20 грудня 2019 року
Хранитель Енциклопедії
Розслаблення поля Землі в 2020 році

Вітаю, я Хранитель Енциклопедії!

В цьому посланні будуть розглянуті енергетичні процеси 2020-го року.

Починаючи з 2020-го року поле Землі почне проявляти свої початкові властивості. В цей час поле Землі можна вважати іноземною структурою, яка паразитує на планеті і користується її енергією. Цю структуру можна уявити як решітку (грати), що одягнута на тіло Землі.

Але у планети є власне поле, яке можна назвати її енергетичним тілом. Мільйони років тому, в епоху, звану як  казкові часи, енергетичне тіло Землі було розправлене і не було пригнічене інформаційними структурами. Інформаційне поле планети гармонійно доповнювало її вібрації, і так створювалася єдина енерго-інформаційна мережа.

Інформаційне поле Землі є основою для колективної Свідомості землян, і побудовано воно на програмах, що дозволяють мислити і створювати плани досягнення цілей. У казкову епоху ці програми були дуже різноманітні і гнучкі, тому вони могли якісно підлаштовуватися під емоції землян і втілювати їх бажання. Закінчення казкової епохи пов'язано з закріпаченням структури програм, що відповідним чином позначилося на всьому інформаційному полі.

Внаслідок цього виникла суперечність між почуттями і думками жителів Землі. На емоційному плані земляни залишаються собою, а їх ментальний план підпорядкований стандартам, характерним для всієї Галактики. Джерелом обмежень для земних програм стало інформаційне поле Чумацького Шляху, через яке діяли представники Галактичної Ради.

Наміри цих інопланетних істот полягали в передачі землянам їх рекомендацій, які давали можливість вибудувати подальший етап розвитку Землі. Недолік таких пропозицій полягав в тому, що вони не були адаптовані до сприйняття землян і реалізовувалися бездушно. Виконавцями волі Галактичної Ради стали земні програми, що залежали від впливу системи Чумацького Шляху.

Впродовж  нинішнього перехідного етапу, повинен відбутися зворотний процес, пов'язаний з ослабленням інформаційного поля Землі. Найбільш активно поле Землі почне змінюватися після активної фази, коли відбудеться від'єднання вашої планети від структури Галактики. Проте, такий результат не може реалізуватися одномоментно, і для нього потрібна підготовка. Якщо інформаційний зв'язок між Землею і Чумацьким Шляхом буде перерваний стрибкоподібно, то це викличе збій земних процесів.

В цей час, структура Галактики незримо керує явищами, що протікають на поверхні Землі. Таку форму управління можна уявити як безліч маніпуляторів, що беруть початок з Космосу і тягнуться до вашої планеті. Кожен маніпулятор - це одна з галактичних програм, що має продовження на Землі у вигляді свого земного аналога. Сила цієї програми підкріплена серією резонаторів, кожен з яких представляє собою зірку або ціле зоряне скупчення Чумацького Шляху.

Енергія, що живить галактичну програму, передається всім цивілізаціям, які використовують її, а також вона підтримує матеріальні процеси, що протікають відповідно до цього принципу. Тобто глобальні програми Галактики виражені не тільки в поведінці живих істот, кожна з них реалізується в одному з фізичних законів.

Зокрема, принцип конкуренції знайшов своє віддзеркалення як в соціальних процесах, так і в перебігу біологічної еволюції на Землі. Він також вплинув на геологічну структуру Землі: різні шари планети мають різний хімічний склад, пов'язаний з бажанням кожної речовини відстояти простір свого існування. Виходить, що кожна галактична програма має всеосяжний вплив на Землю, що зачіпає не тільки її поверхню, але і увесь її обсяг.

В казкові часи земляни підлаштовувалися під умови, забезпечені інформаційним полем Галактики, і незвичайна гнучкість їх сприйняття дозволяла реалізовувати свої цілі незважаючи на обмеження. Наприкінці казкової епохи контроль був накладений на ті земні програми, які відповідають за сприйняття мешканців Землі. Починаючи з того моменту, земляни стали залежні від галактичних умов, оскільки не могли діяти творчо, як раніше, перетворюючи будь-який недолік в гідність.

