20 вересня 2020 року
Аштар Шеран. Енергетична перевага

Привіт, дорогі мої земляни!

Сьогодні я прийшов до вас як посланник Галактичної Федерації Світла, щоб скоординувати наші спільні дії.

Зараз протистояння між правлячою світової верхівкою (Кабалою, яка є наглядачами Темних Сил на планеті) і кращою частиною людства входить в свою завершальну стадію.

І виражається воно головним чином в тому, що з боку влади всіх провідних країн світу йде нагнітання страху і паніки з приводу другої хвилі «пандемії», насувається, а з боку просвітленої частини населення планети повним ходом йде викриття злочинних діянь тих, хто керує світом.

На жаль, ті, хто володіють інформацією про справжній стан речей і хто, ґрунтуючись на щирих поривах душі, здатні професійно подати її населенню, часто не володіють достатніми духовними знаннями, тому роблять це в досить агресивній манері.

Це стосується багатьох політиків, лікарів, юристів, громадських діячів, які відкривають людям правдиву інформацію про те, що відбувається, підкріплену документами і фактами.

І таких людей стає все більше, що дуже радує нас.

Але, на жаль, енергія, яка супроводжує їх виступи, несе в собі занадто низькі вібрації, що знижує їх цінність і ефективність.

Звичайно, досить складно доносити до людей інформацію про страшні злочини і нелюдські плани світового уряду, залишаючись абсолютно спокійними і незворушними.

Але зараз це стає нагальною потребою, оскільки для успішного Переходу Землі у П'ятий вимір необхідна саме енергетична перевага.

Щоб виправити становище, На Тонкому плані Землі зараз ведеться безперервна робота по нейтралізації негативних енергій вже і тих з вас, хто несе людям правдиву інформацію, але робить це в тій манері, яка лише грає на руку організаторам цього мракобісся на Землі.

І сьогодні я хочу звернутися до вас з незвичайним проханням.

Кожен раз, коли ви дивитеся передачу про викриття планів світового уряду, бачите або чуєте людей, які говорять на цю актуальну тему в агресивній манері, постарайтеся розчинити їхні негативні енергії таким чином, щоб до людей доходила лише необхідна їм чиста інформація, яка викликала б у них НЕ злобу і ненависть до світових «ляльководів», а лише розуміння подій, що відбуваються і бажання захистити себе і своїх близьких.

Для цього ви можете використовувати будь-яку Божественну енергію, з якою ви звикли працювати.

Те ж саме стосується і демонстрацій протесту.

Насичуйте кожну людину, яка бере в них участь, енергіями найвищих вібрацій, що в десятки і сотні разів підвищить ефективність цих маніфестацій і підніме їх на недосяжну до рептилоїдів енергетичну висоту.

Кожен раз закликайте для цієї роботи усі Вищі Сили Всесвіту і всіх представників Галактичної Федерації Світла.

Таким чином наша робота на Тонкому плані буде заякорена вами на Землі, і розвиток подій піде по самому сприятливому для вас сценарію.

Аштар Шеран говорив з вами від імені Галактичної Федерації Світла

Прийняла Марта 18 вересня 2020

www.youtube.com

Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com