20 вересня 2020 року
Лабораторне походження коронавірусу

Інформація, дана в цьому матеріалі повинна пробудити навіть людину, яка міцно спить.

Є підтвердження того, що коронавірус був не просто розроблений в лабораторії, а що до тестування на цей вірус готувалися щонайменше за рік до його офіційного виявлення. На сайті Світового Банку були виявлені документи, які закривають всі питання з приводу пандемії коронавірусу. У документах містяться розпорядження для всіх країн щодо реакції на COVID-19, карантину до 2025 року, та інших речей.

Крім того, Всесвітній Банк через свою дочірню кампанію документував експорт в різні країни тестів на COVID-19 ще в 2018 році, тобто щонайменше за рік до виявлення вірусу COVID-19. Багатьма блогерами, які не бояться говорити правду, відзначено, що після публікації ними цих документів в інтернеті, на сайті Світового Банку в цих документах назви на «тест-набори на COVID-19» було замінено на «медичні тест-набори».

Підконтрольні Кабалі (культу) основні мас-медіа мовчать про це, що не дивно, оскільки ці кричущі факти руйнують їх фейковий наратив про коронавірус. Всесвітній Банк буде все це списувати на «помилку», однак це ніяка не помилка. Це прямий доказ того, що все це було сплановано і маріонеткові уряди світу виконують свою роль. Як це зробив корумпований український уряд і корумпована влада («зелена шантропа» з 95-го кварталу) українці вже знають. 

Тепер, що стосується лабораторного походження коронавирусу.

Вірусолог Лі Мень Янь, яка працювала в провідній лабораторії ВООЗ у Гонконзі, заявила, що вірус був створений за завданням китайського уряду (читай: китайської Глибинної держави) і випущений з лабораторії навмисне. Ця смілива лікарка змушена була втекти до США, де зараз вона знаходиться в безпеці у засекреченому місці.

В своєму виступі у Такера Карсона на каналі Fox News Лі Мень Янь повідомила важливу річ, що вірус був модифікований в лабораторії китайського міста Ухань, де був зафіксований перший спалах цього вірусу. Лі Мень Янь заявила, що у неї є неспростовні докази лабораторного походження цього вірусу, одним з яких є геном цього вірусу, за яким, по аналогії з відбитками пальців людини, можна простежити характеристики проведених з вірусом маніпуляцій, і в сукупності з іншими даними визначити, де проводилися ці маніпуляції, і що усі дані вказують на лабораторію в Ухані (Wuhan, China).

Лі Мень Янь була не перша, яка заявила про лабораторне походження вірусу. Про це, наприклад, говорив французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтані.

Багато фактів свідчать про те, що представники Кабали в США і Китаї брали участь в розробці цього вірусу.

Пандемія готувалася задовго до того, як про це дізналися люди. Цю операцію готувала Кабала, яка керує цією планетою з-за лаштунків. Початкова мета цієї операції - знищення в першу чергу населення похилого віку Землі, і посилення контролю над усіма іншими.

Завдяки роботі Мандрівників Світла, працівників Світла, земного Альянсу і всіх небайдужих сміливих людей, їх початковий план провалився, і всередині Кабали (культу) утворилися дві фракції. Їх насправді більше, але в даному контексті нас цікавлять тільки дві. Перша все ще хоче реалізувати сценарій масового винищення населення Землі.

Друга фракція в цих умовах залишила ці плани, і хоче реалізувати посилення контролю над людьми. Вони хочуть зробити це, створивши атмосферу страху, паніки та безвиході, убивши малий і середній бізнес, що зробить людей повністю залежними від централізованої системи. Але щоб отримати доступ до централізованої системи, вони вимагатимуть від людей надати їм повний контроль над їхнім життям - біометричні дані, цифровий сертифікат, який показує наявність вакцини (читай: чужорідного імплантату управління тілом і мозком людини) і тотальна покірність перед маріонетковим централізованим урядом Кабали (культу ).

І маски - це перший крок до цієї покори. Адже якщо людина готова надіти на себе маску, навіть коли він розуміє, що вона нікчемна і шкідлива, то він вже пригнічує свою вільну волю на користь негативних сил. І в суспільстві, де люди поголовно носять маски, реалізувати негативні сценарії набагато простіше, тому що для цього вже створені умови на вібраційно-енергетичному рівні. Простіше кажучи, якщо в окремій країні велика частина населення носить маски, це означає, що вільна воля людей в цій країні «дає добро» на продовження сценарію пандемії коронавируса. Це дуже важливо розуміти.

Найближчим часом ми будемо все частіше чути заклики до обов'язкового носіння масок. Справа доходить до того, що в деяких країнах, наприклад, Греції, експерти Кабали закликають носити маски навіть удома. При цьому замовчується інформація про шкоду тривалого носіння масок. Вона блокується в інтернеті.

Кабала (культ) намагається розгорнути другу хвилю пандемії і влаштувати економічний колапс малого і середнього бізнесу, який вже зараз терпить рекордні збитки по всьому світу. Багато вже не змогли пережити цього. Ми знаємо, що вже зараз у багатьох містах число самогубств через пандемію перевищило реальне число померлих від коронавируса. Самоізоляція і втрата бізнесу, грошей - це спусковий гачок для людей, які не зможуть пережити цього.