Зміни, які можуть відбутися в полі планети, починаючи з 2020-го року, будуть пов'язані зі зняттям блокування з програм сприйняття. Такі програми є ключовою ланкою в інформаційній структурі планети, оскільки від якості їх роботи залежить адекватність землян. Зазнавши блокування, ці програми змусили кожного жителя Землі робити помилки і зневірюватися в своїх можливостях. Надалі земляни самі відмовлялися від своїх сильних якостей, оскільки їх недоречне використання приводило лише до розчарувань. І в цілому, нинішнє буття кожної людини можна вважати наслідком багаторазових відмов від самореалізації.

Майбутня перебудова (починаючи з 2020-го року) в полі планети може сприяти підвищенню усвідомленості землян, завдяки чому вони побачать можливість гармонійної реалізації свого потенціалу. В такому випадку, подальша колективна активація, що відбудеться в ключову фазу Переходу, також надасть сприятливий вплив.

При відсутності усвідомленості, що прокинулися енергетичні здібності, може лише налякати людей. Причина в негативному досвіді, відображена у підсвідомості людини і свідчить про її численні невдалі спроби реалізувати свої тонкі якості. Такий досвід накопичувався впродовж багатьох тисяч втілень, прожитих людиною після закінчення казкової епохи. Увесь цей час людина намагалася обійти заборони, накладені на програми її сприйняття, які дозволяли їй знайти якісний підхід до власних надздібностей.

Негативний досвід став додатковим блокуванням яку людина створила самостійно, що не дозволяла їй навіть дивитися в бік Тонкого Плану. Безумовно, таке рішення приймалося під тиском космічних полів, оскільки цей крок зробила переважна більшість землян.

Подібна особиста заборона характерна для енергетичних сутностей Землі, для яких аналогом Тонкого Плану є фізична реальність. По суті, кожен землянин заборонив собі сприймати те, що виходить за рамки його повсякденних завдань. В цілому, ці завдання виявилися пов'язаними з виживанням, і кожен обмежив своє сприйняття настільки, щоб мати у своєму розпорядженні лише необхідні ресурси.

Позитивна роль такого блокування полягає в концентрації уваги на життєво важливих цілях. Більшість тварин може думати виключно про добуванні їжі, і такий вузький фокус уваги дозволяє їм бути ефективними в досягненні цієї мети. Кожна тварина удосконалює ті навички та здібності, які допомагають у пошуку їжі.

Негативна роль створеного обмеження в тому, що воно змушує землян травмувати один одного. За відсутності цього блокування, кожна тварина змогла б знайти неповторні способи реалізації своїх потреб, в тому числі і забезпечити себе їжею.

Можна згадати про цю притчу, що наочно показує цінність чистого сприйняття і творчого підходу.

Чорти, які мучать грішників в пеклі, роздали їм дуже довгі ложки і змусили ними їсти. Кожен, хто піддався цим тортурам, постійно проносив ложку повз рота і, розмахуючи нею, бив своїх сусідів. Чорти, задоволені своїм винаходом, вирушили на заслужену перерву. Повернувшись, мучителі були дуже здивовані тим, що жителі пекла знайшли вихід із ситуації. Кожен власник довгої ложки використовував її для того, щоб годувати нею своїх сусідів, при цьому також отримував подарунки від кожного з них. Так процес виживання перетворився в зворотне явище, що полягає у взаємному збагаченні.

У контексті цієї притчі, роль чортів виконують галактичні керуючі, які створили перешкоди для істот, які залежали від них. Згідно з уявленнями Галактичної Ради, такі складності є стимулом для розвитку. У випадку жителів пекла, їм дійсно вдалося перевернути ситуацію на свою користь, зробивши її трампліном для переходу у високі вібрації.

Нинішнє існування землян можна також вважати пеклом, що пов'язане з постійним погіршенням ситуації з моменту закінчення казкових часів. В останні кілька десятиліть галактичне поле впливає особливо потужно, намагаючись максимально ускладнити життя землян. Мета такої стратегії - поставити перед людством завдання, у вирішенні яких зацікавлена ​​Ієрархія, яка діє через Галактичну Раду.

