться -  ваш світ стане переважно позитивним. Ця зміна почалася в 2017 році і тривала до кінця 2020 року.

Це означає, що якщо ви істота, яка має позитивну орієнтацію (і якщо ви читаєте це повідомлення, то так воно і є), колективна енергія почне підтримувати вас все більше і більше, вона буде налаштовуватися і вирівнюватися з вашою частотою вібрацій.

Це означає, що добрі люди у вашому світі вже дуже скоро відчують збільшення удачі!

Ті, хто має негативний характер, почнуть відчувати дедалі більше опору та розчарування, оскільки колективна енергія їх більше не підтримує.

На Плеядах є приказка, якою ми хочемо поділитися з вами тут: «Той, хто йде в потоці, завжди є найщасливішим».

Запам'ятайте це.

https://thegalacticfederation.com

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com