У той же час представники корпорацій і Кабали (культу) значно збагатилися за час пандемії. Це ті ж самі люди, які на своїх медіа платформах і через виступи в ЗМІ забороняють людям навіть думати про те, що все це було сплановано. А Білл Гейтс, прес секретар культу, під час пандемії прямо заявив, що проблема Америки під час пандемії в тому, що американці дуже волелюбні. Тобто, вільні люди, які відмовилися стати рабами, завадили культу реалізувати їхні плани. Вони заявляють про це відкрито. І замість того, щоб говорити про це відкрито, а не закривати на це очі, ніби нічого не відбувається, основні медіа займаються ще більшим нагнітанням страху і паніки серед населення.

Люди в масках на вулицях - це саме те вібраційно-енергетичне тло пригніченої волі, зневіри і страху, яке їм потрібне, щоб реалізувати свій сатанинський план знищення людства.

Подивіться навколо, - політики, лікарі, журналісти, вони не хочуть нічого знати про реальну суті того, що відбувається. Заблудлі люди вірять один одному, наче вони маяки. Насправді ж вони хочуть вірити в систему, яка їх поневолила. Тому що їх Его ніколи не погодиться з тим, що їх ошукано. Але прийде час, коли вірити буде вже ні в що.

Стара система неминуче впаде. Вона вже розсипається на наших очах, і кожен отримає саме ту синхронізацію, яку він заслужив (згідно частоті вібрацій). Тому ваші наміри і дії сьогодні формують ваше майбутнє. Якщо ви несете свободу, любов і добро в цей непростий час, то ви вже формуєте світле майбутнє для себе та інших людей.

На мітинги і марші протесту проти пандемії у всьому світі вийшли мільйони людей. У Німеччині відбувся найбільший мітинг протесту за всю історію країни. На цьому мітингу виступив Роберт Кеннеді молодший, племінник убитого кабалу (культом) президента США Джона Кеннеді. В Англії на мітингу проти пандемії виступив Девід Айк. По всьому світу люди виступили проти корона психозу і COVID  обмежень. І ми буде і далі говорити свою правду і висловлювати свою волю.

Вчені, які не бояться говорити правду, провели дослідження, яке підтвердило, що смертність від коронавируса в 10 разів менше, ніж стверджувалося раніше. Крім того, вчені з Оксфорда заявили, що половина позитивних тестів на COVID-19 помилкова і, відповідно, карантин не потрібен. Саме на основі цих даних багато країн вводили карантин.

Нарешті, багато хто почав визнавати, що введення карантину було великою помилкою., Що наслідки карантину гірше самої хвороби. Крім того, ми бачимо, що різкі спалахи захворювань відбуваються в різних країнах в певний час, але в сусідніх країнах нічого подібного не спостерігається. Це свідчить про те, що Кабала (культ) дійсно маніпулює цим вірусом за допомогою технологій, в тому числі за допомогою сучасних технологій (мова йде про 5G інтернет святи). Таким чином, організовуючи спалах в окремій країні або регіоні, Кабала намагається ввести весь світ в стан страху і паніки. Все це робиться для того, щоб ввести загальносвітовий карантин, який повинен привести до економічного колапсу і підпорядкувати вільну волю людей.

Кінцева мета Кабали - створення єдиного світового уряду. Що стосується Трампа, то не варто шукати героя зовні, а знайти героя рятівника в собі. Але поки Трамп - це поки єдиний президент з провідних світових країн, який відкрито заявив, що він бачив докази лабораторного походження вірусу.

Що стосується карантину до 2025 року, то ми вже уникнули гіршого (негативного для людства) сценарію пандемії. Уже зараз Кабала (культ) хоче побачити знищену економіку і покірне людське стадо, яке вишикується в чергу, за будь-якою необхідною інтеграцією чого завгодно в їхнє тіло, щоб отримати вхід в цифровий концтабір. Цього не сталося.

Люди прокинулися в тій кількості, яка була необхідна, щоб цього не сталося. Якби прокинулися всі, то зараз ми побачили б інший світ. Однак то кількість людей, які декілька тижнів тому тому вийшли на вулиці в Німеччині, Англії та інших країнах, свідчить про те, що ми знаходимося на позитивній Часової Лінії неминучого пробудження людства.

Важливо зрозуміти, що страх і паніка - це зброя Кабали (культу) в їх спробі реалізувати другу хвилю пандемії. Вони будуть кричати зі своїх медіа каналів, що друга хвиля коронавируса буде ще небезпечніше і смертельна, ніж перша (це відверта брехня). Вони будуть влаштовувати провокації, розпорошуючи в повітрі отрути і накручуючи цифри смертей від COVID-19.

Але тільки від нас залежить, по якій Часовій Лінії піде наша людська цивілізація. Ні в якому разі ми не повинні піддаватися страху. Любов, добрі наміри і вчинки, зміцнення імунітету медитацією, заняттями йогою, спортом, вживання натуральних засобів, і безстрашність говорити правду про COVID-19 - це наша головна зброя проти темряви, якою Кабала (культ) намагається огорнути увесь світ.

Автор матеріалу: блогер Vlad Freedom

Фрілансер Валерій Зміївський

https://www.youtube.com

Канал Vlad Freedom

PS

Матеріал по темі:  

11 серпня 2020 року. Втручання Сил Світла.

https://uamodna.com/articles/11-serpnya-2020-roku-vtruchannya-syl-svitla/?social=1&view=1

Канал Vlad Freedom

29.09.2020. Мы должны быть готовы к этому

https://www.youtube.com/watch?v=oQ2NBHZILXY

Канал \ра Водолея

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com