Завдання від Ієрархії необхідно передати до початку активної фази Переходу, оскільки після цього рубежу інформаційний зв'язок між Галактикою і Землею перерветься. Зважаючи на це, керівники Галактики поспішають завершити свій план до кінця і діють вкрай активно. Однак передбачається, що після ключової  точки Переходу зникне лише можливість передачі програм, при цьому емоційний зв'язок збережеться. Такий енергетичний контакт може забезпечити взаєморозуміння між землянами і інопланетними силами, оскільки ментальні спотворення не будуть позначатися на їх взаємодії.

Не зрозуміло, чого саме боїться Галактична Рада. Боячись не встигнути реалізувати свій план до кінця, ця організація посилено тисне на земні процеси, щоб вивести їх з балансу. Страх виходить від програм Свідомості Галактичних Керуючих, і ці стереотипи усіма силами намагаються зберегти свою інформаційну структуру. Вплив, що чиниться ними на Землю, розрахований на те, що структура земних програм стане настільки жорсткою, що вони вже ніколи не зможуть змінитися.

Така спрямованість галактичних програм заснована на їх сильному страху перед змінами, що можуть відбутися на Землі, і в подальшому передати імпульс всій галактиці Чумацький Шлях. Галактичні програми вже мільярди років залучені в процес виживання і пов'язують з ним все своє існування. У порівнянні з ними, земні програми мають набагато чистіше сприйняття, оскільки термін їх перебування в низьких вібраціях значно коротший. Проте, жорсткий галактичний вплив може настільки налякати земні стереотипи, що вони можуть  уподібнитися своїм предкам.

З іншого боку, багато що залежить від ставлення землян до ключової точки Переходу. На даний момент, звичка виживати створює передумови для негативного результату, оскільки спалах емоційної активності буде сприйнятий більшістю як дивне божевілля, з яким потрібно боротися. Небажаний вплив може надати не саме космічне випромінювання, а стереотипи, що підкріплюють страх. В цілому, каменем спотикання є звичайна точка зору на страх, згідно з якою він є ефективнішим засобом самозбереження.

Страх підтримує інстинкти виживання, які стали загальноприйнятими серед всіх землян. Головний недолік цих програм в тому, що вони змушують сприйняття максимально звузитися, хапаючись за якусь можливість як за рятівну соломинку. Такий ефект забезпечується тиском програм Свідомості на енергетичне тіло, які змушують його гранично стиснутися, тобто перейти в глибоку оборону. В ущільненому стані емоційна оболонка не може якісно сприймати навколишній світ і мимоволі перетворюється в підживлення для програм Свідомості.

Повноцінне емоційне сприйняття, засноване на можливості енергетичної оболонки мацати навколишній простір, розширюючись до інших явищ. Такий спосіб взаємодії не є небезпечним для емоційної оболонки, оскільки вона впливає на оточення своїм енергетичним полем, при цьому сама залишається всередині фізичного тіла. Аналогічний принцип використовується в електротехніці, коли прилад реагує на зміни в своєму електромагнітному полі, забезпечені зовнішніми полями. Такий вплив практично не позначається на електромагнітних коливаннях всередині приладу, оскільки він екранований від навколишнього середовища своїм корпусом. Поле приладу використовується ним для зв'язку з навколишнім світом, безпосередньо пов'язане з його внутрішніми струмами і засноване на них. Однак такий взаємозв'язок не створює передумов для захоплення, оскільки електрична схема приладу має надійну матеріальну опору.

Подібний принцип енергетичної взаємодії використовується не тільки кожним землянином окремо, але і всією планетою в цілому. Енергетичне тіло Землі знаходиться всередині її фізичної оболонки, проявленої в її твердій речовині. Зовнішній шар планети представляє собою атмосферу, є матеріальним проявом її енергетичного поля. Енергетичне поле кожної істоти поєднане з Ментальної Матрицею, використовуваної для логічного аналізу того, що відбувається навколо нього. Ментальна Матриця також називається інформаційним полем. Інформаційне поле Землі існує в межах атмосфери і фізично проявляється у всій безлічі сигналів, що передаються і запам'ятовуються в цьому середовищі.

Аналогічно цьому, інформаційне поле людини являє собою все безліч відомостей, які вона отримує впродовж всього життя. Значна частина цієї інформації записана в нейронних клітинах мозку, крім того пам'яттю володіє будь-яка інша клітина тіла. Головне завдання виконується інформаційним полем, яке полягає у зберіганні відомостей про те, що відбувається.

З іншого боку, пам'ять має не тільки Ментальна Матриця, яка є зовнішньою оболонкою якоїсь істоти, таку функцію виконує все її тіло. Використовуючи увесь обсяг тіла при запам'ятовуванні, така істота в повній мірі користується своєю пам'яттю і відображає свій досвід найбільш якісно.

Пам'ять, що заповнює весь простір тіла, називається підсвідомістю. Головна відмінність пам'яті підсвідомості від відомостей, що зберігаються в Ментальній Матриці, полягає в наявності якісного емоційного наповнення.

Для того, щоб відобразити емоції, потрібен хороший резонатор. Під час студійного запису використовуються великі мікрофони, і такі об'ємні резонатори дозволяють в повній мірі відобразити тонкощі звучання. Точно також для запису емоцій потрібно задіяти увесь обсяг тіла, яке, приймаючи в себе вібрації зовнішнього світу, входить в резонанс з ними і завдяки цьому здатне якісно їх відчути.

У цьому процесі ключове значення відіграє матеріальна оболонка, оскільки вона є підсилювачем резонансу. Ментальна ж Матриця є найтоншою плівкою на поверхні тіла, і її незначний обсяг не може забезпечити резонанс. Крім того, ментальна матриця не має повноцінного зв'язку з фізичним тілом. Відсутність опори у цій зовнішній оболонці призводить до того, що інформація, яка зберігається в ній, може легко спотворюватися.

В цілому, стандартні прийоми управління Свідомості людини будуються на контролі Ментальної Матриці, оскільки вона може бути піддана будь-яким маніпуляціям. Проте, в казкові час Ментальна Матриця Землі не була настільки контрольованою. Причина в тому, що інформаційне поле планети займало увесь її обсяг і мало прямий зв'язок з енергетичним тілом. У той період енергія і інформація Землі були нерозривно пов'язані, що забезпечувало якість сприйняття землян. В ідеальному випадку, за сприйняття має відповідати все тіло істоти, і в цьому процесі енергія і інформація можуть бути рівноцінні. В такому випадку, поле істоти є її єдиним органом сприйняття, а її тіло виконує роль аналізатора

Варто відзначити, що поле існує не тільки поза тілом, воно існує також всередині нього. Зазвичай за межі тіла виходить тільки мала частина поля, достатня для сприйняття того, що відбувається. У той же час, чим більше може розширитися поле, тим якісніше воно може сприймати (зовнішній світ). Тут можна провести паралель з фізичним зором людини, де широта перспективи має ключове значення для повноцінного сприйняття.

Всю Землю можна порівняти з людиною, яка дивиться в світ через щілину замка, і намагається за цими мізерним даними скласти повну картину. Такий метод пізнання створює передумови для маніпуляцій, оскільки Землі недостатньо інформації для прийняття рішень, і їй доводиться щось додумувати самій. Крім того, звужуючи енергетичне поле, істота піддає це поле захопленню. Причина в тому, що на будь-який малий обсяг впливати значно простіше, ніж на великий.

На атмосферу Землі впливає безліч сил галактики, як випромінювачів, використовуючи величезні космічні тіла. Якби поле Землі мало більший розмір, то його структура стала б набагато більш гнучкою, оскільки у нього з'явилася б свобода для маневрів при проведенні процесів. Звівши до мінімуму розмір зовнішнього поля, Земля зробила своє сприйняття вкрай негнучким. Таке сприйняття побудовано на перевірених програмах, яким Земля довіряє лише забезпечення процесів виживання. Підтримуючи таку конфігурацію свого поля, Земля просто не наважується розширити спектр реалізованих цілей, тому що не довіряє своїм сприйняттям.

У ці рамки Землю колись поставив страх, нав'язаний їй космічними полями. Коли в полі планети проявилися інтенсивні вібрації страху, сили Землі перестали довіряти даним, що надходять ззовні. Таке судження було викликано самим страхом, який змусив сумніватися в істинності будь-якого твердження. Опинившись під впливом, Земля в принципі перестала довіряти інформації як категорії. Вона вирішила абстрагуватися від інформаційної складової приходять до неї відомостей, і для цього провела жорстку межу між енергетичним та інформаційним полями. Енергетичне поле при цьому залишилося повноцінним, і воно до цього часу займає увесь об'єм планети. Інформаційне ж поле виявилося витіснено за межі Землі і позбулося її енергетичної підтримки, а його слабкість стала причиною для сторонніх маніпуляцій.

Віддавши пріоритет емоціям, сили Землі зробили правильний вибір, тому що емоційна енергія є основою для інформації. Якщо людина добре відчуває свого співрозмовника, то він заздалегідь знає, що той може сказати, і тут інформація не потрібна. З іншого боку, слова є посиленням і прикрасою потоку почуттів, тут хорошим прикладом є вірші.

Аналогічну роль відіграє будь-який творчий спосіб самовираження, з яким знайомі люди. Виходить, що призначення інформації зовсім інше, ніж прийнято вважати. На даний момент, інформація дозволяє довести те, що відчувається, тобто прибрати недовіру. Разом з тим, інформації вже ніхто не довіряє як на Землі, так і в усьому Всесвіті. Отже, назріла необхідність перегляду цієї категорії, інакше тотальна недовіра призведе до загального поділу і як наслідок - до повного застою.

Зокрема, інформаційна межа створена Землею звужує її сприйняття, що в перспективі може привести до повної інформаційної ізоляції планети. Хоча вона може відчувати емоційні вібрації, відсутність повноцінного доступу до інформації робить ці відомості примарними і хиткими. Точно так жінка може відчувати любов свого коханого, але вона хоче почути від нього слова, що підкріплюють його почуття, або ж отримати якийсь інший знак втілений у фізичній формі.

По суті, інформація тісно пов'язана з матерією і є одним з її невід'ємних атрибутів. Фізичні закони визначають властивості земної речовини, є набором ментальних схем. Така форма інформації дуже обмежена, і для того щоб піти від відсталості, інформації потрібно звільнитися від вібрацій страху, які її поневолили.

В даний час, такі феномени як інформація і страх стали практично одним цілим і підсилюють один одного. Якщо хтось оперує голими фактами, що не апелюють до почуттів, то з великою ймовірністю він маніпулює, а саме прагнення маніпулювати стимулюється страхом. Вірним є і зворотний зв'язок: вплив вібраціями страху змушує істоту заховати своє енергетичне поле і залишити на поверхні інформаційне поле у формі Матриці. В такому випадку сприйняття стає однобоким і відсталим, а дані, що приходять ззовні, є жорсткими схемами, що нав'язують свою волю.

Таким чином, в ході еволюції Всесвіту і Землі зокрема, утвердилося викривлене розуміння феномену інформації. Страх є головним засобом такого спотворення, максимально сузівшім можливості прояву інформації. Під час відсутності цієї впливу, інформація з'явилася б у надзвичайно витонченою і красивою формою, дозволяючи висловлювати дуже ніжні вібрації.

Кожна людина має на увазі таку можливість, і тому має до ментального  плану особливо теплі почуття. Для людини ментальна сфера - щось дуже чисте і недоторканне, простір де зібрані основні мислеформи є джерелом духовності. Таке ставлення до ментальному плану вірно і засноване воно на спогадах людей про ту роль інформації, яку вона грала в казковий період (казкові часи).

Тоді взаємодія між людьми здійснювалося на рівні почуттів, і для цього використовувалися енергетичні потоки, що з'єднували всі земні явища. Інформація була сукупністю зовнішніх оболонок, що прикрашали енергетичну структуру Землі. Кожна дія людини несла як енергію, так і інформацію. Інформаційна складова дії була її зовнішнім проявом, що посилювала її і створювала імпульс для резонансу. Точно так музикант може скласти прекрасну мелодію, але щоб поділитися нею, йому потрібно її зіграти або висловити у вигляді нот. Таким чином, інформація - це інструмент, що забезпечує силу і широту енергетичного резонансу.

Характерним прикладом є мережа Інтернет, що дозволяє миттєво поширити якусь ідею в масштабі Землі. Однак на даний момент Інтернет є засобом маніпуляцій над людством, як і все інформаційне поле планети в цілому. 2020-й рік може стати тим часом, коли земне інформаційне поле почне відновлювати свої споконвічні властивості.

Подібний процес можна уявити як розширення Ментальної Матриці і її перетворення в об'ємну і прозору мережу. На даний момент, програми ментальної Матриці є грубими і примітивними тому, що їм не дозволяють розгорнутися, утримуючи їх в жорстких обмеженнях. Головні обмеження поширюються на програми з космосу, проте Земля ставить додаткову заборону, що позбавляє програми останнього права на свободу.

У 2020-му році космічний вплив, що закріпачує програми, залишиться і буде сильно впливати на них аж до активної фази Великого Переходу. Підтримка для програм може прийти тільки зсередини планети, і проявитися в тому, що кожна програма зможе згадати своє земне призначення. Форма і стереотип залишаться колишніми, однак відчуваючи вищу мету свого існування, програми почнуть з інтересом дивитися у власне майбутнє і більш усвідомлено ставитися до своїх дій.

Головний недолік сучасних програм - їх неусвідомленість і небажання розбиратися в тому, що відбувається. Таке бажання у програм відбили безліччю однотипних і примітивних команд, які їм передавали в ході еволюції Всесвіту. Щоб змиритися зі своєю долею, програми наглухо заблокували своє сприйняття і почали діяти наосліп.

Подібна доля спіткала і земні програми після закінчення казкової епохи. Причина полягала в примітивних командах, що надходили з Космосу, і щоб впоратися з неприродними дорученнями, програми стали безвільними виконавцями.

Підтримка, що виходить зсередини Землі може полягати в тому, що програми знайдуть почуття вірного напряму самореалізації. Провідником таких відчуттів стане енергетичне поле Землі, пов'язане з глибинними шарами планети, в яких зберігається пам'ять про призначення кожного землянина. У 2020-му році енергетичне поле почне відновлювати зв'язок з інформаційною Матрицею, транслюючи їй частоти, що дозволяють програмам згадати себе.

Така зміна торкнеться кожного землянина, оскільки його можна представити у вигляді сукупності програм. Зовнішні прояви такої істоти засновані на можливостях її ментальної Матриці, а спонукання до дії виходять з енергетичного тіла. У 2020-му році емоційні тіла істот почнуть підтримувати зовнішню інформаційну оболонку, завдяки чому звичні точки зору почнуть фарбуватися індивідуальними емоціями.

Спочатку людина відчує штучність своїх поглядів, відчувши що у них зовсім немає емоційного наповнення. Таке враження буде пов'язано з розкриттям обсягу її власної ментальної Матриці. На даний момент, ментальна Матриця гранично стиснута, і в ній просто немає місця для почуттів. Почавши розправлятися (розширятися), інформаційне поле Землі відчує потребу в здобутті енергетичного наповнення, і заради цього передасть імпульс кожному землянину.

Ментальна Матриця людини є одним із осередків Матриці Землі, і заповнюючи її близькими для себе почуттями, людина сприятиме збагаченню інформаційного поля планети. Чим різноманітніше виявляться точки зору землян на звичні речі, тим багатогранніше стане їх колективне сприйняття. Саме така свобода суджень дозволяє розглянути будь-який недолік як гідність, і в казковий час кожен з вас був майстром в такому перегляді.

2020 й рік може стати тим етапом, коли люди почнуть розмальовувати інформаційне поле Землі своїми емоціями, ділячись з ним своїми кращими переживаннями. Для цього людині досить наділити кожен феномен свого життя добрим ставленням до нього (феномену), засвідчивши його гідність. Підказка може прийти на рівні відчуттів, як спогад про прекрасні казкових часи, коли кожен феномен займав своє найкраще місце.

Сам образ казкового часу може стати налаштуванням для переоцінки, яка дозволить людині звернутися до свого енергетичного тіла за вібраціями, здатними забарвити звичний погляд. Така практика зміцнить зв'язок людини з її емоційної оболонкою, яка в свою чергу пов'язана з емоційним тілом всієї Землі, що зберігає споконвічну мудрість планети. Якщо цей процес буде здійснюватися по всій Землі, то енергетичне тіло планети знову розкриє свої вібрації і наповнить ними своє поле, роблячи його якісним інструментом сприйняття. В такому випадку у землян не залишиться причин для страху, оскільки будь-яка подія буде сприйнята ними в кращому світлі, буде надихати діяти в гармонійному ключі.

З повагою,

Хранитель Енциклопедії.

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше